Ανταλλακτικό κολλάρο για beeper

Χαίρετε,
Φαντάζομαι τα χρωματιστά κολλάρα δεν αντέχουν πολύ και σε εσάς; Μπήκα να δώ πόσο έχουν τα ανταλλακτικά και για 2 κολλάρα θέλω 50 ευρώ. Να τα αφήσω με τα λινάρια ή θα τα ψάχνω μέσα στους λόγγους; Υπάρχει καμία άλλη λύση, π.χ. αν έβρισκα ένα δερμάτινο σε ίδιες διαστάσεις θα κράταγε περισσότερο;
 
Χαίρετε,
Φαντάζομαι τα χρωματιστά κολλάρα δεν αντέχουν πολύ και σε εσάς; Μπήκα να δώ πόσο έχουν τα ανταλλακτικά και για 2 κολλάρα θέλω 50 ευρώ. Να τα αφήσω με τα λινάρια ή θα τα ψάχνω μέσα στους λόγγους; Υπάρχει καμία άλλη λύση, π.χ. αν έβρισκα ένα δερμάτινο σε ίδιες διαστάσεις θα κράταγε περισσότερο;
Τζάμπο.....5-6 ευρώ το λουρί...... ή δες και αυτό.....https://www.skroutz.gr/s/32762761/AMD010-029-Kolaro-Skylou-se-Kitrino-chroma-Fosforize-25mm-x-57cm.html
 
Χαίρετε,
Φαντάζομαι τα χρωματιστά κολλάρα δεν αντέχουν πολύ και σε εσάς; Μπήκα να δώ πόσο έχουν τα ανταλλακτικά και για 2 κολλάρα θέλω 50 ευρώ. Να τα αφήσω με τα λινάρια ή θα τα ψάχνω μέσα στους λόγγους; Υπάρχει καμία άλλη λύση, π.χ. αν έβρισκα ένα δερμάτινο σε ίδιες διαστάσεις θα κράταγε περισσότερο;
Το κίτρινο κολάρο που θα πάρεις από το jumbo η από Pet shop, να κοιτάξεις να είναι από PU...
Του jumbo είναι πιο λεπτά...
Στα pet θα βρεις καλύτερη ποιότητα...
 
Back
Top