Έκτακτο Συνέδριο Μελών Του Φόρουμ

με βολεύει η Τετάρτη
την Πέμπτη θα έχουμε στο φυτώριο ετοιμασίες για την Πρωτομαγιά η οποία είναι μέρα τρέλλας για το μαγαζί
ότι όμως αποφασίσετε
το ταβερνείο που λέει ο Ζολώ είναι πολύ καλό και συμφωνώ
:)
 
Δεν ξέρω αν μας βοηθήσει ο καιρός να καθίσουμε έξω που είναι πολύ καλύτερα .
Εχουμε και κάτι παιδάκια που κρυώνουν
.......sarcastic.
 
Αν το κανονίσουμε θέλεις Διονύση να το κάνουμε εδώ που είχαμε ξεσκιστεί στα κοντοσούβλια και τα ζυγούρια ;
Που είναι αυτό ρε παλικαρια ? ffff
Τυχεροι οσοι δεν θα δουλεψετε την Παρασκευη
Εμας μας παει μαμιοντας
.buy buy..buy buy.
 
Last edited by a moderator:
Ωραία λοιπόν , όπως βλέπω η Τετάρτη βολεύει τους περισσότερους.

Το Eurogroup τελικά θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 29-4 στην ταβέρνα που είναι κοντά στο σπίτι του Ζολώτα.
Μήτσο βάλε διεύθυνση και κανόνισε με τον ταβερνιάρη τις λεπτομέρειες (τηλεοπτικά κανάλια , δημοσιογράφους κλπ)bbq2.
 
Ωραία λοιπόν , όπως βλέπω η Τετάρτη βολεύει τους περισσότερους.

Το Eurogroup τελικά θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 29-4 στην ταβέρνα που είναι κοντά στο σπίτι του Ζολώτα.
Μήτσο βάλε διεύθυνση και κανόνισε με τον ταβερνιάρη τις λεπτομέρειες (τηλεοπτικά κανάλια , δημοσιογράφους κλπ)bbq2.

Εγώ θα φέρω τα μοντέλα .my man.. Αν και θα υπάρχουν κανα δυο στην παρέα, ξέρετε ποιοι είστε!!.yelling.
 
Ωραία λοιπόν , όπως βλέπω η Τετάρτη βολεύει τους περισσότερους.

Το Eurogroup τελικά θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 29-4 στην ταβέρνα που είναι κοντά στο σπίτι του Ζολώτα.
Μήτσο βάλε διεύθυνση και κανόνισε με τον ταβερνιάρη τις λεπτομέρειες (τηλεοπτικά κανάλια , δημοσιογράφους κλπ)bbq2.

Επειδή θα είναι και ο Βαρουφάκης ναρθείτε με τα πουκάμισα έξω...
 
Πάντως έχω μια επιφύλαξη για το αν θα μπορέσουμε να καθίσουμε έξω γιατί αυτό μετράει .
Να αρχίσουν οι δηλώσεις συμμετοχής .

1 Dionisis
2 dim63
3 Yannis304
 
Last edited by a moderator:
παρτε ρε παππουδια ενα μπουφανακι ενα φουτερακι να κατσουμε εξω στην πλατεα....μεσα ειναι λιγο στριμωκωλα
 
παρτε ρε παππουδια ενα μπουφανακι ενα φουτερακι να κατσουμε εξω στην πλατεα....μεσα ειναι λιγο στριμωκωλα
στριμώκωλα θα νιώσεις όταν σε...........στην Αττική οδό και πριν περάσουμε διόδια γιατί την προηγούμενη φορά σε γλύτωσε το emergency car .very funny..very funny..very funny..love..love.
 
Μεταξύ Ριζούπολης και Γαλατσίου Κώστα.
Μήτσο μόλις μπορέσεις βάλε διεύθυνση για να την βάλουμε στους πλοηγούς.
Εγω δεν θυμάμαι καθόλου πως να έρθω
 
Το μαγαζί λέγεται "βοσκοπούλα " και είναι επι της οδού Σιβόρων 87 Αθήνα.

https://www.google.com/maps/place/38°01'33.6"N 23°44'53.5"E/@38.026,23.7482,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0

Ρε τι αλητάμπουρες που είστε! Μέχρι και το όνομα του μαγαζιού θέλετε να σας εμπνέει... Όχι που θα λεγόταν ο "Μήτσος ο χασάπης ο μουστακαλής".... .very funny. .very funny. .very funny.
Φιλαράκια μου καλά να περάσετε! ffffbeer.drunk.
 
Ρε τι αλητάμπουρες που είστε! Μέχρι και το όνομα του μαγαζιού θέλετε να σας εμπνέει... Όχι που θα λεγόταν ο "Μήτσος ο χασάπης ο μουστακαλής".... .very funny. .very funny. .very funny.
Φιλαράκια μου καλά να περάσετε! ffffbeer.drunk.

Εσύ χρήστο πισινή ξέρεις για που όταν κάτσει και ανέβουμε .lazy.
 
Back
Top