Άρβυλα ( Αγορά )

Απο άρβυλα τα aigle orival καποτε δεν με ικανοποίησαν καθόλου..Χάλασαν πολύ σύντομα..Αυτά που με ευχαρίστησαν είναι τα gri sport(και πολύ πιο φθηνά απο τα orival)φέτος σκεφτομε για τα lythos τι λέτε?
 
Απο άρβυλα τα aigle orival καποτε δεν με ικανοποίησαν καθόλου..Χάλασαν πολύ σύντομα..Αυτά που με ευχαρίστησαν είναι τα gri sport(και πολύ πιο φθηνά απο τα orival)φέτος σκεφτομε για τα lythos τι λέτε?
Και γω είχα κακή εμπειρία με τα aigle somport σε τρεις μέρες άνοιξαν από της παντες, ελαφριά μαλακό δέρμα αλλά όχι αντοχης.
 
Φέτος λέω να αγοράσω Άρβυλα..Πείτε καμιά ιδέα ρε παιδιά.. Μέχρι 200€ μπορώ να διαθέσω..Γλυκοκοιταω τα AKU ZENITH
Για τι χρήση τα προορίζεις Γεράσιμε;
 
Επειδή περυσι και μετά απο πολύ προβληματισμό και ψάξιμο ,καθώς και απο εμπειρίες άλλων πήρα τελικά τα AKU ZENITH GTX.
Με δελέασε και η τιμή που ενώ τα πουλάγανε γύρω στα 200 έπεσε στα 150.
Με τον Γεράσιμο έχω μιλήσει απλά καταθέτω την γνώμη μου μετά απο χρήση ενός έτους.
Είχε την καλύτερη εφαρμογή στο πόδι μου απ όσα δοκίμασα και ήταν στα υπέρ για να τα πάρω.
Ξεκούραστα σε πολύωρο περπάτημα και μάλιστα σε δύσκολα μέρη με πλαγιές αλλά και στο καρτέρι.
Αποδείχτηκαν απόλυτα στεγανά σε συνεχόμενα ολοήμερα κυνήγια στην Ήπειρο με βροχή .Το βράδυ που τα έβγαζα ,η κάλτσα ήταν απολύτως στεγνή ,τόσο από νερά αλλά και από ιδρώτα.
Ενισχυμένα στα πλάγια κάτι που για που εμένα ήταν και απαραίτητο για τα δύσκολα στα Τζουμέρκα.
Δεν ξέρω πόσο θα αντέξουν αλλά είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απο την αγορά τους.

http://www.survival.gr/arvyla_aku_zenith_ii_gtx_6361-p-1128.html
 
Φέτος λέω να αγοράσω Άρβυλα..Πείτε καμιά ιδέα ρε παιδιά.. Μέχρι 200€ μπορώ να διαθέσω..Γλυκοκοιταω τα AKU ZENITH

Γεράςιμε, τρία χρόνια συνεχή χρήση και ειναι άψογα ...
Άμα τα δεις τώρα που τα έχω περάσει με βαζελίνη ειναι σαν καινούρια !!
Τρία βασικά ,
- ειναι απόλυτα στεγανά, εαν δεν μπει νερό από πανω δεν μπαίνει με τίποτα
- αναπνέει και δεν ιδρώνουν τα πόδια καθόλου
- σε γδαρσίματα με αγκάθια, βάτα , ακόμα και σύρματα !!! εχουν βγει άθικτα !!
 
Λες απο κεί να βγήκε? :D
αφού τα βολεύτηκα εγώ τα AKU εσύ θα πετάς
έχω το κλασσικό μοντέλο και είναι ότι καλύτερο έχω φορέσει
εταιρεία που γνωρίζει το αντικείμενο παπούτσι βουνού κ.λ.π τέλεια
έχω ένα φίλο κυνηγό φέρμας που είναι τόσο παράξενος ωστέ του φταίνε όλα
τα AKU 20 χρόνια δεν τ αλλάζει
 
αφού τα βολεύτηκα εγώ τα AKU εσύ θα πετάς
έχω το κλασσικό μοντέλο και είναι ότι καλύτερο έχω φορέσει
εταιρεία που γνωρίζει το αντικείμενο παπούτσι βουνού κ.λ.π τέλεια
έχω ένα φίλο κυνηγό φέρμας που είναι τόσο παράξενος ωστέ του φταίνε όλα
τα AKU 20 χρόνια δεν τ αλλάζει

Εσύ νομίζω έχεις εκείνο το γυναικείο το στρωτό έτσι ; .yelling.
 
Back
Top