Αγριόχοιρος

Πάντως ρε παιδια να κανει κάποιος ιδιογομωση για αγριοχοιρο και να κατεβάζει(με το φυσιγγι του) τέτοια κομμάτια η ικανοποίηση που θα νιώθει θα είναι τεραστιαααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Πάντως ρε παιδια να κανει κάποιος ιδιογομωση για αγριοχοιρο και να κατεβάζει(με το φυσιγγι του) τέτοια κομμάτια η ικανοποίηση που θα νιώθει θα είναι τεραστιαααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Η αληθεια είναι ότι δεν το τουφεκισα εγω.Τα μονοβολα τα ειχα μοιράσει στην παρεα καθως ειμαι ο μοναδικος ιδιογομωτης της περιοχης.Τελος παντον η χαρα και η ικανοποιηση για μενα ηταν διπλη γιατι και με δραμιαρες ιδιογομωσης στο παρελθον εχουν χτυπηθεί γουρουνια
 
Επειδή φασσα στην περιοχη δεν υπαρχει ουτε για δειγμα εχω ξεκινησει εντατικα μπορω να πω να βγενω με την γουρουνοπαρεα του χωριου.Αυτό είναι η καρπωση της Κυριακης :):):)

Μπράβο στην παρέα! πραγματικά εντυπωσιακό ζώο...
Αφού Γιώργο, το 'ριξε κάτω και φυσίγγιο δικό σου, διπλή ικανοποίηση...
 
Έτσι μου φάνηκε και εμενα και βασικά έχω αρχίσει να χαζεύω με τα βλητικα αποτελεσματα που δινει το Kicks
 
Τι αλλο να ζητησεις παραπανω απο το τσοκ? 14 απο 15 βολια σε σχετικα μικρο στοχο με 4αρι. Εγω προσωπικα θα το χρησιμοποιουσα κατευθειαν στο γουρουνι χωρις να πειραματιζομουν αν καποιο αλλο θα μου τα εβαζε ολα στο στοχο.
 
Παύλο η βολη να φανταστεις ήταν δοκιμαστική περισσότερο να δω από περιεργεια πως δουλεύει το Kicks στα δραμια.....δεν περίμενα τέτοιο αποτέλεσμα να σου πω την αλήθεια.....το έγραψα και χτες έχω αρχίσει να το αγαπάω γρήγορα. ....χαχαχαχαχαχα
 
Έψαχνα να αγοράσω ένα φθηνό φυσίγγι για γουρούνι για να το έχω στο τσεπάκι της φυσιγγιοθήκης για παν ενδεχόμενο. Λοιπόν είπα να εμπιστευτώ μια ελληνική εταιρεία και γι'αυτό αγόρασα τα 9βολα Big Game της Lambro. Το φυσίγγι το αγόρασε ο πάτερας μου χωρίς να το ανοίξει στο κατάστημα. Όταν ήρθε στο σπίτι και πιάσαμε να το δούμε παρατήρησα ότι το ποτηράκι που έχει δεν είναι καν πιεσμένο και η τάπα από πάνω είναι στραβή σε όλη την πεντάδα. Μάλιστα πιέζοντας το ελαφρυά με το χέρι πήγαινε μέσα όλο το φυσίγγι. Επειδή δεν έχω κυνηγήσει ποτέ αγριόχοιρο και δεν γνωρίζω αν παίζει τόσο σημαντικό ρόλο και επειδή δεν θέλω να βρίζω αύριο τσάμπα τον άνθρωπο που θα πιάσει το τηλέφωνο στην Lambro σας ερωτώ αυτό είναι νορμάλ; Καθότι ιδιογομώνω θεωρώ ότι έχουν κάνει μια πάρα πολύ κακή δουλειά σε σημείο να νιώθω ηλίθιος που τα αγόρασα.
Σας παραθέτω και μια εικόνα, αν προσέξετε φαίνεται ότι το ποτηράκι δεν είναι πατημένο:

IMG_2706.jpg
Μάνο εγώ τα δοκίμασα σε στόχους και δεν τα βάζω μέσα στο οπλο για τριχωτο.....πολύ θόρυβο και σκορπισμένα δραμια εκτός στοχου
 
Back
Top