Αγριόχοιρος

Πολυ ωραιο βιντεο και πολυ ωραιες τουφεκιες.Εξαιρετικα ωραια!!!

Μπράβο παιδιά βαράτε γιατί χανόμαστε :)



Μητσάρα σε χάσαμε ρε φίλε, πως πάνε οι βόλτες εκεί πάνω στα πάτρια της γυναίκας μου??? Χουφτώνεται κανένα διαόλι??
Γεια σου Κωστα!!Κατι κανουμε και μεις εδω πανω.Μας δυσκολευει πολυ η ξερα αλλλα κατι κανουμε.Εχει να βρεξει καλα εδω απ τον ιουλιο..
 
Πολυ ωραιο βιντεο και πολυ ωραιες τουφεκιες.Εξαιρετικα ωραια!!!

Γεια σου Κωστα!!Κατι κανουμε και μεις εδω πανω.Μας δυσκολευει πολυ η ξερα αλλλα κατι κανουμε.Εχει να βρεξει καλα εδω απ τον ιουλιο..

θα βρέξει και θα φυσήξει και μετά θα τα πάτε γαζί και αυτά και τα F16 ;)
 
Το βιντεο ειναι περσινο φιλος ειναι που τουφεκαει σε γειτονικη μου παρεα τον επερναν σβαρνα τα γουρουνια
Κάτι μου θύμιζε το ειχαμε συζητησει και πέρσι τώρα που το σκέφτομαι

Όπως και να έχει δυνατο τουφέκι
 
Καλησπερα σε ολη την παρεα..σημερα η ομαδα μου εγραψε μετα απο 2 σκ ατυχιας..τα ζωα ηταν παρα πολλα αλλα ο σκυλαρος ξεκοψε ενα καπρι και το εβγαλε στον αρχηγο οπου και το κρατησε..αλλα θελουμε και βροχες γιατι απ οσο μου λενε οι δικοι μου με την ζεστη και την σκονη ειναι ανυποφορα τα πραματα
 
Καλησπερα σε ολη την παρεα..σημερα η ομαδα μου εγραψε μετα απο 2 σκ ατυχιας..τα ζωα ηταν παρα πολλα αλλα ο σκυλαρος ξεκοψε ενα καπρι και το εβγαλε στον αρχηγο οπου και το κρατησε..αλλα θελουμε και βροχες γιατι απ οσο μου λενε οι δικοι μου με την ζεστη και την σκονη ειναι ανυποφορα τα πραματα
Μπράβο στην ομάδα σου Μίλτο.
Αρκουδα να χτυπουσατε πιο μικρη θα ηταν!!!
Ολόκληρο θηριο ειναι.
 
Να στε καλα παιδια περνουν παλι μπροστα παρα την ανομβρια που εχει
Μπράβο στην ομάδα Μιλτο ωραίο ζώο ! Με τη το κράτησε ο Αρχηγός;
Δεν ξερω φιλε με τι το κρατησε..θα μαθω το βραδυ που θα κατεβουν απο το βουνο
 
Καλησπερα σε ολη την παρεα..σημερα η ομαδα μου εγραψε μετα απο 2 σκ ατυχιας..τα ζωα ηταν παρα πολλα αλλα ο σκυλαρος ξεκοψε ενα καπρι και το εβγαλε στον αρχηγο οπου και το κρατησε..αλλα θελουμε και βροχες γιατι απ οσο μου λενε οι δικοι μου με την ζεστη και την σκονη ειναι ανυποφορα τα πραματα
Ω..ρε!!!
Σα μοσχαράκι είναι...
Ωραίοι!!!.shake hands.
 
Καλησπερα σε ολη την παρεα..σημερα η ομαδα μου εγραψε μετα απο 2 σκ ατυχιας..τα ζωα ηταν παρα πολλα αλλα ο σκυλαρος ξεκοψε ενα καπρι και το εβγαλε στον αρχηγο οπου και το κρατησε..αλλα θελουμε και βροχες γιατι απ οσο μου λενε οι δικοι μου με την ζεστη και την σκονη ειναι ανυποφορα τα πραματα
Οταν λεμε ΚΑΠΡΙ σημαινει αυτο ακριβως!Μπραβο σας παιδια!
 
Καλησπερα σε ολη την παρεα..σημερα η ομαδα μου εγραψε μετα απο 2 σκ ατυχιας..τα ζωα ηταν παρα πολλα αλλα ο σκυλαρος ξεκοψε ενα καπρι και το εβγαλε στον αρχηγο οπου και το κρατησε..αλλα θελουμε και βροχες γιατι απ οσο μου λενε οι δικοι μου με την ζεστη και την σκονη ειναι ανυποφορα τα πραματα
μπράβο σας θεριό είναι :)
 
Back
Top