Ένδυση

Λιάκο δες το Gamehide Wetlands!
Είμαι πολύ ικανοποιημένος!
Δεν βάζει σταγόνα και είναι αρκετά ζεστό και άνετο!
Μου το προτεινε και ο ασσουλης Γιώργη, σίγουρα θα πάω να το δω! Για το frog toggs έχουμε άποψη?επίσης και για sitka ή drake το σκέφτομαι αλλά φοβάμαι το τελωνείο .sarcastic.
 
Το μουφον θα το δω σίγουρα!
Το θέμα είναι να έχει δοκιμαστεί στη βροχή... Αυτό είναι το μόνο που πρέπει να σε απασχολεί με τους χειμώνες που δεν κάνει πλέον κ με την τεχνολογία στα υπόλοιπα ρούχα...
Η βροχή στο βαλτο μπορεί να διαρκέσει μισή μέρα κ να πρέπει να είσαι κ την υπόλοιπη στο καρτέρι...
Αυτό είναι το μόνο που πρέπει να σε απασχολεί...
Δεν έχω άποψη για το deerhunter σε αυτό το θέμα δυστυχώς...
 
Πράγματι αυτο που λέει ο Αρις ειναι το βασικό ,η βροχη!
Εχω ενα απο Αμερική το οποίο με βροχη το χάρηκα μια φορά στη Σαγιαδα . Απο 6 το πρωι μέχρι 6 το απόγευμα που ήμουνα μεσα , έβρεχε συνεχώς και κατα διαστήματα καταρακτωδώς. Μετα απο τόσες ωρες και να εισαι στεγνός είναι πολυ μεγάλη υπόθεση. Το κακό είναι οτι δυστυχώς μου ειναι λίγο μικρό γιατι πήρα κι εγω λίγα κιλά. Αν βρω κατι αλλο δοκιμασμένο ,μπορει να το δώσω για να πάρω άλλο.
 
Πράγματι αυτο που λέει ο Αρις ειναι το βασικό ,η βροχη!
Εχω ενα απο Αμερική το οποίο με βροχη το χάρηκα μια φορά στη Σαγιαδα . Απο 6 το πρωι μέχρι 6 το απόγευμα που ήμουνα μεσα , έβρεχε συνεχώς και κατα διαστήματα καταρακτωδώς. Μετα απο τόσες ωρες και να εισαι στεγνός είναι πολυ μεγάλη υπόθεση. Το κακό είναι οτι δυστυχώς μου ειναι λίγο μικρό γιατι πήρα κι εγω λίγα κιλά. Αν βρω κατι αλλο δοκιμασμένο ,μπορει να το δώσω για να πάρω άλλο.
Ποιο έχεις μητσο?
 
Αν δεν θέλετε να σας πλησιάζουν τα κουνούπια υπάρχουν αντικουνουπικα μαντηλάκια με τα οποία περνούσα χέρια και πρόσωπο και για ένα 4ωρο τουλάχιστον δεν με τσίμπαγε κανένα σε κίτρινη συσκευασία είναι δεν θυμάμαι πως λέγονται.....
Να θυμηθείς γιατί δν θέλω πάλι να κάνω τν καρατήστα κυνηγώντας τα.... .sarcastic.
 
Ενδιαφέρομαι για μπουφάν για τον βάλτο! Αδιάβροχοποιηση ζέστη και άνεση τα βασικά στοιχεία!
Πόσο που διαθέτεις και νουμερακι φίλαρακι μου και κάτι θα σε βρω και τι ζητάς πέρα από αδιάβροχο να είναι early-mid-high season?
 
Back
Top