Αγριόχοιρος

Μην ξεχνάμε ότι τον έφαγαν και αυτόν στο τελος
Στην ταινια..η πραγματικοτητα ειναι αλλιως..επιθεση λυκου σε ανθρωπο δεν εχω τυχει ποτε να το προσπαθησει ξερω περιστατικο..αν μιλαγαμε για αρκουδα τοτε ναι μπορει να σε κανει μεζε αν ειναι τραυματισμενη ή στριμωχτει αλλιως δεν σε ενοχλει..στο λεω αυτο γιατι κυνηγαω Γρεβενα που ειναι φουλ στην αρκουδα και Κιλκις που οι λυκοι πρεπει να ειναι περισσοτεροι απ τα σκυλια και ποτε ακομα και απο τις 5 το ξημερωμα που περπαταω στο βουνο κοβωντας για γουρουνια δεν ειχα καποιο απροοπτο
 
Μην ξεχνάμε ότι τον έφαγαν και αυτόν στο τελος
Έλα μωρέ τωρα! Ο Λιαμ καθάρισε την μισή Τουρκιά και τα 2/3 της Αλβανίας στο taken. Σιγά μην τον έκαναν καλά 5-6 λυκοι!!!!! Σίγουρα τους ξεπατωσε και τα τομάρια τους στολίζουν το σαλόνι του. Αλλά δεν το έδειξαν στην ταινία για να μην θιχτουν οι οικωλογοι.
 
Έλα μωρέ τωρα! Ο Λιαμ καθάρισε την μισή Τουρκιά και τα 2/3 της Αλβανίας στο taken. Σιγά μην τον έκαναν καλά 5-6 λυκοι!!!!! Σίγουρα τους ξεπατωσε και τα τομάρια τους στολίζουν το σαλόνι του. Αλλά δεν το έδειξαν στην ταινία για να μην θιχτουν οι οικωλογοι.
Οντως στην ταινια το κοβει πριν την επιθεση..ειμαι σιγουρος οτι τους σκοτωσε ολους αλλα δεν το δειξαν για να μεινουμε με την αγωνια..δεν μασαει ο Liam
 
Οντως στην ταινια το κοβει πριν την επιθεση..ειμαι σιγουρος οτι τους σκοτωσε ολους αλλα δεν το δειξαν για να μεινουμε με την αγωνια..δεν μασαει ο Liam
Εμένα πάντως αυτό το φινάλε που λέτε χλωμό μου φαίνεται .Μην έγινε τίποτα άλλο ?
 
Εμένα πάντως αυτό το φινάλε που λέτε χλωμό μου φαίνεται .Μην έγινε τίποτα άλλο ?
Εμςνα σαν φιναλε δεν μου αρεσε τοσο ενω η ταινια ηταν αρκετα καλη..ή θα τον φας κυρ λυκε ή θα σε φανε το να μας αφηνεις στο σκοταδι με ξενερωνει..πιο πολυ μου αρεσε ας πουμε το The edge με τον Anthony Hoppkins και την αρκουδα
 
Εμςνα σαν φιναλε δεν μου αρεσε τοσο ενω η ταινια ηταν αρκετα καλη..ή θα τον φας κυρ λυκε ή θα σε φανε το να μας αφηνεις στο σκοταδι με ξενερωνει..πιο πολυ μου αρεσε ας πουμε το The edge με τον Anthony Hoppkins και την αρκουδα
Έλα μωρέ τι να έδειχνε ? Αφου μάζευε τα πορτοφόλια . Μόνο τα κορδόνια από τα αρβύλα θα απεμειναν
 
Ο λυκος λυκος που ξεραμε απο παιδακια ο αγριος αν μυριστει απο μακρια ανθρωπο φευγει και αποφευγει να βρεθει κοντα εστω και τυχαια..τωρα αν ειναι απ αυτα τα βρομοσκυλα που τα λενε λυκους και τα χουν αμολυσει οι κοπρολογοι μπορει να συναντησεις καποιον..εκει θελει λιγο προσοχη επειδη ειναι εξικειωμενοι με τον ανθρωπο..θα σου κανει αισθητη την παρουσια του γρυλιζοντας αν φοβηθει θα φυγει αν δεν τοτε την δουλεια την ξερεις φερσου σαν τον Liam Nieson στο Taken
Γκαου γκαου γκαου
 
Συνεχιζει η παρεα μου δυνατα..το σημερινο καπρι τους ζορισε αλλα ο 10 χρονων μπαρακος αντεχει ακομα οσα χιλιομετρα τον γυρισε σημερα..περασε απο 3 καρτερια εφαγε 6 τουφεκιες και βγηκε στο διπλανο καρτερι του πατερα μου και το κρατησε
received_975428289610006.jpeg
 
Συνεχιζει η παρεα μου δυνατα..το σημερινο καπρι τους ζορισε αλλα ο 10 χρονων μπαρακος αντεχει ακομα οσα χιλιομετρα τον γυρισε σημερα..περασε απο 3 καρτερια εφαγε 6 τουφεκιες και βγηκε στο διπλανο καρτερι του πατερα μου και το κρατησε
View attachment 18085

Ωραίο ζώο...μπράβο!
 
Αυτά είναι τα χειρότερα για τα σκυλιά
Και δόντι καλό έχουν και είναι και ευέλικτα
Το σκαρι του συγκεκριμενου οχι και τοσο..ειναι κατι αλλα με πιο μακρια μουσουδα απ αυτο και δοντι ακομα και τα θηλυκα τα λενε σκατζογουρουνα..εκεινα ειναι φονιαδες για τα σκυλια επιτιθεντε για πλακα
 
Συνεχιζει η παρεα μου δυνατα..το σημερινο καπρι τους ζορισε αλλα ο 10 χρονων μπαρακος αντεχει ακομα οσα χιλιομετρα τον γυρισε σημερα..περασε απο 3 καρτερια εφαγε 6 τουφεκιες και βγηκε στο διπλανο καρτερι του πατερα μου και το κρατησε
View attachment 18085
Headshot ο πατέρας; Μπράβο Μίλτο!
 
Headshot ο πατέρας; Μπράβο Μίλτο!
Δεν το βαρεσε ο πατερας Βασιλη..το διπλανο του καρτερι ενα παλικαρι του την εσκασε στο αυτι αφου οι αλλοι το κλαμπανισαν κανονικα..παντως το ακουγαν και οι 2 να ανεβαινει το ρεμα και χαλαγε τον κοσμο
 
Back
Top