Έκτακτο Συνέδριο Μελών Του Φόρουμ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ανακοινώσεις - Τεχνικά θέματα' που ξεκίνησε από το μέλος dionisis, στις 23 Απριλίου 2015.

1. Stef21

Stef21

Περιοχή:
    Αχαρνές
    Όνομα:
    Στέφανος
    Είναι 50/50 αν θα ανέβω γιατί μετά το χειρουργείο είμαι σαν να έφαγα ξύλο αλλά και να ανέβω θα φύγω αργά από Αθήνα και δε θα προλάβω τη μάζωξη. Κρίμα γιατί η προβατίνα κάνει καλό στην ανάρρωση! Ίσως μια άλλη φορά!

konstantinos and dim63 like this.
  2. dim63

dim63

Περιοχή:
    Αθήνα -Τζουμέρκα
    Όνομα:
    Δημήτρης
    Καλά περάσαμε χθες βραδυ με όλη την παρέα και χαρηκα που ειδα όλα τα παιδιά.
    Με κρασιά ,τσίπουρα,μπριζολάκια ,πρόβατο και με πολύ κουβεντούλα ,η ώρα πήγε 1,30 χωρίς να το καταλάβουμε.
    Φωτογραφικό υλικό μην περιμένετε γιατι δεν υπάρχει.

Manos, Alex37, KYNIGOSDK and 10 others like this.
  3. POSEIDON

POSEIDON

Περιοχή:
    Αθήνα
    Πάντα τέτοια.
    Όσο για τις φωτογραφίες καταλαβαίνω οτι ειναι θέμα Εθνικής Ασφαλείας, λογω παραμεθορίου :)
    Τελος, περιμένουμε τις εμπειρίες σου για αναβάθμιση της ...ατζέντας στο επόμενο δικό μας συνέδριο.;)
    Καλη επιστροφή.

4. Νικολας(ο mikros)

Νικολας(ο mikros)

Περιοχή:
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ
    Όνομα:
    Νικολας
    ειπαμε να το αφησουμε στην φαντασια σας:)

5. Vasilis

Vasilis Staff Member

Περιοχή:
    Δραπετσώνα-Δίστομο
    Όνομα:
    Βασίλης
    Μπραβο ρε παλικάρια! Το σημαντικό είναι ότι περάσατε όμορφα. Μια χρονιά πρέπει να κανονίσουμε μια πανελλήνια συνεδρια! :) να είστε γέροι μέχρι την επόμενη φορά.

6. Με άσπρα μαλλιά !! ( όσοι θα έχουν γιατί εγώ δεν έχω είδη ) :)

POSEIDON, konstantinos and dim63 like this.
  7. dim63

dim63

Περιοχή:
    Αθήνα -Τζουμέρκα
    Όνομα:
    Δημήτρης
    Υπληρχε στενότης Σπύρο λόγω κόσμου ;)

konstantinos and POSEIDON like this.
  8. Ούτε εγώ μπόρεσα να έρθω . Καθισα μέχρι αργά να τελειώσω το κάψιμο από τα κλαδιά στο κτήμα ,κι μεχρι να πάω σπίτι πηγε 6.30 . Δεν είχα κουράγιο να ανέβω πάνω . Υπόσχομαι στο επόμενο θα είμαι παρών να είμαστε καλά .

Κώστας, konstantinos and dim63 like this.

Μοιραστείτε τη σελίδα

Νέες Δημοσιεύσεις