Αγριόχοιρος

Ενα ομορφο καπρι απο τον κολλητο φιλο Σταθη
Είδα ένα τέτοιο ζώο να καλπάζει στο δέλτα μέσα στα νερά κ να τα σηκώνει δύο μέτρα κ ομολογώ ότι ήταν από τα πιο εντυπωσιακά θεάματα που έχω να θυμάμαι...
 
Η παρεα μου ολο το διαστημα δεν εχει σταματησει να βαρει ζωα και γενικα εχει αρκετο ενδιαφερον μιας και τα ζωα ειναι παρα πολλα και γινεται παιχνιδι..το σημερινο τους που τους παιδεψε λιγο αλλα ο βασικος σκυλος που μολις επανηλθε απο τραυματισμο 1 μηνα τωρα εδωσε ρεστα
FB_IMG_1578167671665.jpg
 
Η τελευταια ντουφεκια ολα τα λεφτα!!

Ευχαριστώ! Τύχη μεγάλη φίλε, δεν το περίμενα ότι θα έπαιρνε κανένα δράμι να σου πω την αλήθεια.. Επίσης το βίντεο αυτό ήταν λίγο κατεστραμμένο σαν αρχείο γι'αυτό δεν έχει ήχο. Μάλιστα μετά από λίγα δευτερόλεπτα από την τουφεκιά πετάει ένα ERROR και βγάζει μαύρη οθόνη, ήμουν τυχερός που σώθηκαν τα πρώτα δευτερόλεπτα της τουφεκιάς :p
 
Η παρεα μου ολο το διαστημα δεν εχει σταματησει να βαρει ζωα και γενικα εχει αρκετο ενδιαφερον μιας και τα ζωα ειναι παρα πολλα και γινεται παιχνιδι..το σημερινο τους που τους παιδεψε λιγο αλλα ο βασικος σκυλος που μολις επανηλθε απο τραυματισμο 1 μηνα τωρα εδωσε ρεστα
View attachment 8079
Ενας μονιας ακομα επεσε ειστε ωραιοι
 
Back
Top