Αγορα οπλου

λοιπον γυρο στα τα 900 ευρω υπολογηζω το ταβανι ξερω οτι ειναι λιγα αλλα αυτα διαθετει το ( καταστιμα) . αν μπορουσα θα διαλεγα brawning αλλα θελει τα δυπλασια ισος αργοτερα στο προκειμενο αλη επηλογη ισος για ενα lanber αλλα δεν ξερω αν κανει για σκοπευτηριο ........
Σπύρο υπάρχουν καταστήματα που κάνουν άτοκες δόσεις.Μην κάνεις υποχωρήσεις στο όπλο γιατί σε λίγο καιρό θα ξαναψαχνεις ,άσε που δεν θα μπορείς να ξεφορτωθείς η λάθος επιλογή
 
Αν είναι 76άρι είναι ωραία περίπτωση. Τα έχει μπερδέψει λίγο στην περιγραφή αλλά στη φωτό πιστεύω φαίνεται για 76άρι.
Δεν παίρνω τηλ γιατί θα κάνω ξανά καμιά μαλ@κία....big smile.
Πάρε γιατί θα πάρω εγώ,πρέπει να ταχε τσουξει λίγο όταν έβαζε την αγγελία,αν είναι 76 είναι στανταρακι όπλο με @
 
και μεχρι τοτε εχω πεσει στο διαβασμα ..μηλατε ολοι για τουρκικα οπλα ξερουμε αληθια ποσα και πια ειναι ? ..χμμμ

BERETTA 3000 STOEGER

Smith & Wesson μοντελο Elite Gold πλαγιοκανο
μερικά μοντέλλα της Benelli,
η stoeger ειναι μοντελο καραμπινας και μαζι με τη vitoria es-100 ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΕΤΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ και συναρμολογουντε στην ισπανια
Όλα τα λειόκανα CZ-USA κατασκευάζονται στην Τουρκία
Churchill

  1. Huglu
  2. Ataarms
  3. Armsan
  4. Hatsan
  5. Yildiz Arms
  6. Sarsilmaz
  7. Stoeger
  8. Istanbul Silah
  9. Husan Arms
  10. Akus Arms

Remington Model 870​

Remington Model 1100/11-87​

browning


βαρεθηκα δεν ψαχνω αλο προτα προτα δεν προσπαθω να ευλογισω τα γενια μου αλλα αν ξεραμε ποσα τουρκικα προ'ι'ντα εχουμε σπιτι μας θα αλαζαμε ...για παραδηγμα για να μην παρω τουρκικο ψυγιο προτιμησα κινεζικο πηρα ενα candy made in chaina δεν ξερω τι παιζει με τα οπλα και αν ειναι τοσο σκαρτα οσο μου παρουσιαζοντε τοτε θα επρεπε να βουζε και η αγωρα απο τους μη ικανοποιημενους αγοραστες γιατι ειναι αρκετα χρονια τωρα .. σαφος και δεν συνγρινοντε ενα ατα με ενα miroku η ενα bereta made in italy γιατι προειπαμε η τουρκια εχει προχορησει σε πολους τομεις ..οταν αυτοι οργανονονταν εμεις χορευαμε το ζειμπεκηκο της ευδοκιας (κυριολεκτικα) και δεν καναμε τιποτα αν δεν εχει προμηθια και ακομα τωρα αντηθετος αντι να βγαλουμε της βασεις απο το νατο εβγαλαμε την βιομηχανια απο την Ελλαδα συγνωμη για το ντελιριο που με επιασε αλλα ποτε δεν πηγα με το κυμα και μου ειναι δησκολο να ακολουθω χορης να γνωρiζω και ενοητε οτι δεν τα (βαζω ) με κανεναν αντιθετος ευχαριστω ολους για το ενδιαφερων σας ενοητε οτι θα σηνεχησω να ψαχνω και θα εκτιμω καθε προταση και ενδιαφερων απο ολους εδω μεσα ... (συγνωμη για τα ορθογραφικα)
 
η beretta φτιαχνει κανες και εξαρτιματα για αρκετρα οπλα της δεν ξερω ακριβος σε αρθρο το διαβασα και εγω,, εξαλου δεν εγραψα οτι εγραψα για να κατηγορισω οπλα η ιδεες διευκρινηστηκα αναφερθηκα δε θα αρνηθω αυτο που ειπες :)
 
η beretta φτιαχνει κανες και εξαρτιματα για αρκετρα οπλα της δεν ξερω ακριβος σε αρθρο το διαβασα και εγω,, εξαλου δεν εγραψα οτι εγραψα για να κατηγορισω οπλα η ιδεες διευκρινηστηκα αναφερθηκα δε θα αρνηθω αυτο που ειπες :)
Όχι προς Θεού για διόρθωση και τυχόν αμφιβολίες τό έγραψα και εγώ.
 
Back
Top