Ένδυση

Καλησπέρα παιδιά καμία γνώμη για κανένα παντελονι?? Δεν με νοιάζει για στεγανοτητα έχω άλλο....
μπες decathlon.com.gr/el/ -αθληματα -κυνηγι-κυνηγετικος ρουχισμος-παντελονια. εχει st100, 300, 500. πηρα περισυ ενα 300 με 17 ευρω , για πλακα πιο πολυ γιατι δεν μου γεμισε το ματι οταν το επιασα. κι ομως ειναι τελειο. ανθεκτικο, 100% βαμβακι με φοβερη αισθηση και ωραιο στυλ.
για πιο κρυο παρε 500 . εχει και watterproof
 
Καλησπέρα παιδιά καμία γνώμη για κανένα παντελονι?? Δεν με νοιάζει για στεγανοτητα έχω άλλο....
Για τι χρήση το θες Παναγιώτη; Εγώ χρησιμοποιώ pinewood και τα παλιά του τοξότη πριν αρχίσει να τα κατασκευάζει Κίνα και είμαι σούπερ ευχαριστημένος και από τα δυο. Και για τα gamo λένε πολύ καλά λόγια.
 
Για τι χρήση το θες Παναγιώτη; Εγώ χρησιμοποιώ pinewood και τα παλιά του τοξότη πριν αρχίσει να τα κατασκευάζει Κίνα και είμαι σούπερ ευχαριστημένος και από τα δυο. Και για τα gamo λένε πολύ καλά λόγια.
Το θέλω ποιο πολύ για βουνό για πέρδικα Βασίλη..
 
μπες decathlon.com.gr/el/ -αθληματα -κυνηγι-κυνηγετικος ρουχισμος-παντελονια. εχει st100, 300, 500. πηρα περισυ ενα 300 με 17 ευρω , για πλακα πιο πολυ γιατι δεν μου γεμισε το ματι οταν το επιασα. κι ομως ειναι τελειο. ανθεκτικο, 100% βαμβακι με φοβερη αισθηση και ωραιο στυλ.
για πιο κρυο παρε 500 . εχει και watterproof
Ευχαριστώ φίλε θα το κοιτάξω να δω τι παίζει!!
 
Παιδες,εχει κανεις υποψιν του,που μπορω να βρω περιλαιμια uv οπως το παρακατω;

https://www.darivianakis-fishingstore.gr/aksesouar/CategoryID/43/Level/a/ProductID/987

Τυχαιο το μαγαζι,δεν κανω διαφημιση.
https://safishing.com/
Εχω παρει απο το ανωθεν για κυνηγι, μηχανη, το βαζω και οταν δουλεύω το θαμνοκοπτικο, στις φωτιές επισης τωρα στην Ευβοια με αυτο πηγαινα....5αδα σε μια αστεια τιμη...δυο χρονια τα εχω, την ελαστικοτητα δεν την εχουν χασει, παροτι τα πλενω συνεχεια στο πλυντηριο γτ ειμαι υποχονδριος!.. εχει τεραστια ποικιλια..
 
https://safishing.com/
Εχω παρει απο το ανωθεν για κυνηγι, μηχανη, το βαζω και οταν δουλεύω το θαμνοκοπτικο, στις φωτιές επισης τωρα στην Ευβοια με αυτο πηγαινα....5αδα σε μια αστεια τιμη...δυο χρονια τα εχω, την ελαστικοτητα δεν την εχουν χασει, παροτι τα πλενω συνεχεια στο πλυντηριο γτ ειμαι υποχονδριος!.. εχει τεραστια ποικιλια..
Παρηγγειλα απο Θεσσαλονικη,12 ευρω,με τα μεταφορικα 16.
Η παραγγελια εγινε 5-10 Αυγουστου.
Ακομα να ερθει.
Λογικα ο κουριερ πνιγηκε στο καναλι ή κακε απο τις πυρκαγιες....
Βασικα τωρα δεν το χρειαζομαι οποτε δεν ασχολουμαι με το τι εγινε....
 
Παρηγγειλα απο Θεσσαλονικη,12 ευρω,με τα μεταφορικα 16.
Η παραγγελια εγινε 5-10 Αυγουστου.
Ακομα να ερθει.
Λογικα ο κουριερ πνιγηκε στο καναλι ή κακε απο τις πυρκαγιες....
Βασικα τωρα δεν το χρειαζομαι οποτε δεν ασχολουμαι με το τι εγινε....
Αντικαταβολη ελπιζω! Εγω οπου με παιρνει πλεον μονο αντικαταβολη, και έχω εξαλείψει και τα φαινομενα του "ηρθαμε και δε σας βρηκαμε, και ας ησασταν ολη μερα σπιτι!"
 
Αντικαταβολη ελπιζω! Εγω οπου με παιρνει πλεον μονο αντικαταβολη, και έχω εξαλείψει και τα φαινομενα του "ηρθαμε και δε σας βρηκαμε, και ας ησασταν ολη μερα σπιτι!"
Παντα αντικαταβολη.Να ερθει το προϊον πρωτα,να ελεγξω οτι ειναι αυτο (γιατι μια γνωστη παρηγγειλε κατι για τα μαλλια,πληρωσε αντικαταβολη και ειχε μεσα ενα βιβλιο!) και μετα να πεσει το "μαρουλι"...
 
Last edited:
Για τι χρήση το θες Παναγιώτη; Εγώ χρησιμοποιώ pinewood και τα παλιά του τοξότη πριν αρχίσει να τα κατασκευάζει Κίνα και είμαι σούπερ ευχαριστημένος και από τα δυο. Και για τα gamo λένε πολύ καλά λόγια.
Pinewood πάρα πολύ ευχαριστημένος σε ό,τι έχω πάρει...
 
Σήμερα έτυχε να πάω στο MacArthur το εκπτωτικό χωριό στα Σπάτα για μια δουλειά που είχα....εκεί πέρασα βόλτα από ένα μαγαζί το...Decathlon...το οποίο έχει και εξοπλισμό για κυνήγι, ψάρεμα και ψαροντούφεκο....δεν τους γνωρίζω δεν έχω όφελος αλλά είχε πράγματα σε καλές τιμές....οι οποίες και με έκαναν να αναρωτηθώ αρκετές φορές είναι η αλήθεια γιατί δεν το είχα πάρει χαμπάρι εδώ και καιρό....
παραθέτω κάποιες φωτό (έχει αρκετά παραπάνω από αυτά) ...με ζουμ πάνω τους μπορείτε να δείτε και τιμές.....

241822712_734388694627024_7328031369063393565_n.jpg
241819525_182055210669856_165328222403599622_n.jpg
241844489_401429064889114_5691490972129602616_n.jpg
 
Σήμερα έτυχε να πάω στο MacArthur το εκπτωτικό χωριό στα Σπάτα για μια δουλειά που είχα....εκεί πέρασα βόλτα από ένα μαγαζί το...Decathlon...το οποίο έχει και εξοπλισμό για κυνήγι, ψάρεμα και ψαροντούφεκο....δεν τους γνωρίζω δεν έχω όφελος αλλά είχε πράγματα σε καλές τιμές....οι οποίες και με έκαναν να αναρωτηθώ αρκετές φορές είναι η αλήθεια γιατί δεν το είχα πάρει χαμπάρι εδώ και καιρό....
παραθέτω κάποιες φωτό (έχει αρκετά παραπάνω από αυτά) ...με ζουμ πάνω τους μπορείτε να δείτε και τιμές.....

View attachment 32461
View attachment 32462
View attachment 32463
Το είχα ανακαλύψει στο Παρίσι πριν 15 χρονια, τοτε εκανα και σκι και ψαροτούφεκο και κάμπινγκ και έπαιρνα πολλα πραγματα απο κει. Πολυ τίμιο, παιρνεις παραπανω απο οτι πληρωνεις. Εχει δικα του αποκλειστικά brands. Decathlon.com.gr
 
Έχω πάρει λίγα πράγματα και έχουν βγει όλα πολύ καλά. Οι τιμές είναι εξαιρετικές ειδικά σε κάποια προϊόντα που βάζουν σε μεγαλύτερη έκπτωση. Ενημερωτικά άνοιξε νέο κατάστημα πριν λίγες εβδομάδες και στην Εθνική πίσω από το River West στο Αιγάλεω.

Θα κάνω μια επίσκεψη γτ θέλω να πάρω ένα κουτί για μεταφορά και αποθήκευση φυσιγγίων.

Στην τελευταία μου επίσκεψη αγόρασα ένα καλοκαιρινό παντελόνι 12 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Ωραίο ελαφρύ και σίγουρα θα βγάλει 2,3 σεζόν.
 
Σήμερα έτυχε να πάω στο MacArthur το εκπτωτικό χωριό στα Σπάτα για μια δουλειά που είχα....εκεί πέρασα βόλτα από ένα μαγαζί το...Decathlon...το οποίο έχει και εξοπλισμό για κυνήγι, ψάρεμα και ψαροντούφεκο....δεν τους γνωρίζω δεν έχω όφελος αλλά είχε πράγματα σε καλές τιμές....οι οποίες και με έκαναν να αναρωτηθώ αρκετές φορές είναι η αλήθεια γιατί δεν το είχα πάρει χαμπάρι εδώ και καιρό....
παραθέτω κάποιες φωτό (έχει αρκετά παραπάνω από αυτά) ...με ζουμ πάνω τους μπορείτε να δείτε και τιμές.....

View attachment 32461
View attachment 32462
View attachment 32463
Έχω πάρει κι εγώ απο εκεί ένα γιλέκο δικό τους εξαιρετικό. Επίσης βγάζει κατά διαστήματα προσφορές σε AIGLE, έχω πάρει την Sherwood fleece ζακέτα της με 39€, είχε και ένα φεγγάρι Parcours ISO με 59€ !
όποτε το θυμηθώ μπαίνω και κοιτάζω...
 
Έχω πάρει λίγα πράγματα και έχουν βγει όλα πολύ καλά. Οι τιμές είναι εξαιρετικές ειδικά σε κάποια προϊόντα που βάζουν σε μεγαλύτερη έκπτωση. Ενημερωτικά άνοιξε νέο κατάστημα πριν λίγες εβδομάδες και στην Εθνική πίσω από το River West στο Αιγάλεω.

Θα κάνω μια επίσκεψη γτ θέλω να πάρω ένα κουτί για μεταφορά και αποθήκευση φυσιγγίων.

Στην τελευταία μου επίσκεψη αγόρασα ένα καλοκαιρινό παντελόνι 12 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Ωραίο ελαφρύ και σίγουρα θα βγάλει 2,3 σεζόν.

Χρήσιμη πληροφορία για το νέο κατάστημα..ευχαριστώ Μάνο
 
Έχω πάρει λίγα πράγματα και έχουν βγει όλα πολύ καλά. Οι τιμές είναι εξαιρετικές ειδικά σε κάποια προϊόντα που βάζουν σε μεγαλύτερη έκπτωση. Ενημερωτικά άνοιξε νέο κατάστημα πριν λίγες εβδομάδες και στην Εθνική πίσω από το River West στο Αιγάλεω.

Θα κάνω μια επίσκεψη γτ θέλω να πάρω ένα κουτί για μεταφορά και αποθήκευση φυσιγγίων.

Στην τελευταία μου επίσκεψη αγόρασα ένα καλοκαιρινό παντελόνι 12 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Ωραίο ελαφρύ και σίγουρα θα βγάλει 2,3 σεζόν.
Χρήσιμη πληροφορία για το νέο κατάστημα..ευχαριστώ Μάνο
Είχα πάει σε αυτό το κατάστημα τον Αύγουστο και δεν είχε κυνηγετικά είδη. Δεν ξέρω αν έφεραν αλλά γενικά τα κυνηγετικά είδη δεν τα βάζουν σε όλα τα καταστήματα τους. Καλό είναι να πάρετε ένα τηλέφωνο πρώτα.
 
Back
Top