Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παρακολουθηστε προπαγανδα ο ηλιθιος απο το 21' λεπτο και μετα...

Αν και άντεξα κάνα λεπτό να παρακολουθήσω το βίντεο,έχω να πω ότι πάμε χαμένοι.Μας πιάνουν στο στόμα τους από θείες που έχουν τα γουρούνια για σαρκοφάγα μέχρι πουστρακια που έχουν μπερδέψει τον γκιωνη τον φλεβολαιμο με την πετροπέρδικα.Βασικα γκόμενο ψάχνει μέσα από τα like.Καλα πάμε....
 
Θεόυλης ο τύπος!!Για να μην παρκάρουν μπροστά στο σπίτι του,κοιτάξτε τι σκέφτηκε το άτομο,περιοχή Χαϊδάρι έτσι...
Δεν ξέρω αν είναι κάποιο κόλπο. Το πλακόστρωτο, πρέπει να είναι όντως πρασιά, (το πεζοδρόμιο φαίνεται). Τώρα πώς θα ανέβαιναν να παρκάρουν στην πρασιά, δεν μπορώ να το καταλάβω.
 
Δεν ξέρω αν είναι κάποιο κόλπο. Το πλακόστρωτο, πρέπει να είναι όντως πρασιά, (το πεζοδρόμιο φαίνεται). Τώρα πώς θα ανέβαιναν να παρκάρουν στην πρασιά, δεν μπορώ να το καταλάβω.
Βλέπεις το δίπλα,λογικό...Εκεί που στέκομαι για να φωτογραφίσω την πινακίδα είναι μπετό και απλα.Το γέλιο είναι οτι από εκεί περνάει ο τύπος το δικό του φορτηγάκι και το βάζει από πίσω σε ένα περιφραγμένο οικόπεδο.Δεν έχει πάρκινγκ και σκέφτηκε να φοβίσει τους υπόλοιπους ενώ ο ίδιος περνάει πάνω από τον "βόθρο" με 5τονο.
 
Βλέπεις το δίπλα,λογικό...Εκεί που στέκομαι για να φωτογραφίσω την πινακίδα είναι μπετό και απλα.Το γέλιο είναι οτι από εκεί περνάει ο τύπος το δικό του φορτηγάκι και το βάζει από πίσω σε ένα περιφραγμένο οικόπεδο.Δεν έχει πάρκινγκ και σκέφτηκε να φοβίσει τους υπόλοιπους ενώ ο ίδιος περνάει πάνω από τον "βόθρο" με 5τονο.
Χα χα. Έτσι αλλάζει το πράγμα.
 
picard-meme-facepalm.jpg
 
Υπάρχουν και μεγάλοι μ@λ@κες.
Σκοπός του βίντεο δεν είναι να δουμε πως σπάει το αυγό κ πως τρυπάει την κοκα κολα......
Άλλα πραγματα μας δείχνει αυτό το πειραμα που το κανε με ασφάλεια κ τόνισε ότι δεν πρεπει να το κανει κάποιος στο σπίτι........
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top