Αγορά και πώληση κάννης

Όταν αγοράζεις όπλο slug όλα είναι στημένα για μονόβολα, κοντάκι και σκοπευτικά. Όταν βάλεις σκοπευτικά σε όπλο που δεν έχει ή ακόμα χειρότερα, πληρώσεις να αγοράσεις κάννη slug για το όπλο, τότε ή πρέπει να βάλεις και το αντίστοιχο κοντάκι η να συνηθίσεις να επωμιζεις τελείως διαφορετικά.
Το καταλαβαίνω ότι σίγουρα εάν έχουν ψηλό προφίλ τα σκοπευτικά θα πρέπει να ανεβάσεις κ το κοντάκι κ θα το κάνω αν χρειαστεί για να το φέρω εκεί που πρέπει ή με αλλαγή της ράχης στο κοντάκι. Αυτό δεν με ενοχλεί Έτσι και αλλιώς κυνηγάω με ποζε δεν είναι ότι θα χάσω κάτι που έχω συνηθίσει είναι αδουλευτο το m2.
 
Το καταλαβαίνω ότι σίγουρα εάν έχουν ψηλό προφίλ τα σκοπευτικά θα πρέπει να ανεβάσεις κ το κοντάκι κ θα το κάνω αν χρειαστεί για να το φέρω εκεί που πρέπει ή με αλλαγή της ράχης στο κοντάκι. Αυτό δεν με ενοχλεί Έτσι και αλλιώς κυνηγάω με ποζε δεν είναι ότι θα χάσω κάτι που έχω συνηθίσει είναι αδουλευτο το m2.
Έτσι ναι, αφού δεν έχεις θέμα να πειράξεις το κοντάκι δε θα έχεις πρόβλημα.
 
Το καταλαβαίνω ότι σίγουρα εάν έχουν ψηλό προφίλ τα σκοπευτικά θα πρέπει να ανεβάσεις κ το κοντάκι κ θα το κάνω αν χρειαστεί για να το φέρω εκεί που πρέπει ή με αλλαγή της ράχης στο κοντάκι. Αυτό δεν με ενοχλεί Έτσι και αλλιώς κυνηγάω με ποζε δεν είναι ότι θα χάσω κάτι που έχω συνηθίσει είναι αδουλευτο το m2.
Αμα χρεθαστεις ραχη δινω τη δικη μου για m2 40€ ολοκαινουρια
 
Back
Top