Αγορά super pose

Και πολυ ωραιο οπλο και πολυ καλο και ποιοτικο!!!τα εχει ολα......το μονο που θα σου ελεγα να κανεις ειναι ενα ελαστικο πελμα καλης ποιοτητας...αυτο που εχει ειναι μονο για ομορφια..........να εισαι καλα να το ευχαριστηθεις φιλε μου.....
 
Όντως το ξύλινο πέλμα που είχα δει σε ένα γκουερινι ήταν πανέμορφο και καλοφτιαγμένο αλλά τι απορρόφηση να έχει.

Άραγε υπάρχουν ελαστικά πέλματα σε "παραλλαγή" ξύλου
Νίκο σε ένα όπλο σωστό στα μέτρα σπάνια έχεις θέμα και με ξυλινο πέλμα!
 
Το... "μπιμπελό" επιτέλους έφτασε στα χέρια μου!!! Ορίστε και οι φωτό του...
Σας ευχαριστώ όλους θερμά παιδιά, για το ενδιαφέρον σας, τις ευχές σας και τα καλά σας λόγια...!!!
Να είστε όλοι καλά!!! Και στα δικά σας!!!

View attachment 13332View attachment 13333View attachment 13334View attachment 13338View attachment 13340
Νικόλαε καλορίζικο, καλοτουφεκο, να είσαι γερός να το ευχαριστηθείς!!! :)
 
Το... "μπιμπελό" επιτέλους έφτασε στα χέρια μου!!! Ορίστε και οι φωτό του...
Σας ευχαριστώ όλους θερμά παιδιά, για το ενδιαφέρον σας, τις ευχές σας και τα καλά σας λόγια...!!!
Να είστε όλοι καλά!!! Και στα δικά σας!!!

View attachment 13332View attachment 13333View attachment 13334View attachment 13338View attachment 13340
Πανέμορφο να το χαρείς και να το ευχαριστηθείς μεγάλο όνομα μεγαλη εταιρεία και κύριος πανέμορφο πολύ καλή αγορα !!!!!!!!!!!
 
Το... "μπιμπελό" επιτέλους έφτασε στα χέρια μου!!! Ορίστε και οι φωτό του...
Σας ευχαριστώ όλους θερμά παιδιά, για το ενδιαφέρον σας, τις ευχές σας και τα καλά σας λόγια...!!!
Να είστε όλοι καλά!!! Και στα δικά σας!!!

View attachment 13332View attachment 13333View attachment 13334View attachment 13338View attachment 13340
Καλορίζικο!
Πολύ όμορφο! :)
 
Back
Top