Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δημόσια νούμερο για να μαζεύει λαικ και την προσοχή όλων. Πίσω από τις κάμερες θα είναι φυσιολογικός. Αν κρίνουμε από αυτό που βλέπουμε στο βίντεο τότε προφανώς ο τύπος δεν κάνει για την αστυνομία. Αλλά η αλήθεια ίσως να είναι διαφορετική.
 
Δημόσια νούμερο για να μαζεύει λαικ και την προσοχή όλων
Αυτό και μόνο αρκεί για να κοπεί ας πάει στο big brother απο γραφικούς χορτάσαμε κανένα σοβαρό που θα βρούμε και ειδικά σε θέσεις που ασκούν εξουσία
 
Αυτό και μόνο αρκεί για να κοπεί ας πάει στο big brother απο γραφικούς χορτάσαμε κανένα σοβαρό που θα βρούμε και ειδικά σε θέσεις που ασκούν εξουσία
Αν εννοείς πολιτική εξουσία είναι πολύ δύσκολο. Τους σωστούς τους τρώει το σύστημα πριν φτάσουν σε τέτοιες θέσεις. Άποψη μου...
 
Αν εννοείς πολιτική εξουσία είναι πολύ δύσκολο. Τους σωστούς τους τρώει το σύστημα πριν φτάσουν σε τέτοιες θέσεις. Άποψη μου...
Εκεί δεν υπάρχει καμία ελπίδα Βασίλη μπορεί και να είμαι υπέρ του δέοντος απαισιόδοξος αλλά δυστυχώς αυτό πιστεύω
 
Αν εννοείς πολιτική εξουσία είναι πολύ δύσκολο. Τους σωστούς τους τρώει το σύστημα πριν φτάσουν σε τέτοιες θέσεις. Άποψη μου...
Πολύ σωστά!
Αν παρατηρήσετε, θα διαπιστώσετε ότι μέσα στα κόμματα δεν υπάρχει αξιοκρατία!...δεν γνωρίζουν ούτε να θεσμοθετούν, ούτε να εφαρμόζουν θεσμούς...
Θυμόσαστε εκείνα τα παιδιά που όταν παίζαμε μικροί έκαναν ζαβολιές και δεν μπορούσαν να μάθουν τους κανόνες των παιχνιδιών; όμως ήθελαν καλά και σόνυ να κερδίζουν;.... ε! στα πολιτικά κόμματα πήγαν....ή οπαδοί ή παρατρεχάμενοι, ή στελέχη!
 
Εκεί δεν υπάρχει καμία ελπίδα Βασίλη μπορεί και να είμαι υπέρ του δέοντος απαισιόδοξος αλλά δυστυχώς αυτό πιστεύω
Δεν έχει να κάνει με το αν είσαι απαισιόδοξος ή αισιόδοξος ή οτιδήποτε άλλο. Τα πάντα κρίνονται από τις πράξεις...Τόσα χρόνια το ίδιο έργο δεν βλέπουμε; Υπάρχουν πολύ και πολλοί άξιοι Έλληνες αλλά δεν μπορούν να φτάσουν εκεί που πρέπει.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top