Ένδυση

Screenshot_20211007_090553.jpg Καλημέρα σας. Έγινε η αγορά αυτού του τζάκετ. Οικονομικό και πολύ ποιοτικό δείχνει.. Τώρα βρίσκομαι στην αναζήτηση ενός ακόμα τζάκετ με μεγάλη αδιάβροχοποιηση αλλά για περπατητο να μην ιδρώνω και φυσικά να μην κοστίζει όσο μια περιουσία και κάποιο παντελόνι επίσης που να απωθεί τον ιδρώτα θα θελα να μου προτείνετε.
 
View attachment 33683 Καλημέρα σας. Έγινε η αγορά αυτού του τζάκετ. Οικονομικό και πολύ ποιοτικό δείχνει.. Τώρα βρίσκομαι στην αναζήτηση ενός ακόμα τζάκετ με μεγάλη αδιάβροχοποιηση αλλά για περπατητο να μην ιδρώνω και φυσικά να μην κοστίζει όσο μια περιουσία και κάποιο παντελόνι επίσης που να απωθεί τον ιδρώτα θα θελα να μου προτείνετε.
Τι τιμη ειχε Γιαννη?
 
View attachment 33683 Καλημέρα σας. Έγινε η αγορά αυτού του τζάκετ. Οικονομικό και πολύ ποιοτικό δείχνει.. Τώρα βρίσκομαι στην αναζήτηση ενός ακόμα τζάκετ με μεγάλη αδιάβροχοποιηση αλλά για περπατητο να μην ιδρώνω και φυσικά να μην κοστίζει όσο μια περιουσία και κάποιο παντελόνι επίσης που να απωθεί τον ιδρώτα θα θελα να μου προτείνετε.
Καλοφόρετο!
 
View attachment 33683 Καλημέρα σας. Έγινε η αγορά αυτού του τζάκετ. Οικονομικό και πολύ ποιοτικό δείχνει.. Τώρα βρίσκομαι στην αναζήτηση ενός ακόμα τζάκετ με μεγάλη αδιάβροχοποιηση αλλά για περπατητο να μην ιδρώνω και φυσικά να μην κοστίζει όσο μια περιουσία και κάποιο παντελόνι επίσης που να απωθεί τον ιδρώτα θα θελα να μου προτείνετε.
Καλοφορετο, να το χαρείς!
Το πηρες στα χέρια σου; κοιτάζω και γω για μπουφάν, αλλά να κρατάει και κρυο!
 
Καλοφορετο, να το χαρείς!
Το πηρες στα χέρια σου; κοιτάζω και γω για μπουφάν, αλλά να κρατάει και κρυο!
Ναι αδερφέ το πήρα από χθες δεν είμαι σπίτι τώρα να σου στείλω φώτο.. Κρατάει πολύ κρύο έχει επένδυση φλις πολύ ζεστό και άνετο στις κινήσεις με το όπλο και το εξωτερικό υλικό του κανβας πολύ σκληρό.. Είχα ενα αετός των 120 ευρώ και αυτό εδώ είναι έτη φωτός μπροστά και ας κάνει μόλις 40
 
Έχω δοκιμάσει πολλά ισοθερμικά..... συνήθως μόνο για επάνω.....το πιο ζεστό απ'όλα.... under armour....με λίγο γιακαδακι. Το είχα πάρει 47 ευρώ πριν 6 χρόνια....
..View attachment 33734
Σε καρτέρι είναι άχρηστο φίλε μου το ισοθερμικό δουλεύει όσο κινείσαι....
 
Το συγκεκριμένο δουλεύει και όταν είσαι στατικός.... έχει και άλλα η ίδια εταιρεία στη μισή τιμή.... άκου με και δε θα χάσεις. Αυτά που έχουν μέχρι 30 ευρώ είναι εντελώς διαφορετικά..
 
Last edited:
Back
Top