Ένδυση

Καλοφορετα φιλε!!!! Παλι μοδα θα λανσαρεις στο βουνο !!!! :)
Και στο σκοπευτήριο χαχαχαχ
Τους είπα το πιο φθηνό γιλέκο θέλω παιδιά και μου δώσαν αυτό ... 70 γιούργια
Δεν βαριέσαι ... υγεία

Ευχαριστώ όλους σας παιδιά ...
 
Για μπεκάτσα κυρίως το θέλω
Σε υγρασιες με κρυαδακια θα το ευχαριστηθείς.. Το καημένο το gamo serrano εμένα πάντως με έβγαλε παληκαρι 3 γεμάτες σεζόν (χωρις να υπολογίζω αυτήν που μας πέρασε) φορώντας αποκλειστικά αυτό σε όλα μου τα κυνήγια μέχρι που διάλυσε φέτος και θα το αντικαταστήσω με αυτό που σου πρότεινα(gamo voras). Τι άλλο να ζητήσεις από ένα παντελόνι των 50 ευρώ?
 
Αυτό
Κάθε φορά έτσι λες! Πόσες μέρες έχει για εσένα αυτό το "φέτος" τελικά;
Και επειδή το ένα ίσον κανένα, αν μου κάνει θα δεχθώ και αυτό το δωράκι από έναν φίλο. ;)
Οι πανσέτες δεν τον άφησαν να το χαρεί :)

@Bnllcrio Τέλη τι είν' τούτο ;
Θα το έχω το βράδυ. Πολύ μπόγος φαίνεται.

IMG-f5fbb4b6753ba4e970a3def1593c10f9-V.jpg
 
Αυτό

Και επειδή το ένα ίσον κανένα, αν μου κάνει θα δεχθώ και αυτό το δωράκι από έναν φίλο. ;)
Οι πανσέτες δεν τον άφησαν να το χαρεί :)

@Bnllcrio Τέλη τι είν' τούτο ;
Θα το έχω το βράδυ. Πολύ μπόγος φαίνεται.

View attachment 28080
Χαχαχα το είχα φίλε μου
Καλό ανθεκτικό αλλά χωρίς το νάυλον (ψεύτικο θα σκιστεί για πλάκα) που βγαίνει με φερμουάρ ζεστό σχετικά θα το ξανά επερνα γιατί πέζει στα 25€ περίπου
 
Χαχαχα το είχα φίλε μου
Καλό ανθεκτικό αλλά χωρίς το νάυλον (ψεύτικο θα σκιστεί για πλάκα) που βγαίνει με φερμουάρ ζεστό σχετικά θα το ξανά επερνα γιατί πέζει στα 25€ περίπου
Columbia το περίμενα κωλού-μπια μας βγήκε :)
Νοname.
Ούτε εμένα μου χωράει.
Επιστροφή.
 
Καλημέρα παλικάρια, μήπως έχει πάρει κανείς κάποια από αυτές τις παραλλαγές? Pentagon bdu 2, Pentagon ranger
Ποια προτείνετε? Για τσίχλα περισσότερο και φασα, όχι σε πολύ πυκνό κτλ.
Gamo voras....ότι καλύτερο στα λεφτά του...ανθεκτικό και στα πουρνάρια , βάτα, κρατάει και στο νερό.
 
Από Νοέμβρη και μετά το φοράς ανετότατα!!! Εγώ το έχω και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Εντάξει όταν έχει 18-20 βαθμούς δεν φοριέται...θα ιδρώσεις.
Δεν το θέλω τόσο ζεστό, στο κρύο το πολύ φοράω ισοθερμικό, δεν τα πάω καλά με την ζέστη
 
Καλησπέρα στην παρέα...Επειδή το jacket το στεγανο που είχα τα έφτυσε και φέτος είμαι για καινούριο έχει κάποιος να προτείνει κάτι καλό ποιο πολύ το φοράω στην πέρδικα και την μπεκάτσα????
https://stop.gr/el/endusi-ergasias/mpoufan-ergasias

Εγώ πήρα το περτικαλί :)
Ζεστό, αλλά δεν ξέρω αντοχές.
 
Καλησπέρα στην παρέα...Επειδή το jacket το στεγανο που είχα τα έφτυσε και φέτος είμαι για καινούριο έχει κάποιος να προτείνει κάτι καλό ποιο πολύ το φοράω στην πέρδικα και την μπεκάτσα????
Θα πάρεις ένα softshell της dearhunter.
 
Back
Top