Ένδυση

Το κουπόνι μετά την αγορά στο δίνει?
Για φέτος Ηλία τίποτα αν και το θέλω πολύ το συγκεκριμένο και ακόμα ένα για μόνωση είπα να μην κάνω αγορές άλλες.....
Του χρόνου θα παρω κάποιο vest για μονωση λογικά, τώρα θα το δουλέψω με μια πολυ δυνατη ζακέτα!
 
ο.κ θα μοπω να δω.λογικα πανω απο ενα ποσο ειναι δωρεαν ;)
Πάνω από 100 δωρεάν είναι και όντως σε αρβύλα που είδα έχει καλές τιμές αλλά και σε άλλα είδη...
Του χρόνου θα παρω κάποιο vest για μονωση λογικά, τώρα θα το δουλέψω με μια πολυ δυνατη ζακέτα!
Εγώ θέλω να πάρω το delta wading και duck oven και να τα δουλεύω η χωριστά η σε συνδυασμό.....στην επόμενη σεζόν όμως όλα αυτά
 
Πάνω από 100 δωρεάν είναι και όντως σε αρβύλα που είδα έχει καλές τιμές αλλά και σε άλλα είδη...

Εγώ θέλω να πάρω το delta wading και duck oven και να τα δουλεύω η χωριστά η σε συνδυασμό.....στην επόμενη σεζόν όμως όλα αυτά
Duck oven έχει ο Μάνος,σαν συνδυασμός ακουγεται σουπερ! Βασικά προτεινεται κιόλας παρα πολυ!το oven έχει και μια μικρή επένδυση,εγώ φοβαμα μήπως χάνει το πλεονέκτημα που έχει η σιτκα έτσι και γίνεται λίγο ογκώδης!
 
Πάνω από 100 δωρεάν είναι και όντως σε αρβύλα που είδα έχει καλές τιμές αλλά και σε άλλα είδη...

Εγώ θέλω να πάρω το delta wading και duck oven και να τα δουλεύω η χωριστά η σε συνδυασμό.....στην επόμενη σεζόν όμως όλα αυτά
Τέλη εδώ κολλάει για εσένα: Παν μέτρον άριστον!!;).yel.
 
Duck oven έχει ο Μάνος,σαν συνδυασμός ακουγεται σουπερ! Βασικά προτεινεται κιόλας παρα πολυ!το oven έχει και μια μικρή επένδυση,εγώ φοβαμα μήπως χάνει το πλεονέκτημα που έχει η σιτκα έτσι και γίνεται λίγο ογκώδης!
Όχι ίσα ίσα έτσι το δουλεύουν από όσο ξέρω οι περισσότεροι και βλέπω.....
Τέλη εδώ κολλάει για εσένα: Παν μέτρον άριστον!!;).yel.
Χαχαχα επένδυσα σε μπότες και κάτι αλλά ψιλό λόγια φέτος δεν φτάνουν για όλα....
 
Αντε με το καλό να σου έρθει Ηλία έκανες πολύ καλή επιλογή και σε εξαιρετική τιμή. Το duck oven δεν ειναι χοντρό αλλά και τα 2 μαζί σίγουρα θα έχουν κάποιον όγκο. Δεν ξέρω αν σου χρειαστεί πάντως γτ νομίζω με ενα καλο φλισάκι από μέσα θα είσαι κομπλέ.
 
Αντε με το καλό να σου έρθει Ηλία έκανες πολύ καλή επιλογή και σε εξαιρετική τιμή. Το duck oven δεν ειναι χοντρό αλλά και τα 2 μαζί σίγουρα θα έχουν κάποιον όγκο. Δεν ξέρω αν σου χρειαστεί πάντως γτ νομίζω με ενα καλο φλισάκι από μέσα θα είσαι κομπλέ.
Εγώ φίλε μου σκέφτομαι αυτόν τον σύνδυασμο εδώ στο βόρεια είμαστε πιο κρυουλιαριδες χαχαχα
 
Θα συμφωνήσω πολλές φορές έχει τύχει να κάθομαι καρτέρι και η θερμοκρασία να μην ανεβαίνει πάνω από το 0 ούτε το μεσημέρι......
Αυτή είναι η έννοια του ολικού παγετού. Το πιο στρεσαριστικό για το σώμα και η μεγαλύτερη πρόκληση για κάθε εξοπλισμό στο κυνήγι.
 
Αυτή είναι η έννοια του ολικού παγετού. Το πιο στρεσαριστικό για το σώμα και η μεγαλύτερη πρόκληση για κάθε εξοπλισμό στο κυνήγι.
Έτσι ακριβώς αν και με το τζακετ που έχω δεν εχω κρυώσει ποτέ αλλά έχει πολύ όγκο εκεί είναι που τα σιτκα κάνουν την διαφορά...
 
Δεν νιώθεις φίλε δεν εχω βρει περισσότερη μόνωση σε τζακετ αλλά βαρύ το τίμημα χεχε .sarcastic.
Τα ιδια και εγώ με ένα columbia...μια φορά το έχω βάλει μαζί με την εσωτερική επένδυση (αποσπώμενη) γιατί είναι τόσο ογκώδες που δεν μπορούσα να σηκώσω τα χέρια μου. Τα σιτκα είναι απίστευτα ρούχα. Είχα την τύχη να πιάσω πάρα πολλά σε ένα μαγαζί που πήρα το duck oven για τον αδερφό μου και είναι τα καλύτερα που υπάρχουν.
 
Back
Top