Αγριόχοιρος

ει

ξεκινησα απο πιτσιρικας να κυνηγαω με μια fabarm sdass και αν δν βρω κανη για την μ2 ειναι μονοδρομος δηλ θελω να πουλησω την μ2 και με τα λεφτα να παρω μια με δυο καννες η και μονο την slug
Για μενα παρε μια καννη για την μ2 οχι απαραιτητα slug..την πιο κοντη την 56αρα παρε και θα σαι καλυμενος..την slug λογω σκοπευτικων θα σε δυσκολεψει σε κινουμενο στοχο ασε που θα ειναι σταθερο κυλινδρος ενω αν παρεις μια κανονικη κοντη θα εχεις και τα τσοκακια..αν παλι θες απαραιτητα χραπα χρουπα κοιτα και τις mossberg ή maverick που ειναι σκυλια και σε πολυ καλη τιμη
 
Για μενα παρε μια καννη για την μ2 οχι απαραιτητα slug..την πιο κοντη την 56αρα παρε και θα σαι καλυμενος..την slug λογω σκοπευτικων θα σε δυσκολεψει σε κινουμενο στοχο ασε που θα ειναι σταθερο κυλινδρος ενω αν παρεις μια κανονικη κοντη θα εχεις και τα τσοκακια..αν παλι θες απαραιτητα χραπα χρουπα κοιτα και τις mossberg ή maverick που ειναι σκυλια και σε πολυ καλη τιμη
Κ εγω συμφωνω με την maverick που εχουν γνωστοι μου και ειναι "σκυλια" κ σε καλη τιμη!
 
καλησπερα θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας για την benelli supernova slug ριχνω μονο μονοβολα και μπαινω μεσα μαζι με τα σκυλια
Καλησπερα φίλε Γιαννη για την Winchester sxp Defender με 51 ποντους κανη την έχεις κοιταξει χραπα χρουπα είναι εγω προσωπικά την εχω και σωθηκα μεσα με τα σκυλιά και γενικά είναι πολύ ελαφρια
 
καλησπερα θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας για την benelli supernova slug ριχνω μονο μονοβολα και μπαινω μεσα μαζι με τα σκυλια
Εγώ θα σου πω για τη maverick 88 πολύ καλό την είχα έχω ρίξει με φίλου mossbMos500 πάρα πολύ καλό επισης αλλά πιστεύω σαν την remington 870 δεν υπάρχει το χειμώνα θα πάρω αυτή την benelli που επομισα δεν μου εκατσε
 
Για μένα ο καλύτερος πρόεδρος της Ελλάδας μακράv.... έχει και δυνατά σκυλιά... πάντα όπου χρειαστεί είτε βουνό είναι αυτό είτε γραφείο είναι μάχιμος ενεργός και δραστήριος.... εύγε και σε αυτόν και σε όσους των στηρίζουν και βοηθούν τον κυνηγετικό σύλλογο Θεσσαλονίκης....
 
Για μενα παρε μια καννη για την μ2 οχι απαραιτητα slug..την πιο κοντη την 56αρα παρε και θα σαι καλυμενος..την slug λογω σκοπευτικων θα σε δυσκολεψει σε κινουμενο στοχο ασε που θα ειναι σταθερο κυλινδρος ενω αν παρεις μια κανονικη κοντη θα εχεις και τα τσοκακια..αν παλι θες απαραιτητα χραπα χρουπα κοιτα και τις mossberg ή maverick που ειναι σκυλια και σε πολυ καλη τιμη
Την πάτησα και εγω με μια καννη slug με μπέρδευε τόσο πολύ στον κινούμενο στόχο που την άφησα και επέλεξα μια 61cm με τσοκ skeet εχω εξαιρετικά αποτελέσματα μονοβολα !!!!!!
 
Back
Top