Ανανέωση Άδειας Κατοχής

Καλησπέρα σας .
Επειδή θα με δείξουν τα κανάλια σε λίγο ,ξέρει κανείς που να πάω σε παθολόγο και ψυχίατρο ?
Γιατί μου λένε κάτι για συνεδρίες ,και το μόνο που θα γίνει στο τέλος είναι να λήξει να πληρώνω παραπάνω παράβολα ....και να πέφτουν φαπες

Ευχαριστώ
 
Πηγες και σου είπαν για συνεδρίες ή στο τηλέφωνο στο είπαν? Αν στο είπαν στο τηλέφωνο ρώτησε τους εάν έχουν χορηγήσει πάλι τέτοια βεβαίωση. Μάλλον δεν το έχουν ξανακάνει. Βρες έναν που είναι κοντά σε ΑΤ.
 
Περικλή , εγώ πριν από ένα μήνα για το ίδιο θέμα πήρα τηλέφωνο τον Κυν Σύλλογο Αμαρουσιου και μου έδωσαν 2 γιατρούς που συνεργάζονται , παθολόγο και ψυχίατρο ... έκλεισα ραντεβού και με 30 ευρώ στον καθένα έκανα γρήγορα τη δουλειά μου, αφού ήξεραν τι έπρεπε να μου δώσουν - σφραγισμένο φάκελο κλπ ...
Δεν έχω πρόχειρα τα τηλ αλλά εάν θέλεις μπορώ να τα βρω ...
 
Περικλή , εγώ πριν από ένα μήνα για το ίδιο θέμα πήρα τηλέφωνο τον Κυν Σύλλογο Αμαρουσιου και μου έδωσαν 2 γιατρούς που συνεργάζονται , παθολόγο και ψυχίατρο ... έκλεισα ραντεβού και με 30 ευρώ στον καθένα έκανα γρήγορα τη δουλειά μου, αφού ήξεραν τι έπρεπε να μου δώσουν - σφραγισμένο φάκελο κλπ ...
Δεν έχω πρόχειρα τα τηλ αλλά εάν θέλεις μπορώ να τα βρω ...
Εάν μπορείς ναι ..Σε ευχαριστώ
 
Περικλή , εγώ πριν από ένα μήνα για το ίδιο θέμα πήρα τηλέφωνο τον Κυν Σύλλογο Αμαρουσιου και μου έδωσαν 2 γιατρούς που συνεργάζονται , παθολόγο και ψυχίατρο ... έκλεισα ραντεβού και με 30 ευρώ στον καθένα έκανα γρήγορα τη δουλειά μου, αφού ήξεραν τι έπρεπε να μου δώσουν - σφραγισμένο φάκελο κλπ ...
Δεν έχω πρόχειρα τα τηλ αλλά εάν θέλεις μπορώ να τα βρω ...
Γενικά, αυτή είναι η μόνη λύση σε ανανεώσεις άδειας / αγορά νέου όπλου, κλπ.
Κλήση στον τοπικό κυνηγετικό ή και σκοπευτικό σύλλογο, για να μας δώσουν τα τηλέφωνα των ιατρών με τους οποίους συνεργάζονται. Σίγουρα θα είναι οι πιο καταρτισμένοι με τα ζητήματά μας και συνήθως, είναι και οι φθηνότεροι!
 
Παθολόγο έκλεισα ..Ο ψυχίατρος μένει ..
Αυτός φοβάμαι ότι θα μου κάνει ηλεκτροσόκ
Περι στους Αγιους Αναργυρους εχει Παθολογο σπαθι
χωρις πολλα λογια εβαλε σφραγιδα και ολα οκ
Βασιλειου λεγεται ειναι μετα την πλατεια διπλα στον Γερμανο στην φυλης
 
Αυτός φοβάμαι ότι θα μου κάνει ηλεκτροσόκ
Ειδικά αν τον κοιτάξεις έτσι όπως κοιτάς εμάς...
p12039.gif
 
Back
Top