Αγριόχοιρος

Νομίζω ήσαν συγχωρεμενα περιστέρια :p
By the way και anyway μαζί,πριν χρόνια είχε πιάσει πετρίτης στην γειτονιά και πότε έβρισκε ο κόσμος το κεφάλι και πότε το σώμα από τα καναρίνια μέσα στα κλουβιά.
Είχε βγεί και μια χαζοβιολα που έγινε το σκηνικό μπροστά της και έλεγε ότι είναι δεκαοχτουρα ζόμπι,ότι ναναι.
Σαινι ηταν το κανουν αυτο στα κλουβια εξου και το γκρι της δεκαοχτουρας
 
Τασο καλός χρυσός και αξιαγάπητος ο παππούλης
αλλά 91 ετών και γουρούνι ΔΕΝ....
όραση αντανακλαστικά αντίληψη στο ναδίρ = ΟΧΙ για κυνήγι
γι αυτό είχανε νεαρούς δίπλα του να τον προσέχουν
 
Τασο καλός χρυσός και αξιαγάπητος ο παππούλης
αλλά 91 ετών και γουρούνι ΔΕΝ....
όραση αντανακλαστικά αντίληψη στο ναδίρ = ΟΧΙ για κυνήγι
γι αυτό είχανε νεαρούς δίπλα του να τον προσέχουν
Δεν τον ξέρω προσωπικα Μαριε για να τον κρίνω,ουτε μπορώ να κρίνω τον οποιοδηποτε από ένα βίντεο 18 δεπτερολεπτων.....
Και αλοιμονο αν σε αυτη την ηλικία πηγενε ολομόναχος για κυνήγι........

Αν πατησεις πάνω στην περιγραφη του βίντεο,παρακατω έχει ένα link με την ιστορία του...

Μην ξεχνάς πως κάποτε οι μεγαλύτερες μακακιες στο κυνήγι γίνονται από πολυ πιο νεοτερους.................
 
Last edited:
Δεν τον ξέρω προσωπικα Μαριε για να τον κρίνω,ουτε μπορώ να κρίνω από ένα βίντεο 18 δεπτερολεπτων...
Και αλοιμονο αν σε αυτη την ηλικία πηγενε ολομόναχος για κυνήγι....

Αν πατησεις πάνω στην περιγραφη του βίντεο,παρακατω έχει ένα link με την ιστορία του...

Και μην ξεχνάς πως κάποτε οι μεγαλύτερες μακακιες στο κυνήγι γίνονται από τους νέους........
διορθώνω: όχι κάποτε αλλά συνήθως..... οι μεγαλύτερες μακακιες στο κυνήγι γίνονται από τους νέους.... ενθουσιώδεις και υπερόπτες νέους.....
 
διορθώνω: όχι κάποτε αλλά συνήθως..... οι μεγαλύτερες μακακιες στο κυνήγι γίνονται από τους νέους.... ενθουσιώδεις και υπερόπτες νέους.....
Έτσι μπράβο.........

Άρα λοιπόν (εγω) δεν το θεωρώ κακό ο συγκεκριμένος να βγει να ρίξει δυο τουφεκιές που λέει ο λόγος κ με συνοδεία,γιατί για πολλα- πολλα δεν είναι σίγουρα......
Αφου το λέει κ η καρδιά του......
 
Last edited:
Πριν καιρό ένας (από άλλη παρέα) γύριζε γεμάτο όπλο σε κόσμο και όταν οι άλλοι πηδούσαν σαν λαγοί δεξιά αριστερά έλεγε ότι είχε ασφάλεια στο όπλο.
Αμέσως μετά έγινε δεύτερη μ@λακία που δεν την αναφέρω.

Ο άλλος κατέβασε από το σπίτι γεμάτο όπλο με φυσίγγι στην θαλάμη μέσα στην θήκη, αλλά είχε βάλει ασφάλεια !!!!!!!!!!!
Παράνοια !!!!!!!

Έχω ακούσει και το χειρότερο, έχω δει πολλά.

Τα όπλα σκοτώνουν για πλάκα.
Δεν είναι παιχνιδάκια.
Δεν υπάρχουν "ασφάλειες" στα όπλα.
Ασφαλές όπλο είναι το "σπασμένο" δίκανο ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΣΤΙΣ ΘΑΛΑΜΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΛΕΙΣΤΡΟ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ ΣΤΑ ΑΥΤΟΓΕΜΗ.
Και τα παραπάνω να τα έχεις ελέγξει εσύ ο ίδιος
Εδώ ελέγχω το όπλο φίλου κάθε φορά που το βάζει στο αυτοκίνητό μου....
 
Last edited:
Back
Top