Αγορά Pointer

Το θεμα ειναι οτι μου αρεσει πολυ ο σκυλος αυτος.Ομως μου ειπε οτι αν μου τον στηλει θα πρεπει να του βαλω τα χρηματα μεσω ταχυδρομιου θα παραμεινουν εκει τα χρηματα για 15 ημερες αν μου κανει θα παρει τα χρηματα αλλιως θα του στειλω το σκυλο θα τον τσεκαρει οτι ειναι οκ και θα παρω τα χρηματα πισω..Δεν μου αρεσει αυτη η περιπτωση ..Δεν μου εχει ξανατυχει....
 
Το θεμα ειναι οτι μου αρεσει πολυ ο σκυλος αυτος.Ομως μου ειπε οτι αν μου τον στηλει θα πρεπει να του βαλω τα χρηματα μεσω ταχυδρομιου θα παραμεινουν εκει τα χρηματα για 15 ημερες αν μου κανει θα παρει τα χρηματα αλλιως θα του στειλω το σκυλο θα τον τσεκαρει οτι ειναι οκ και θα παρω τα χρηματα πισω..Δεν μου αρεσει αυτη η περιπτωση ..Δεν μου εχει ξανατυχει....
Φιλε μου ειναι πολλα τα λεφτα για να του στειλεις και να σου στειλει και μετα να.του ξαναστειλεις κτλ κτλ.
Το βλεπεις ταυτοχρονα με αυτον και κρινεται για την συμφωνια.
Και οχι μια φορα αλλα αρκετες και σε διαφορετικα τερεν.
Εγω ετσι θα εκανα για ενα καλο και ετοιμο σκυλι σε αυτα τα λεφτα.
Εχει συμβει σε εμενα να παρω σκυλο που τον βγαλαμε στην περδικα και γαζωνε και ποντες και φερμες και ολα καλα.
Μολις τον πηγα στο κυνηγι και ακουσε μπαμ, γεια σας το σκυλακι.
Και αλλη περιπτωση που ενω στον καμπο πηγαινε πολυ καλα και ολα ομορφα, μολις πηγαμε στο βουνο δεν έμπαινε στο πυκνο με τιποτα.
Γι αυτο σου λεω θελει ψαξιμο για να μην κλαις τα λεφτα σου.
 
Το θεμα ειναι οτι μου αρεσει πολυ ο σκυλος αυτος.Ομως μου ειπε οτι αν μου τον στηλει θα πρεπει να του βαλω τα χρηματα μεσω ταχυδρομιου θα παραμεινουν εκει τα χρηματα για 15 ημερες αν μου κανει θα παρει τα χρηματα αλλιως θα του στειλω το σκυλο θα τον τσεκαρει οτι ειναι οκ και θα παρω τα χρηματα πισω..Δεν μου αρεσει αυτη η περιπτωση ..Δεν μου εχει ξανατυχει....
Απο οτι κατάλαβα το σκυλί δεν είναι κοντά σου ; Μπορεί να σου εγγυηθεί κάποιος οτι θα πάρεις τα χρήματα σου πίσω αν δεν σου κάνει το σκυλί ;;; Μπορείς να εγγυηθείς εσύ στον κάτοχο του σκύλου οτι όταν θα τον βγαλεις για κυνήγι δεν θα πάθει κάτι ;;; Απο οτι καταλαβαίνεις το ρίσκο υπάρχει και απο τις δυο πλευρές ... Αν είναι κοντά το σκυλί βέβαια το καλυτερο είναι να κυνηγησεις μαζί με τον ιδιοκτήτη το σκυλί με τα δικά σου δεδομένα .
 
Back
Top