Άρβυλα ( Αγορά )

Ως προς το θέμα της σόλας με προβληματίζει το αν η μαλακή σόλα μετά από πολύωρο περπάτημα σε επίπεδο έδαφος μεν, αλλά με πολλές πέτρες δημιουργεί πρόβλημα. Όχι ως προς την αντοχή, αλλά ως προς τον πόνο στα πόδια
αυτό δε μπορώ ν στ πω θα τα βάλω μια φορά σε πέτρα 3 4 ώρες κ θ σ πω
 
Ως προς το θέμα της σόλας με προβληματίζει το αν η μαλακή σόλα μετά από πολύωρο περπάτημα σε επίπεδο έδαφος μεν, αλλά με πολλές πέτρες δημιουργεί πρόβλημα. Όχι ως προς την αντοχή, αλλά ως προς τον πόνο στα πόδια
Παντελή το οτι δεν το δινει για ορειβασία με οτι αυτο μπορεί να σημαίνει για τη σόλα, για τη δουλεια που το θέλεις ειμαι σίγουρος ότι δεν θα εχεις θεμα .
 
Παιδιά δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά σε πολλά ακριβά άρβυλα η σόλα είναι κολλημένη με κόλλα πολυουρεθάνης με το σώμα και ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΖΩΗΣ. Σε πχ 5 χρόνια βγαίνει άχρηστη και η σόλα ξεκολλάει ... και δεν κολλιέται ούτε από μέσο τσαγγάρη.
Την έχω πάθει με 2 άρβυλα ... οπότε προσέξτε ή καταστρέψτε τες πριν τα 5 χρόνια. :)
 
Παιδιά δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά σε πολλά ακριβά άρβυλα η σόλα είναι κολλημένη με κόλλα πολυουρεθάνης με το σώμα και ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΖΩΗΣ. Σε πχ 5 χρόνια βγαίνει άχρηστη και η σόλα ξεκολλάει ... και δεν κολλιέται ούτε από μέσο τσαγγάρη.
Την έχω πάθει με 2 άρβυλα ... οπότε προσέξτε ή καταστρέψτε τες πριν τα 5 χρόνια. :)
έχεις δίκιο σε αυτό εγώ το δω πάθει αλλά σε μποτάκια που τα φορούσα χειμώνα έξω όχι στο κυνήγι και πολυμεριστηκαν meindl συγκεκριμένα και μετά τα έστειλα για σολιασμα
για αυτό όταν είναι για τέτοιες αγορές ψάχνουμε για φρέσκες παρτιδες
 
έχεις δίκιο σε αυτό εγώ το δω πάθει αλλά σε μποτάκια που τα φορούσα χειμώνα έξω όχι στο κυνήγι και πολυμεριστηκαν meindl συγκεκριμένα και μετά τα έστειλα για σολιασμα
για αυτό όταν είναι για τέτοιες αγορές ψάχνουμε για φρέσκες παρτιδες
Και εγώ με meindl την πάτησα ... 2 ζευγάρια
 
Max 150 συγνωμη που άργησα αλλα ειμαι φοιτητης και εχω μαθηματα καθε μερα
Μη ζητας συγγνωμη....απλα για να ξερουμε να σου πουμε τι να κοιταξεις...εγω μεχρι 100€ που εχω δωσει για τα lytos pizol15 εχω μεινει ευχαριστημενος για 2η χρονια κ παω για 3η χρονια! Βεβαια τα περιποιουμε με καθαρισμα, κερι κλπ.! Μεχρι τα 150€ εχεις περισσοτερες επιλογες και θα σου πουνε κ τα αλλα παιδια...
 
Back
Top