Αγορά καινούργιας μπαγκαζιερας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Εξοπλισμός για τον Σκύλο' που ξεκίνησε από το μέλος thireutis21, στις 23 Ιανουαρίου 2019.

1. Συνάδελφοι καλησπέρα.
    Κάνω μια έρευνα αγοράς για μπαγκαζιερα μεταφοράς σκύλων. Δυστυχώς οι επιλογές φαίνεται να είναι περιορισμένες στην Αττική.
    Όποιος έχει προηγούμενη εμπειρία και έχει μείνει ευχαριστημένος από την επιλογή του ας μας πει δυο λογια,θα βοηθήσει πολύ.

Vasilis likes this.
  2. Για σιρωμενη μιλας

3. thireutis21 likes this.

4. Είναι μια από αυτές που έχω ξεχωρίσει, τσίμπημενες λίγο βέβαια οι τιμές.

5. Αθάνατα όμως

thireutis21 and Nikws7 like this.
  6. ανεβασε αν θέλεις καμια φώτο, την έχεις χρονια??

7. έχω πάρει μια μεταχειρισμένη απο φίλο και την έχουν και άλλοι γνωστοί μου και είναι πολύ ευχαριστημένη. Αν εξαιρέσεις το οικονομικό δεν θα ακούσεις παράπονα.

8. Εγώ έχω παρει armadio di cane...

Είναι πολύ λεπτό κοντρα πλακέ άρα ελαφρια κατασκευη με επιστρωση βακελίτη η οποία έχει καλή μόνωση και δεν έχει παθει τιποτα...με γελασε στα αξεσουαρ κλειδώματος τα οποία σκουριασανε αμεσως εντελώς ψεύτικα . Οι γωνιες καλές αλουμινίου.
    Εγώ θα κοίταζα και μεταχειρισμένα αν δεν βιαζεσε έχει κατά καιρούς ευκαιριες .

9. Ψάξε θα βρεις διαφορα, ακομα και στης επώνυμες θα βρεις μεταχειρισμένα σε άριστη κατάσταση.

10. Σημαντικό αυτο που αναφέρεις γιατι κι αυτες δειχνουν πολυ καλές. κριμα που κάποιες λεπτομερειες χαλανε την εικονα.

Μάκης likes this.
  11. route 4=4 γιαννης σαλιαρης ,για παρτον ενα τηλεφωνο ειναι στην θηβων.

Μάκης and thireutis21 like this.
  12. Διαμαντής

Διαμαντής

Περιοχή:
    Ίλιον Αττικής & Ορεινή Ηλεία
    Όνομα:
    Διαμαντής
    Ο Γιάννης δεν έχει μπαγκαζιέρες. Κατασκευάζει εξωτερικά ή εσωτερικά ή καρότσας κουτιά,από PVC

Μάκης and outlander like this.

Μοιραστείτε τη σελίδα

Νέες Δημοσιεύσεις