Φυσίγγια για την Φάσσα

ΕLEY HI-FLYER. Καλυκες 67 m/m πυρίτιδα PSB 28 gr.View attachment 33065
Αυτα λογο του οτι δεν ειναι στριμωγμενα θα εχουν πιστεβω φοβερη αποδοση δεδομενου ογι θα εχουν ικανοπιοητικη ταχυτητα που θα τα βρω εχω ενα καημο να βρω 28 αρι με 5 και με 6 νο σκαγια
 
Αυτα λογο του οτι δεν ειναι στριμωγμενα θα εχουν πιστεβω φοβερη αποδοση δεδομενου ογι θα εχουν ικανοπιοητικη ταχυτητα που θα τα βρω εχω ενα καημο να βρω 28 αρι με 5 και με 6 νο σκαγια
Βγάζει και η nsi
 
Αυτα λογο του οτι δεν ειναι στριμωγμενα θα εχουν πιστεβω φοβερη αποδοση δεδομενου ογι θα εχουν ικανοπιοητικη ταχυτητα που θα τα βρω εχω ενα καημο να βρω 28 αρι με 5 και με 6 νο σκαγια
Τόλη τα πρακτικαλ φυσίγγια γεμιζονται σε 5 ν
 
Αυτα λογο του οτι δεν ειναι στριμωγμενα θα εχουν πιστεβω φοβερη αποδοση δεδομενου ογι θα εχουν ικανοπιοητικη ταχυτητα που θα τα βρω εχω ενα καημο να βρω 28 αρι με 5 και με 6 νο σκαγια
Δεν είναι και τίποτα άγνωστο.Αν δεις από κάτω το κουτί με μικρά γράμματακια γράφει.ΜAXAM Madrid -Spain.Ισως τα φτιάχνουν Ισπανοί με προδιαγραφές ELEY.
 
Κλαμπανιζε σιγουρο , πετσετε μπανιε για κλαμε

Δεν μου αρέσει να μιλάω για τον εαυτό μου φίλε.....
Εκτός κ βγαίνω πρωτος σε κανα σκοπευτικο αγωνισμα, τότε μοστραρω φάτσα για να με καμαρώσεται...
Μου αρέσει όμως να κρίνω κ να ειρωνευομαι όλους τους υπόλοιπους κ χωρίς καν να τους ξέρω....
 
Last edited:
Αυτα λογο του οτι δεν ειναι στριμωγμενα θα εχουν πιστεβω φοβερη αποδοση δεδομενου ογι θα εχουν ικανοπιοητικη ταχυτητα που θα τα βρω εχω ενα καημο να βρω 28 αρι με 5 και με 6 νο σκαγια
Ρουμελιωτης 28αρι πες του αν και νομίζω πως φτιάχνει 6αρι αλλιώς στο φτιάχνει παραγγελία το έχω ακούσει από φίλο .
 
Δεν μου αρέσει να μιλάω για τον εαυτό μου φίλε.....
Εκτός κ βγαίνω πρωτος σε κανα σκοπευτικο αγωνισμα, τότε μοστραρω φάτσα για να με καμαρώσεται...
Μου αρέσει όμως να κρίνω κ να ειρωνευομαι όλους τους υπόλοιπους κ χωρίς καν να τους ξέρω....
Άστο δεν τσιμπάω, χαιρετίσματα στην παρέα σου
 
Back
Top