Αγορά Browning B 725 Sporter

Σαν κάτοχος του 725sport με κανη 81εκ, ένα έχω να πω, το όπλο αξίζει πολλά περισσότερα για αυτά που προσφέρει.
Παρακάτω σου επισυνάπτω δύο απαντήσεις από κατόχους αλλά διάβασε περισσότερα στο ανάλογο θέμα.
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/browning-725-sporter-ή-cynergy.237/

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΧΩ ΕΝΑ BROWNING 725 SPORTER 81 cm ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΤΟΥ 15.ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΥΘΥΣ ΑΜΕΣΩΣ ΚΟΝΤΑΚΙ ΣΤΟΝ Γ.ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΕΚΤΟΤΕ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΟΠΛΟ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΚΑΙ 1500 ΕΥΡΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ,ΘΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΑ ΞΑΝΑ.ΣΤΙΒΑΡΟ ΣΑΝ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΕΤΑΛΛΟ.ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ.ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΝΟ ΣΕ ΡΑΓΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΠΟΡΕΙ.ΛΑΚΤΙΣΜΑ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕ 40γρ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ.ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ.ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΥ!ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΟΣΟ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΓΑΠΑΣ!ΟΠΛΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ.Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Χ Α Ρ Ι Σ Μ Α!ΤΟ ΟΠΛΟ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1000 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΒΗΜΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥΣ!
Γιωργο, αυτο ειναι αλλο μεγαλο θεμα συζητησης, μπορεις να δεις κ αλλους που κλειδωνουν μια χαρα πανω στο κοντακι... ;)

Γιαννη, η αληθεια ειναι οτι το γλυκοκοιταζα το Cynergy πολυ οταν εψαχνα κ εγω 76αρι σκοπευτικο, μου αρεσε κ σαν εμφανιση, το εβρισκα σε πολυ καλη τιμη, αλλα φοβουμουν λιγο τις ιδιαιτεροτητες που εσηγαγε η Browning σε αυτο το μοντελο απο αποψη αντοχης στο χρονο...
Τωρα...
Τελικα κατεληξα στο 725 κ μιας κ τα εχω ριξει κ τα δυο στο σκοπευτηριο βρσικω αρκετα καλυτερο το 725. Εχει λιγοτερη ανακρουση, πολυ ωραιοτερο κοντακι, δειχνει πιο στοιβαρο και πιο φιλικο στη χρηση, εχει πολυ ωραιοτερη αισθηση σκανδαλης. Βλητικα δεν τα εχω συγκρινει οποτε δεν μπορω να πω διαφορες μεταξυ τους.... Υπαρχει κ θεμα στο φορουμ για το 725, ριξτου μια ματια κ οτι θες εδω ειμαι...
*Ότι ερώτηση ή απορία εδώ είμαστε.
 
Μπορείς να μου πεις τα θέματα στη σκανδάλη?
Άμα θέλεις πατά το στα αγγλικά και θα σου πετάξει τα εν λόγω θέματα στα ξένα φόρουμ!αν θυμάμαι καλά το ένα έλεγε ότι δεν οπλιζε με το κλείσιμο και ένα άλλο ασήμαντο για ομοβροντία!
 
Σαν κάτοχος του 725sport με κανη 81εκ, ένα έχω να πω, το όπλο αξίζει πολλά περισσότερα για αυτά που προσφέρει.
Παρακάτω σου επισυνάπτω δύο απαντήσεις από κατόχους αλλά διάβασε περισσότερα στο ανάλογο θέμα.
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/browning-725-sporter-ή-cynergy.237/



*Ότι ερώτηση ή απορία εδώ είμαστε.
Σ ευχαριστω πολυ για την βοηθεια !!
 
Παιδιά θέλω πληροφορίες για το συγκεκριμένο όπλο ως προς την βλητική του κ λειτουργικότητά του καθώς και αίσθηση του χειρισμού του...

Ένας φίλος θέλει να προχωρήσει σε αγορά καινούριου Browning B725 Sporter για σκοπευτήριο....το παιδί έριχνε κ παλιότερα κάποιες φορές και τώρα θα ξανά ξεκινήσει στο σκοπευτήριο του Πύργου....το θέλει για ερασιτεχνικό sporting.....(ενδιαφέρετε και για το Beretta 690 Black Edition)...
 
Παιδιά θέλω πληροφορίες για το συγκεκριμένο όπλο ως προς την βλητική του κ λειτουργικότητά του καθώς και αίσθηση του χειρισμού του...

Ένας φίλος θέλει να προχωρήσει σε αγορά καινούριου Browning B725 Sporter για σκοπευτήριο....το παιδί έριχνε κ παλιότερα κάποιες φορές και τώρα θα ξανά ξεκινήσει στο σκοπευτήριο του Πύργου....το θέλει για ερασιτεχνικό sporting.....(ενδιαφέρετε και για το Beretta 690 Black Edition)...
Μια χαρά βλητική απόδοση,λίγο για θέμα στις σκανδαλες έχει κυκλοφορήσει,λογικά όσο πέρασαν τα μοντέλα θα λύθηκε το πρόβλημα....εμενα μαρεσε αρκετά σαν όπλο....ωραίο ζύγισμα σπορτινγκ!
 
Παιδιά θέλω πληροφορίες για το συγκεκριμένο όπλο ως προς την βλητική του κ λειτουργικότητά του καθώς και αίσθηση του χειρισμού του...

Ένας φίλος θέλει να προχωρήσει σε αγορά καινούριου Browning B725 Sporter για σκοπευτήριο....το παιδί έριχνε κ παλιότερα κάποιες φορές και τώρα θα ξανά ξεκινήσει στο σκοπευτήριο του Πύργου....το θέλει για ερασιτεχνικό sporting.....(ενδιαφέρετε και για το Beretta 690 Black Edition)...
Το οπλο αυτο ειναι απαιχτο στα παντα .Κ στο λεει ανθρωπος που ριχνει με browning
 
Παιδιά θέλω πληροφορίες για το συγκεκριμένο όπλο ως προς την βλητική του κ λειτουργικότητά του καθώς και αίσθηση του χειρισμού του...

Ένας φίλος θέλει να προχωρήσει σε αγορά καινούριου Browning B725 Sporter για σκοπευτήριο....το παιδί έριχνε κ παλιότερα κάποιες φορές και τώρα θα ξανά ξεκινήσει στο σκοπευτήριο του Πύργου....το θέλει για ερασιτεχνικό sporting.....(ενδιαφέρετε και για το Beretta 690 Black Edition)...
to browning με κλειστα τα ματια ,αριστη ποιοτητας κατασκευης.
 
δυστυχώς η beretta στα νέα όπλα της έχει ρίξει πολύ την ποιότητα,,,Browning ασυζητητί,,ειδικά στα €3000 που έχει το 690 Black πας αμέσως στο 725 pro sport που δεν έχει αντίπαλο στην κατηγορία κάτω των €4000 με κοντακάρα πολυ καλά ξύλα σκανδάλη και μπόλικα τσοκ και φυσικά αναλοίωτη ποιότητα
 
Back
Top