Αγριόχοιρος

Χρυσανθε έχετε Ρομά στην Κύπρο; Αλήθεια ρωτάω δεν το γνωρίζω. Εδώ αφαιρούν τις μπάρες ανάσχεσης αυτοκινήτων και τα καπάκια από τα φρεάτια φίλε. Η λαμαρίνα δεν θα μείνει ούτε μια βδομάδα έτσι και το πάρουν είδηση.
Εχουμε κατι παραπλησιο φιλε
Σκεψου οτι τα manifordαπο τους πασαλλους πανε και τα κοβουν να παρουν τον χαλκο
 
Δεν λεγαμε τιποτα αλλο!!!

Με πηρε ο ξα τηλ
Πηγαν ψες και εκοψαν και εκλεψαν τα συρματα που περνουν το ρευμα στο μαντρι στον παππου
Ειναι 4-5 φορα
Μεχρι και λαμαρινες (π) εχουμε βαλει και τα εχουμε περασει μεσα ωια να μην μπορουν να τα κοψουν ετσι απλα με ψαλιδι

Σιγα μην τους σταματησουν!

Ο αστυνομικος την αλλη φορα απο τον σταθμο των χωριων της περιοχση κου λεγε οτι ολη μερα αυτα εχουν και τρεχουν να περνουν καταθεσεις

Να αφηνεις γεροντακια χωρις ρευμα χωρις ψυγειο για να κλεψεις το συρμα

Μωρε υπαρχουν λυσεις αλλα μας εχει φαει ο πολιτισμος και η δημοκρατια ΜΟΝΟ για τους ανηθικους και παρανομουντες!!!
 
Δεν λεγαμε τιποτα αλλο!!!

Με πηρε ο ξα τηλ
Πηγαν ψες και εκοψαν και εκλεψαν τα συρματα που περνουν το ρευμα στο μαντρι στον παππου
Ειναι 4-5 φορα
Μεχρι και λαμαρινες (π) εχουμε βαλει και τα εχουμε περασει μεσα ωια να μην μπορουν να τα κοψουν ετσι απλα με ψαλιδι

Σιγα μην τους σταματησουν!

Ο αστυνομικος την αλλη φορα απο τον σταθμο των χωριων της περιοχση κου λεγε οτι ολη μερα αυτα εχουν και τρεχουν να περνουν καταθεσεις

Να αφηνεις γεροντακια χωρις ρευμα χωρις ψυγειο για να κλεψεις το συρμα

Μωρε υπαρχουν λυσεις αλλα μας εχει φαει ο πολιτισμος και η δημοκρατια ΜΟΝΟ για τους ανηθικους και παρανομουντες!!!
Πλαστικό μονοβολο κ καρτέρι τον γιουφτο‼️άμα έχει πέρασμα‼️
 
Καλά.... ο άλλος εφυγε διακοπές ....εσύ δεν θα πας πουθενά....:p
Δεν έχει διακοπές για τεχνικούς λόγους,μέχρι το χωριό της γυναίκας και πολύ μου είναι
Πάντως ο κάπρος και απόβροχο να πέρασε και να είχε λάσπη που ανοίγει τον ντορο και τον κάνει να φαίνεται μεγαλύτερος είναι εργαλείο ογδοντάρης καθαρός σίγουρα όπως δείχνει....
 
Άγιο είχε αυτός κυριολεκτικα. Μαμουνια έγινε το αυτοκινητο. 10 χιλιόμετρα από το σπίτι μου έγινε αυτό σε δρόμο κεντρικοτατο που αυτή την εποχή έχει και παρα πολύ κίνηση γιατί οδηγει στις παραλίες πισω από την Διρφη. Τώρα πριν λιγο πήραν μερικά η ομάδα του ξαδέρφου. Λιγότερο από χιλιόμετρο από εκεί που έγινε το ατυχημα. Μου είπε για κοπάδι με 30-35 ζωα!!!
 
Back
Top