Άρβυλα ( Αγορά )

Παιδες θα ηθελα την αποψη σας για το τι ειναι καλυτερο να χρησιμοποιουμε σε αρβυλα με μεβρανη.....λιπος ή κερι (Grangers wax)?? Με το κερι που εχω χρησιμοποιησει στα lytos pizol 2-15 παρατηρησα οτι μετα απο 2 εξοδους σαν να χανεται απο την επιφανεια του δερματος!
 
Γεια σας ρε παιδια!
Χρονια πολλα και καλα Χριστουγεννα!

Αγορασα ενα ζευγαρι North Face για κυνηγετικα και μου ηρθαν προχθες.
Παναλαφρα με GoreTex αλλα δυστυχως δεν ειναι σαν τα Salomon που εχω στην προστασια του αστραγαλου.

Επειδη το σκεφτομαι να τα επιστρεψω τι αλλο μου προτεινετε προς αυτο τον σκοπο?

20191223-205349.jpg
 
Γεια σας ρε παιδια!
Χρονια πολλα και καλα Χριστουγεννα!

Αγορασα ενα ζευγαρι North Face για κυνηγετικα και μου ηρθαν προχθες.
Παναλαφρα με GoreTex αλλα δυστυχως δεν ειναι σαν τα Salomon που εχω στην προστασια του αστραγαλου.

Επειδη το σκεφτομαι να τα επιστρεψω τι αλλο μου προτεινετε προς αυτο τον σκοπο?

20191223-205349.jpg
Ποια Salomón έχεις;
 
Γεια σας ρε παιδια!
Χρονια πολλα και καλα Χριστουγεννα!

Αγορασα ενα ζευγαρι North Face για κυνηγετικα και μου ηρθαν προχθες.
Παναλαφρα με GoreTex αλλα δυστυχως δεν ειναι σαν τα Salomon που εχω στην προστασια του αστραγαλου.

Επειδη το σκεφτομαι να τα επιστρεψω τι αλλο μου προτεινετε προς αυτο τον σκοπο?

20191223-205349.jpg
Η πάρε πάλι salomon η Lowa.
 
Όντως τρομερά αρβύλα θηρία σε προστασία και στήριξη του ποδιού και απόλυτα αδιάβροχα 3 χειμώνες τώρα σαν καθημερινό αρβύλα και πάνω στην μηχανή!

Δεν είναι τα κυνηγετικά μου και εμένα.

Επέστρεψα πριν λίγο τα North Face και εντός της ημέρας θα παραγγείλω ένα άλλο κορυφαίο αρβύλα της Salomon.
X-Ultra Treck GTX.
Ελαφρύτερο ακόμα από το Quest 4D.
Έπρεπε από την αρχή να πάρω την πεπατημένη αλλά ας όψεται η έρευνα αλλά και η ακριβή τιμή που τα έβρισκα Ελλάδα.
 
Όντως τρομερά αρβύλα θηρία σε προστασία και στήριξη του ποδιού και απόλυτα αδιάβροχα 3 χειμώνες τώρα σαν καθημερινό αρβύλα και πάνω στην μηχανή!

Δεν είναι τα κυνηγετικά μου και εμένα.

Επέστρεψα πριν λίγο τα North Face και εντός της ημέρας θα παραγγείλω ένα άλλο κορυφαίο αρβύλα της Salomon.
X-Ultra Treck GTX.
Ελαφρύτερο ακόμα από το Quest 4D.
Έπρεπε από την αρχή να πάρω την πεπατημένη αλλά ας όψεται η έρευνα αλλά και η ακριβή τιμή που τα έβρισκα Ελλάδα.
Για κυνηγητικό πιο χρησιμοποιείς;;
 
Τα εχω και εγω αυτα αλλα για το κυνηγι ειναι απαγορευτικα με 1014 gr.....μονο για σκοπια για χιονι κανουν πολυ βαρια...

Χρόνια Πολλά για την ονομαστική σου εορτή Χρήστο, πάντα με επιτυχίες και πρόοδο. Είναι βαριά για τους νέους και καλύτερα να έχουν πιο ελαφριά μποτάκια για κυνήγι. Δεν τα ζύγισα, αλλά αν μου δοθεί η ευκαιρία θα σου πω, εξάλλου ακόμη δεν τα φόρεσα καν.
 
Back
Top