Αεροβόλο gas power

εδώ 75 μέτρα, 5 βολές NSA slug freestandingIMG_20210602_120656.jpg
Και η απόσταση (92 μέτρα) από την κάννη, όσο μπορούσε να τα καταφέρει το κινητό μου:
IMG_20210602_142337.jpgIMG_20210602_142439.jpg
Εδώ, το παιχνιδάκι μου:IMG_20210602_120025.jpg
Όποιος απιστεί, δικό του πρόβλημα. Εγώ ό τι είχα να αποδείξω, το απέδειξα ειλικρινά.
 
Ορίστε και τα χάλια της Diana Magnum NTEC στα 70 μέτρα
Το οτι ειναι χαλια ειναι γνωστο.......οτι ποιο αχρηστο εχει βγαλει η Diana............αλλα θα σταθω και στον χρηστη ο οποιος ειναι ασχετος με το αθλημα!!!!!!
Απαραδεκτος χειρησμος ενος τοσο δυνατου αεροβολου.......και λαθος τοποθετησης του κεφαλιου του στην διοπτρα.........
Το αποτελεσμα δεν μπορει ομως να κρινει ενα αεροβολο με ενα τυπο βληματος...οσο καλο καινα ειναι το σφαιρακι.
 
Το οτι ειναι χαλια ειναι γνωστο.......οτι ποιο αχρηστο εχει βγαλει η Diana............αλλα θα σταθω και στον χρηστη ο οποιος ειναι ασχετος με το αθλημα!!!!!!
Απαραδεκτος χειρησμος ενος τοσο δυνατου αεροβολου.......και λαθος τοποθετησης του κεφαλιου του στην διοπτρα.........
Το αποτελεσμα δεν μπορει ομως να κρινει ενα αεροβολο με ενα τυπο βληματος...οσο καλο καινα ειναι το σφαιρακι.
Κυριολεκτηκα πηγα να το γραψω μολις μπηκε το βιντεο αλλα το απεφυγα


Βγαζει ματια οτι δεν ξερει να τοποθετηθει στην διοπτρα αλλα και το γενικο του ριξιμο

δεν ειναι πσπ αλλα ενα δυνατο συμβατικο αεροβολο και η τοποθετηση μας στην διοπτρα πεζει αμεσο ρολο στην επιτυχια ειδικα σε τετοια μετρα
Προφανως μαλιστα το υψος της ραχης δεν τον αφηνει να δει σωστα μεσα ατην διοπτρα και προσπαθει εντελως λαθος να στηριξει με τον αυχενα του το ζυγωματικο στην σωστη θεση που τιυ επιτρεπει να δει θυσιαζοντας ολα τα υπολοιπα.......
 
Ορίστε τι μπορεί να κάνει και το μικρότερο αδερφάκι του δικού μου, με το μικρότερο πιστόνι, μικρότερο διαμέτρημα και διόπτρα όμως Χ6, στα 100 μέτρα, με στήριξη το αμάξι:
Αντριανε τα σφαιρακια που χρησιμοποιεις ειναι υπερβολικα βαρια για την δυναμη του οπλου.......ακομα και σε PCP τα αποφευγουν αν δεν τα εχου ανεβασμενα σε δυναμη......
Στο βιντεο αυτο το μονο που φαινεται ειναι οι βολες στα τενεκεδακια......οι βολες στο χαρτι ειναι ''κρυφες΄΄ ..........εν παση περιπτωση καποια στιγμη θα καταλαβεις
 
Αντριανε τα σφαιρακια που χρησιμοποιεις ειναι υπερβολικα βαρια για την δυναμη του οπλου.......ακομα και σε PCP τα αποφευγουν αν δεν τα εχου ανεβασμενα σε δυναμη......
Στο βιντεο αυτο το μονο που φαινεται ειναι οι βολες στα τενεκεδακια......οι βολες στο χαρτι ειναι ''κρυφες΄΄ ..........εν παση περιπτωση καποια στιγμη θα καταλαβεις
Είναι σωστά αυτά που λέτε γιατί ισχύουν στα περισσότερα Magnum, όμως προχθές πήγα σ' ένα ωραίο πεδίο βολής και έπαθα την πλάκα μου: έριχνα γονυπετής σ ένα τεράστιο popper (30 cm διάμετρος) στα 100 μέτρα 250 μεικτά slug και Baracuda των 21 grains και δεν μπορώ να περιγράψω την χαρά μου που μετά από κάθε πάτημα της σκανδάλης, ακουγόταν εκείνο το ποθούμενο "τιγκ".
 
Επιτέλους έφτασε η μέρα για την απόκτηση του WH 90 - 5,5 , να ευχαριστήσω τον φίλο  Η ρακλη για την βοήθεια τού , καθώς και για συμβουλές που μου έδωσε , όσον αφορά το WH , αλά και γενικες πληροφορίες , και πάλι σε ευχαριστώ φίλε . Ο δρόμος και η ενασχόληση με το αντικείμενο για εμένα άγνωστος , οπότε πιστεύω θα είναι μεγάλος και διασκεδαστικός .
 
Επιτέλους έφτασε η μέρα για την απόκτηση του WH 90 - 5,5 , να ευχαριστήσω τον φίλο  Η ρακλη για την βοήθεια τού , καθώς και για συμβουλές που μου έδωσε , όσον αφορά το WH , αλά και γενικες πληροφορίες , και πάλι σε ευχαριστώ φίλε . Ο δρόμος και η ενασχόληση με το αντικείμενο για εμένα άγνωστος , οπότε πιστεύω θα είναι μεγάλος και διασκεδαστικός .
Οπως το ειπες
Μεγαλος διασκεδαστικος αγχολυτικος και ενδιαφερον!!!
Με ΥΓΕΙΑ και καλες βολες!!!
 
Επιτέλους έφτασε η μέρα για την απόκτηση του WH 90 - 5,5 , να ευχαριστήσω τον φίλο  Η ρακλη για την βοήθεια τού , καθώς και για συμβουλές που μου έδωσε , όσον αφορά το WH , αλά και γενικες πληροφορίες , και πάλι σε ευχαριστώ φίλε . Ο δρόμος και η ενασχόληση με το αντικείμενο για εμένα άγνωστος , οπότε πιστεύω θα είναι μεγάλος και διασκεδαστικός .
Μας του πηρεις ΑρΕ του τφεκ❓‼️κι του ζαχάρουνα ειγω‼️
 
Έχω το spider της Norica 4,5.
Αυτό το πλαστικό μπροστά στην κάνη, για το τράβηγμα για την όπλιση το έχουν ή κάνει και καμιά άλλη δουλειά?
 
Back
Top