Αγριόχοιρος

Παιδιά έχω παρει τα συγκεκριμένα να δοκιμάσω. Τα έχετε τεσταρει;
https://imgur.com/a/XGFyd9A
*Παιδιά στη φωτο μου βγαζει το λινκ κατι κάνω λάθος
e0T70f

e0T70f

XGFyd9A
Πάρε super kill 3+1 να σωθείς από τα πιο ευθυβολα στην ελληνική αγορά η παρεα μου πίνει νερό στο όνομα τους!
 
Παιδιά έχω παρει τα συγκεκριμένα να δοκιμάσω. Τα έχετε τεσταρει;
https://imgur.com/a/XGFyd9A
*Παιδιά στη φωτο μου βγαζει το λινκ κατι κάνω λάθος

mV9KYs8.jpg
Στο έφτιαξα Τάκη. Ενημερωτικά, πατάς δεξί κλικ πάνω στη φωτογραφία, copy image address και μετά εδώ στο φόρουμ πατάς στο πλήκτρο του image και επικόλληση!
 
Μωλη καστοριανη αλεπου παρε κατι καλυτερο....ελπιζω με την παρτουζοισπανιδα να δινεις πονο.terror..terror.
Sorryofft αλλα μου αρεσει να πειραζω Τολαρα
Τυρανιέμαι με τα μέτρα Παναγιώτη , αλλα κατι γινεται σιγα σιγα!

Κάστορα ξέρεις ότι με κάτι τέτοια σε αγαπάω λίγο παραπανω;)
Λιάκο , δικό σου
 
Μεγάλο καπρι σήμερα! Τα σκυλιά έδωσαν ρέστα για άλλη μια φορά με πολύωρο κυνήγι κάτω απο αντίξοες συνθήκες. Το τέλος το έδωσε ο παλιός γουρουνοκυνηγος Λευτέρης με το χτύπημα του γουρουνιού στη στάμπα, το μόνο παράδοξο η δίχρωμη μούρη του γουρουνιού. .sarcastic.
 
Η παρέας μας έκανε καλη δουλειά σημερα!!.sarcastic..sarcastic.
Μεγάλο καπρι σήμερα! Τα σκυλιά έδωσαν ρέστα για άλλη μια φορά με πολύωρο κυνήγι κάτω απο αντίξοες συνθήκες. Το τέλος το έδωσε ο παλιός γουρουνοκυνηγος Λευτέρης με το χτύπημα του γουρουνιού στη στάμπα, το μόνο παράδοξο η δίχρωμη μούρη του γουρουνιού. .sarcastic.
Μπραβο παιδια και στα ταιρια τους!
 
Η παρέας μας έκανε καλη δουλειά σημερα!!.sarcastic..sarcastic.

Μεγάλο καπρι σήμερα! Τα σκυλιά έδωσαν ρέστα για άλλη μια φορά με πολύωρο κυνήγι κάτω απο αντίξοες συνθήκες. Το τέλος το έδωσε ο παλιός γουρουνοκυνηγος Λευτέρης με το χτύπημα του γουρουνιού στη στάμπα, το μόνο παράδοξο η δίχρωμη μούρη του γουρουνιού. .sarcastic.
μπράβο ρε μάγκες 'εχουν γίνει πολλά δώστε πόνο :)
 
Μεγάλο καπρι σήμερα! Τα σκυλιά έδωσαν ρέστα για άλλη μια φορά με πολύωρο κυνήγι κάτω απο αντίξοες συνθήκες. Το τέλος το έδωσε ο παλιός γουρουνοκυνηγος Λευτέρης με το χτύπημα του γουρουνιού στη στάμπα, το μόνο παράδοξο η δίχρωμη μούρη του γουρουνιού. .sarcastic.
Πω ρε φιλε,αυτο που ειναι ημιαιμο ειναι πιο νοστιμο:)
 
Και για να προλάβω κάποιους που θα μιλήσουν για μικρά με ρίγες και τι επιτρέπεται,αν τα ριγωτα είναι προνήπια αυτά είναι πρώτης δημοτικού παραμένουν μωρά και η δημόσια θέα μωρών παραμένει κατακριτεα
 
Back
Top