Ένδυση

Εδω δυστυχως δεν εχει
Και λιγο που το εψαξα καποτε δεν στελνουν ουτε Κυπρο
Τα μεταφορικα ειναι πολυ ψηλα
Ότι θες θα στο πάρω και θα το στείλω εγώ. Τα μεταφορικά για Κύπρο θα είναι 12-15 ευρώ οπότε κάνεις τα κουμάντα σου. Λύσεις υπάρχουν φίλε ;)
 
Σήμερα έτυχε να πάω στο MacArthur το εκπτωτικό χωριό στα Σπάτα για μια δουλειά που είχα....εκεί πέρασα βόλτα από ένα μαγαζί το...Decathlon...το οποίο έχει και εξοπλισμό για κυνήγι, ψάρεμα και ψαροντούφεκο....δεν τους γνωρίζω δεν έχω όφελος αλλά είχε πράγματα σε καλές τιμές....οι οποίες και με έκαναν να αναρωτηθώ αρκετές φορές είναι η αλήθεια γιατί δεν το είχα πάρει χαμπάρι εδώ και καιρό....
παραθέτω κάποιες φωτό (έχει αρκετά παραπάνω από αυτά) ...με ζουμ πάνω τους μπορείτε να δείτε και τιμές.....

View attachment 32461
View attachment 32462
View attachment 32463
Έχω ψωνίσει διάφορα από Ελλάδα.
Κάτι ρούχα που είχα ψωνίσει από Παρίσι πριν χρόνια δεν λένε να πεθάνουν.
Το εμπιστεύομαι ... δεν έχει το πολύ εξειδικευμένο πράμα αλλά είναι τίμια.
Βγάζει συχνά προσφορές ... σε πολλά είναι ακριβό as usual ...
 
Αδιάβροχο και ζεστό και πολύ γερό, πολύ καλό είναι και το softshell jacket xaki
Ρε συ απο νουμερα πως σου φανηκαν? Ειχα παρει ενα φλισ απο εκει και νομιζω πως ειναι λιγο "κινεζικα" τα νουμερα, δηλαδη το large ειναι medium κτλ κτλ...
 
Ρε συ απο νουμερα πως σου φανηκαν? Ειχα παρει ενα φλισ απο εκει και νομιζω πως ειναι λιγο "κινεζικα" τα νουμερα, δηλαδη το large ειναι medium κτλ κτλ...
Δίκιο έχεις. Τα νουμερα είναι όντως λίγο μικρά σε αρκετά ρούχα. Εγώ που έχω το σοφτσελ που λέει και ο outlander παραπάνω έχω αυτή την εντύπωση. Πάντως είναι από τα καλά κινεζικά και αξίζουν.
 
Δίκιο έχεις. Τα νουμερα είναι όντως λίγο μικρά σε αρκετά ρούχα. Εγώ που έχω το σοφτσελ που λέει και ο outlander παραπάνω έχω αυτή την εντύπωση. Πάντως είναι από τα καλά κινεζικά και αξίζουν.
Καλα δε το συζηταμε, εχει τιμες πατωμα..
 
Καμία γνώμη για αγορά κυνηγετικού παντελονιού έχουμε;Ψάχνω κάτι αδιάβροχο που να είναι και λίγο ζεστό για στατικό κυνήγι αλλά να μπορεί να φορεθεί και σε περπατητό
Πολυ καλα αδιαβροχα και φθηνα ειναι τα τοξοτης, εχω δυο αλλα πλεον δεν κουμπωνουν με τιποτα.
Σχεδον καινουργια ειναι ειδικα το ενα ζητημα να το εβαλα 3 φορες, 42 νουμερο ειναι, αν σου κανουν στα στελνω τσαμπα δεν εχω θεμα, κριμα ειναι να καθονται στην ντουλαπα.
 
Επισκέφθηκα πριν 20 περιπου μερες το νεο κατάστημα του Δεκαθλον στο Κηφισό πισω απο River west αλλα πιεζόμουν απο χρόνο και δεν αφιέρωσα τον χρόνο που ηθελα.
Μεγάλος χώρος και θελει ψάξιμο. Ειχε κυνηγητικά ,αλλα γενικα το κατάστημα δεν ηταν φορτωμένο . Πάντως χτύπησα δυο σακίδια και 3 μπαλάκια τενις για το κουτάβι. .big smile.
 
Δίκιο έχεις. Τα νουμερα είναι όντως λίγο μικρά σε αρκετά ρούχα. Εγώ που έχω το σοφτσελ που λέει και ο outlander παραπάνω έχω αυτή την εντύπωση. Πάντως είναι από τα καλά κινεζικά και αξίζουν.
Δεν είναι κινέζικα είναι ελληνικά και αμερικανικά.
 
Πολυ καλα αδιαβροχα και φθηνα ειναι τα τοξοτης, εχω δυο αλλα πλεον δεν κουμπωνουν με τιποτα.
Σχεδον καινουργια ειναι ειδικα το ενα ζητημα να το εβαλα 3 φορες, 42 νουμερο ειναι, αν σου κανουν στα στελνω τσαμπα δεν εχω θεμα, κριμα ειναι να καθονται στην ντουλαπα.
Άλεξ ευχαριστώ πάρα πολύ φιλαράκι αλλά δυστυχώς δεν είναι το νούμερο μου,είναι όμως σαν να τα φοράω ήδη…Και πάλι σε ευχαριστώ!
 
Back
Top