Έκτακτο Συνέδριο Μελών Του Φόρουμ

Εγώ είμαι μέσα πάντως. Θέλετε να κανονίσουμε μέσα στην εβδομάδα ή την άλλη Κυριακή; Και κανονίζουμε πάλι μόλις μπει ο Ιούλιος..
Και εγώ μέσα είμαι για που λες Βασίλη ; Γαλάτσι .
 
Την Δευτερα το βραδάκι ,είπαμε με τον Σπύρο,Σταύρο και Μιχάλη να πιουμε ενα κρασάκι,μάλλον εδω στον Γκμόχ και να τα πούμε. Όποιος θέλει και μπορεί να έρθει ας κοπιάσει να γίνουμε περισσότεροι.
Οποιοι ενδιαφέρονται ας το δηλώσουν να το ξέρουμε.
 
Την Δευτερα το βραδάκι ,είπαμε με τον Σπύρο,Σταύρο και Μιχάλη να πιουμε ενα κρασάκι,μάλλον εδω στον Γκμόχ και να τα πούμε. Όποιος θέλει και μπορεί να έρθει ας κοπιάσει να γίνουμε περισσότεροι.
Οποιοι ενδιαφέρονται ας το δηλώσουν να το ξέρουμε.
Που είναι ο Γκμοχ ρε dim;
 
Τωρα στην Ολλανδια .sarcastic.

https://www.voskopoula.com/
Επειδή Νέο Ηράκλειο Ολλανδία το έχω για πλάκα, και επειδή γουστάρω καλή παρέα και επειδή θα ήθελα να γνωριστούμε και επειδή ψάχνω ευκαιρία να την κοπαναω από την γυναίκα και και και και και......θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ. Κατά τις 7-8 είναι καλά;
 
Επειδή Νέο Ηράκλειο Ολλανδία το έχω για πλάκα, και επειδή γουστάρω καλή παρέα και επειδή θα ήθελα να γνωριστούμε και επειδή ψάχνω ευκαιρία να την κοπαναω από την γυναίκα και και και και και......θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ. Κατά τις 7-8 είναι καλά;
Εμεις έχουμε γνωριστεί σε μια κοπή πίτας στη Ν.Μάκρη αν θυμάσαι.
Ε ναι απο τις 7,30 με 8 παρα , εκει θα είμαι να έχουμε και χρόνο.
 
Παλληκάρια, εφ'όσον είναι ανοιχτή πρόσκληση, θα προσπαθήσω αν τελειώσω νωρίς αύριο να έρθω, γιατί θα ήθελα να γνωρίσω κάποιους από σας που συνομιλούμε εδώ.
Υ.Γ. Ελπίζω μόνο να μην έχει πολύ κόσμο για να καταλάβω ποιά παρέα είναι:cool:
 
Παλληκάρια, εφ'όσον είναι ανοιχτή πρόσκληση, θα προσπαθήσω αν τελειώσω νωρίς αύριο να έρθω, γιατί θα ήθελα να γνωρίσω κάποιους από σας που συνομιλούμε εδώ.
Υ.Γ. Ελπίζω μόνο να μην έχει πολύ κόσμο για να καταλάβω ποιά παρέα είναι:cool:
Η πρόσκληση ειναι ανοιχτή και αυτο το σκοπο έχει .
Ελα να γνωριστουμε και να τα πούμε κι απο κοντά Παντελή.
Αν ρωτησεις που ειναι μια κυνηγοπαρέα θα σου πουν .
 
Back
Top