Ένδυση

Ωραία φίλε μου χαίρομαι γενικά ότι έχω πάρει από Αμερική έμεινα ευχαριστημένος...
Είχε και με goretex ενα πάρκα και παντελονι αλλα διπλη τιμή και να σου πω την αληθεια το φοβηθηκα μην βγει μαπα και το χρυσοπλήρωσω απο πανω .
 
Ήρθε σήμερα η ζακέτα, είναι όπως την περίμενα και καλύτερη. Παρόμοια, επίσης AIGLE, είχα πάρει πριν 10-12 χρόνια, αν δεν απατώμαι, 180€, οπότε αυτή με 39€ μου φαίνεται τζάμπα.
View attachment 16957View attachment 16958View attachment 16959

Παλληκάρια ορμήξτε...
( ...και όχι, αν και πολύ θα το ήθελα δεν έχω ποσοστά στο Δέκαθλο :p )

Με την ευκαιρία της παραγγελίας πήρα και αυτά τα γάντια

https://www.decathlon.com.gr/gr_en/siberneo-hunting-gloves-green-en-s10202.html?___SID=U
Παντελη την συγκεκριμένη την πήρες σε small? Γιατι δε βλεπω να εχει αλλα νουμερα....
Υποθετω οταν πήρες ειχε?
 
Χωρίς καμία δόση πλάκας, μόλις κάτι προτείνεται η συζητιέται στο φόρουμ γνωρίζει μεγάλη ζήτηση και επιτυχία, καθώς κατά γενική ομολογία πολλές επιλογές είναι εύστοχες και σωστά ψαγμένες. Οπότε αν κάποιος κοιτάξει για το ίδιο ετεροχρονισμενα είναι συνήθως sold out...

Είμαστε μεγάλοι κυνηγοinfluencers... (αυτό είναι πλακα..yel.)
 
Γιώργο καλοφόρετα. Το παρκά σε βολεύει στο κυνήγι; Εμένα με χαλάνε πολύ επειδή νιώθω ότι με περιορίζουν στο περπάτημα κάπως.
Ευχαριστω Βασιλη .
Το κυνηγι εδω ειναι στατικο πανω σε εξέδρες σε δεντρα , οποτε εχει πολλες ωρες ακινησια και φυσικα πολυ πολυ κρυο , το προηγουμενο σαββατο ειχε μειον 1 και δεν καταλαβα τιποτα απο κρυο , τωρα στο περπατητο μπορει όντως να δυσκολεύει . Οταν το κρυο κατεβαινει κατω απο το μειον 5 και ξεκιναει και ο αερας δεν γινετε χωρις καλα ρουχα .
 
Ρε συ τα νουμερα πως πάνε? Εννοώ ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα? Σε ενα κανονικο φουτερακι 2xl φορας?
Σε φούτερ κανονικά φοράω xl εκτός αν είναι στενή γραμμή, οπότε θέλω 2xl. Επειδή όμως στο κυνήγι θέλω μεγαλύτερη άνεση κινήσεων πήρα το 2xl, ευτυχώς δηλαδή, γιατί το xl δεν θα μου έκανε καθόλου. Θεωρώ ότι πάει προς στενή γραμμή...
 
Καλησπέρα παιδιά. Θελω να μου προτείνετε ένα μπουφαν για το κυνήγι. Κυρίως στις φασες το θέλω και μπεκάτσα άρα σκληρή χρήση και φυσικά να μην κοστίζει μια περιουσία.
Φίλε Γιάννης Benelli στο στατικό καρτέρι πρέπει να φοράς ζεστό μπουφάν και βαρύ, ενώ στη μπεκάτσα πρέπει να είσαι ντυμένος πιο ελαφρά γιατί περπατάς. Λίγο δύσκολο να βρεις μπουφάν να ταιριάζει και στα δύο. Τέτοιες λύσεις συνήθως κοστίζουν.
 
Φίλε Γιάννης Benelli στο στατικό καρτέρι πρέπει να φοράς ζεστό μπουφάν και βαρύ, ενώ στη μπεκάτσα πρέπει να είσαι ντυμένος πιο ελαφρά γιατί περπατάς. Λίγο δύσκολο να βρεις μπουφάν να ταιριάζει και στα δύο. Τέτοιες λύσεις συνήθως κοστίζουν.
Είχα 2 χρόνια ένα τζάκετ ελληνικού στρατού στη φασα έβαζα την επένδυση στη μπεκάτσα την έβγαζα.. Σκληροτραχηλο αλλά δύσκολο να επωμισεις με αυτό γι αυτό ψάχνω κάτι αλλο
 
Είχα 2 χρόνια ένα τζάκετ ελληνικού στρατού στη φασα έβαζα την επένδυση στη μπεκάτσα την έβγαζα.. Σκληροτραχηλο αλλά δύσκολο να επωμισεις με αυτό γι αυτό ψάχνω κάτι αλλο
Οτι παρεις να ειναι και πορτοκαλι για την ασφαλεια σου, γιατι υπαρχουν και ντουφεκαλευριδες και ριχνουν οπου νανε
 
Είχα 2 χρόνια ένα τζάκετ ελληνικού στρατού στη φασα έβαζα την επένδυση στη μπεκάτσα την έβγαζα.. Σκληροτραχηλο αλλά δύσκολο να επωμισεις με αυτό γι αυτό ψάχνω κάτι αλλο
Αν έχεις συνηθίσει το m65
πάρε ίδιο αλλά ξήλωσε την μία πάνω τσέπη που ενοχλεί στην επώμιση.
 
Back
Top