Σκέφτομαι να αγοράσω...

...και ποιος να μας την πει;Ο αρθρογράφος ο οποίος έχει " χορηγό" τον Χ ή τον ψ;Στο παρελθόν ............
όχι να μας πεί ο μπαρμπα Μήτσους κι ου κυρ Γιανς, α που δειν εχνει χουρηγούς!
αυτοί ξέρ'νε!!! τα γλεπνε στου τερρέν!!!
.very funny. .very funny. .very funny. .very funny. .very funny.

πέραν της πλάκας πλέον όλοι οι ΣΟΒΑΡΟΙ ερευνητές έχουν "χορηγούς" (από γιατροί και φαρμακοποιοί έως μηχανολόγοι, κομπιουτεράδες και σχεδιαστές αυτοκινήτων... ΟΛΟΙ).....
 
Το μύνημα του κυρίου καλκαντζακου αυτούσιο όπως μου το έστειλε σήμερα.


Δεν υπάρχει νέα διαδικασία έκδοσης για άδεια αγοράς όπλου. Υπήρξε παρανόηση σε κάποια αστυνομικά τμήματα ότι για την έκδοση απαιτούνται και οι αριθμοί του όπλου, η μάρκα και το μοντέλο αλλά δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Συνεπώς η διαδικασία και τα δικαιολογητικά παραμένουν ως έχουν.



Το έβαλα εδώ γιατί έχει δημοτικότητα το θεμα
 
Last edited:
Καλώς έκανες και ενημερώσες γιατί τη Δευτέρα πάω για άδεια αγοράς μάλλον ίσως πάρω ένα όπλο που δεν είχα ποτε για να δω πόσα απίδια βάζει ο σάκος με αυτή την tribore τη φημισμένη .
Τι καλό θα πάρεις?η έκπληξη?
 
Όχι φίλε δε πρόκειται να δώσω λεφτά πολλά για καραμπίνα θα φτιάξω αυτό που έχω γράψει και σε βάθος χρόνου θα πάρω ένα perazzi .Απλά μια φαμπαρμ που έχει κυνηγήσει 15 φορές και τις περισσότερες μαζί μου του κουμπάρου που δεν κυνηγά τα χει παρατήσει μκ2 με εσωτερικά τσοκ και κάποιο έσω έξω αν θυμάμαι έχει άριστη και σχεδόν αριχτη θα τη πάρω πολύ χαμηλά και λέω να τη πάρω μιας και δεν είχα ποτέ τέτοιο όπλο να μου τη κάνω δώρο Χριστουγέννων και να δω τι ρόλο παίζει αυτό το κανουλι που ακούω τόσα.Γιατι πραγματικά είναι καλή και με χαμηλότατο κόστος απόκτησης λόγο εκτίμησης και φιλίας + κουμπαριάς.
 
Σκέφτεται κανείς να αγοράσει φυσίγγια Γαμεμπόρε για Μαμούθ;
https://gamebore.com/cartridge/game/12g-mammoth-magnum

Μαζί με μια Βερέττα Α400 για δεινόσαυρους θα ήταν ο ιδανικός συνδυασμός για τον προϊστορικό κυνηγό!:D
Τα μαμούθ έχουν εκλείψει εδώ και λίγο καιρό ... καλύτερα αυτά για βουβάλια 🤪

Unknown-2.jpeg
 
Πέρνα από βλητικές .. θα βάλω φθηνό φυσίγγι τώρα που οι καλές κάνες τα χωνεύουν. 😂
Δε παω γτ εκει για να πας πρεπει να πιστεψεις αυτα που θελουνε καπιοι παραδειγαμα για μια μαρκα ακουγοντε δυο πραγματα ουι σπανε συνεχεια και οτι βγαζουν πολυ καλες τουφεκιες αλλα δεν πρεπει να πιστεψω οτι σπανε αλλα μονο οτι βγαζουν καλες τουφεκιες
 
Δε παω γτ εκει για να πας πρεπει να πιστεψεις αυτα που θελουνε καπιοι παραδειγαμα για μια μαρκα ακουγοντε δυο πραγματα ουι σπανε συνεχεια και οτι βγαζουν πολυ καλες τουφεκιες αλλα δεν πρεπει να πιστεψω οτι σπανε αλλα μονο οτι βγαζουν καλες τουφεκιες
Αν ακούσω την λέξη σκορποσκαγιάστρες θα βάλω και άλλες συγκριτικές ...

Εγώ που πρέπει να πιστέψω ότι η Rem κάνη μου είναι προβληματική ?
Και όχι μόνο η δικιά μου ... όλες όσες έχουν δοκιμαστεί με συγκριτική μέθοδο εδώ μέσα ...
Τώρα που το σκέφτομαι έχει ένας ξάδερφος μια 1187 ... θα κάνω συγκριτικό 1187 vs 1187 για να δούμε αν έχουν διαφορές 😂

Περιμένω να κάνει ένα μείον 20 τώρα να κάνω και τις τελευταίες δοκιμές διάτρησης για να τις παρουσιάσω ολοκληρωμένες.
Μισές δουλειές δεν κάνω, με ξέρεις .my man.
 
Back
Top