Ένα για όλα

Για λεγε ρε Κώστα ποτε έριξες Rio 32?
2 κουτάκια είχα ρίξει σε τσίχλα περπατητό,αν θυμάμαι καλά το 2014...αρκετά καλά ήταν...επίσης είχα ρίξει κ το Rio 50 των 34gr (το παλιό με τα παπιά απ'έξω) σε Νο8 κ αυτό αρκετά καλό....καλύτερο το 32άρι όμως.
Κ πρόπερσυ έριξα 1 κουτί Rio 24gr σε κάλυκα Rio Ammo...τα πήρα από το ράφι του μαγαζιού κ τα μπέρδεψα με τα 32άρια...:p....περιτό να σου πω πως με τα 24άρια, γελούσαν και τα κυπαρίσσια......sarcastic....2 τσίχλες στα /25 έκανα......
 
θα πω μια old school πυργιωτικη επιλογή για τα παντα αν και δεν νομιζω να βγαινει ακομα... καββαθας s4 32γρ απο εναρξη εως χειμωνα αλλαζες μονο νουμερο σκαγιων
Πατριώτη είχα ακούσει για αυτά τα καλύτερα λόγια....εξαίρετα τσυχλοφύσιγγα ήταν κ τα Cosmos 31gr (πράσινο) κ τα Puma 32 (μπλε) με Gm3...
 
2 κουτάκια είχα ρίξει σε τσίχλα περπατητό,αν θυμάμαι καλά το 2014...αρκετά καλά ήταν...επίσης είχα ρίξει κ το Rio 50 των 34gr (το παλιό με τα παπιά απ'έξω)
Ωωωωω μεγάλη μας τιμή..........:)
Τα 32γρ είναι από τα πιο σταθερά φυσίγγια σε αποδοση για εμενα που το εριχνα κ λίγο πριν τα παρει η maxam(στα γνωστα κ πανεμορφα κουτια με το πρασινοκεφαλο)...
Είχα να τα ριξω για μεγάλο διάστημα γιατί χάθηκαν απο εδω κ τα πηρα προπερσι με πολυ καλα αποτελέσματα......
Το παλιο 34γρ που λες ήταν κ αυτό εξαιρετικό ... Για το σημερινό κρατάω επιφυλάξεις....

Πατριώτη είχα ακούσει για αυτά τα καλύτερα λόγια....εξαίρετα τσυχλοφύσιγγα ήταν κ τα Cosmos 31gr (πράσινο) κ τα Puma 32 (μπλε) με Gm3...
32 ήταν κ το πρασινο cosmos με την τσίχλα απέξω...
 
θα πω μια old school πυργιωτικη επιλογή για τα παντα αν και δεν νομιζω να βγαινει ακομα... καββαθας s4 32γρ απο εναρξη εως χειμωνα αλλαζες μονο νουμερο σκαγιων
Σπυρο αυτό ήταν φυσιγγι πυραυλος αέρος εδάφους , πολυ σκληρό για τα πιο πολλα όπλα
 
Ενώ με τά άλλα???
Για να το χω ξεχωρίσει και να το δηλώνω σημαίνει ότι μου ταιριάζει καλύτερα από τα άλλα...

Γενικώς δεν έχω παράπονο από τα φυσίγγια.
Ξέρω πότε κάνω λάθος.

Όμως το συγκεκριμένο φυσιγγι μου έχει δώσει πιο μεγάλη σιγουριά και αυτοπεποίθηση.

Το χω στάνταρ πρώτο!
Έχω πει παλιότερα και ιστορίες με αυτό το φυσιγγι.

Δεν το χω ξεχωρίσει χωρίς λόγο.
Τι νόημα θα είχε.
 
Για να το χω ξεχωρίσει και να το δηλώνω σημαίνει ότι μου ταιριάζει καλύτερα από τα άλλα...

Γενικώς δεν έχω παράπονο από τα φυσίγγια.
Ξέρω πότε κάνω λάθος.

Όμως το συγκεκριμένο φυσιγγι μου έχει δώσει πιο μεγάλη σιγουριά και αυτοπεποίθηση.

Το χω στάνταρ πρώτο!
Έχω πει παλιότερα και ιστορίες με αυτό το φυσιγγι.

Δεν το χω ξεχωρίσει χωρίς λόγο.
Τι νόημα θα είχε.
Οk φίλε μου.
 
Ολυμπια baby game 25γρ ν 10 για ολα τα μικρα παντως καιρου μεχρι 0 βαθμους

rotweill pape -χαρτινο ν5 για ολα τα μεγαλα βρεξει χιονισει

αυλοι 18.5

σταθερα τσοκ 4-2

πλαγιο ζαμπαλα

θηραματα να εχει και μεις και τα σκυλια καλα να μαστε να βγαινουμε
 
Δεν τα χω ξαναριξει αλλα πολοι τα ριχνουν
Μια χαρα ειναι για το ορτυκακι τασο
Δεν ξερω αν μπορει να τα ριξει καραμπινα ομως
Μαθαινω οτι ενα βαρυ 36αρι που σε ενα δικαννο το νιωθεις στην καραμπινα ειναι ανεπαισθητο
Εχοντας αυτο υποψην και την λειτουργια αεριων ισως να μην μπορει να δουλεψει μια καραμπινα με τετοια
Ισως και να λεω μαλακια δεν ξερω.
Δυστυχως δεν ειχα ποτε την ευκαιρια να αγγιξω καν καραμπινα
 
Δεν τα χω ξαναριξει αλλα πολοι τα ριχνουν
Μια χαρα ειναι για το ορτυκακι τασο
Δεν ξερω αν μπορει να τα ριξει καραμπινα ομως
Μαθαινω οτι ενα βαρυ 36αρι που σε ενα δικαννο το νιωθεις στην καραμπινα ειναι ανεπαισθητο
Εχοντας αυτο υποψην και την λειτουργια αεριων ισως να μην μπορει να δουλεψει μια καραμπινα με τετοια
Λογικά όχι γιατί λογικά θα είναι υπερελαφρα... Ίσως καμιά αδράνειας, ίσως...
Δυστυχως δεν ειχα ποτε την ευκαιρια να αγγιξω καν καραμπινα
Μάλλον καλο ειναι αυτο............
 
Back
Top