Αγριόχοιρος

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του αγριόχοιρου!θέλω να ρωτήσω αν έχει δοκιμάσει κάποιος τα δράμια τα νέα τα nobelsport τα 8 βολα.αυτα με την αχυτητα στα 440 μέτρα ανά σεκ κ διάμετρο βολίδας 000 buck.ευχαριστω!κ αν έχει δει αξιόλογες συγκεντρώσεις.το συγκεκριμένο φυσιγγι έχει μισοταπα κ είναι γεμισμένο buffer.
 
παρα πολυ καλο ,οτι καλυτερο εχω δει απο ιταλικα ,πολυ δυνατο και τα παει μπαλα ,στο χωριο τα παιδια ειναι πολυ ευχαριστημενη και παιρνουν ολοι αυτα και τα μαγνουμ με 10 βολια.φετος ειναι πρωτο σε πωλησης στην ελλαδα.
 
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του αγριόχοιρου!θέλω να ρωτήσω αν έχει δοκιμάσει κάποιος τα δράμια τα νέα τα nobelsport τα 8 βολα.αυτα με την αχυτητα στα 440 μέτρα ανά σεκ κ διάμετρο βολίδας 000 buck.ευχαριστω!κ αν έχει δει αξιόλογες συγκεντρώσεις.το συγκεκριμένο φυσιγγι έχει μισοταπα κ είναι γεμισμένο buffer.
παρε να δοκιμασεις τα ατ και θα με θυμιθεις;)
 
Καλησπερα παρεα..και του χρονου να μαστε καλα και γεροι να χουμε ποδια να ξαναβγουμε στα βουνα μας να κυνηγησει ο καθενας το αγαπημενο του θηραμα μακρυα απο τα προβληματα που βασανιζουν τον καθενα..γραφω εδω γιατι η μεγαλη μου αγαπη ειναι ο βασιλιας των ελληνικων βουνων παρολο που εχω 2 χρονια να τον κυνηγησω δοξα τω θεω η παρεα καλα τα πηγε φετος..και γω δεν θα ελεγα οτι πηγα ασχημα 4 μπεκατσες ειχα φετος..μου φτανουν μιας και ειμαι ηδη χορτατος απο φερμες που πηρα απο την σεττερινα μου...απο δω και περα για να μην με πιασει κανενα ψυχολογικο τραλαλα θα παιδευομαι με την μαχαιροποιια και αρκετα συχνα θα σας παρουσιασω τις δικες μου λαμες
 
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του αγριόχοιρου!θέλω να ρωτήσω αν έχει δοκιμάσει κάποιος τα δράμια τα νέα τα nobelsport τα 8 βολα.αυτα με την αχυτητα στα 440 μέτρα ανά σεκ κ διάμετρο βολίδας 000 buck.ευχαριστω!κ αν έχει δει αξιόλογες συγκεντρώσεις.το συγκεκριμένο φυσιγγι έχει μισοταπα κ είναι γεμισμένο buffer.
Απο αυτα μονο το 10βολο της NSI που ειναι στην ιδια ταχυτητα κ με buffer! Τα 8βολα τα εχει ριξει φιλος μου με beretta a390 full choke 71cm καννη κ πανε καλα κ σφιχτα στα 40μετρα
 
καλησπερα θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας για την benelli supernova slug ριχνω μονο μονοβολα και μπαινω μεσα μαζι με τα σκυλια
Μια χαρα ειναι σαν οπλο και πολυ στιβαρο σαν κατασκευη..επειδη μπαινεις στα πυκνα θα σε βολεψει η κοντη καννη..μονο τα ανοιχτα σκοπευτικα μπορει να σε ξενισουν στην αρχη αλλα αν το οπλο ειναι σωστα πανω σου θα το ξεπερασεις πολυ γρηγορα
 
καλησπερα θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας για την benelli supernova slug ριχνω μονο μονοβολα και μπαινω μεσα μαζι με τα σκυλια
Την εχεις αγορασει ή σκοπευεις να την αγορασεις? Πως κ χραπα χρουπα?
 
Την εχεις αγορασει ή σκοπευεις να την αγορασεις? Πως κ χραπα χρουπα?
ακομα ειμαι σε σκεψη ...επαναληπτικη καραμπινα ειχα,με αυτη ντουφεκισα το πρωτο μου γουρουνι...την θελω και λογω οικονομικου αλλα μηδενιζω και τις εμπλοκες με τυχον 'σκαρτα' παγανοφυσιγγα...και απο φετος ξεκινησα να χρησιμοποιω μονο μονοβολα ...η αλλη σκεψη ειναι να ανταλλαξω τημ κανη της μ2 που εχω με μια slug
 
Γιατί επαναληπτική;
ει
Γιατί επαναληπτική;
ξεκινησα απο πιτσιρικας να κυνηγαω με μια fabarm sdass και αν δν βρω κανη για την μ2 ειναι μονοδρομος δηλ θελω να πουλησω την μ2 και με τα λεφτα να παρω μια με δυο καννες η και μονο την slug
 
ει

ξεκινησα απο πιτσιρικας να κυνηγαω με μια fabarm sdass και αν δν βρω κανη για την μ2 ειναι μονοδρομος δηλ θελω να πουλησω την μ2 και με τα λεφτα να παρω μια με δυο καννες η και μονο την slug
Προσωπικά πιστευω πως δεν θα έχεις θέμα με τα παγανοφυσιγγα...βρες μια κάνη για την μ2 εφόσον θελεις slug
 
ακομα ειμαι σε σκεψη ...επαναληπτικη καραμπινα ειχα,με αυτη ντουφεκισα το πρωτο μου γουρουνι...την θελω και λογω οικονομικου αλλα μηδενιζω και τις εμπλοκες με τυχον 'σκαρτα' παγανοφυσιγγα...και απο φετος ξεκινησα να χρησιμοποιω μονο μονοβολα ...η αλλη σκεψη ειναι να ανταλλαξω τημ κανη της μ2 που εχω με μια slug
Η m2 ειναι κορυφη! Δεν σου τα παει καλα τα μονοβολα με τον κυλινδρο? Η επαναληπτικη θελει κ καμποσο χρονο να προσαρμοστεις! Τα παγανοφυσιγγα ειναι θεμα γενικα! Δεν εχω σφαξει κανενα να δω τι υπαρχει εκει μεσα:)
 
Η m2 ειναι κορυφη! Δεν σου τα παει καλα τα μονοβολα με τον κυλινδρο? Η επαναληπτικη θελει κ καμποσο χρονο να προσαρμοστεις! Τα παγανοφυσιγγα ειναι θεμα γενικα! Δεν εχω σφαξει κανενα να δω τι υπαρχει εκει μεσα:)
θελω κοντη οσο πιο κοντη γινεται γιατι μεσα δν με βολευει η 71 που εχω τωρα
 
Προσωπικά πιστευω πως δεν θα έχεις θέμα με τα παγανοφυσιγγα...βρες μια κάνη για την μ2 εφόσον θελεις slug
μακαρι να βρω
και θα την ανταλλαξω με την 71 ή αν βρω slug για την browning auto 5 και εκει παλι ευχαριστημενος θα ειμαι
 
θελω κοντη οσο πιο κοντη γινεται γιατι μεσα δν με βολευει η 71 που εχω τωρα
Καταλαβα!! Εννοειται οτι σε βολευει! Απλα λεμε κ εμεις...! Εμενα κανα δυο φορες που εχω ριξει με χραπα χρουπα με ξενισε λιγο!!
 
Καταλαβα!! Εννοειται οτι σε βολευει! Απλα λεμε κ εμεις...! Εμενα κανα δυο φορες που εχω ριξει με χραπα χρουπα με ξενισε λιγο!!
εγω ξεκινησα με χραπα χρουπα γιατι δν ειχα επιλογη ο πατερας μ ειχε την αυτο-5 και εγω την χραπα
 
Back
Top