Προσφορές-Τιμές

Καλή είναι σε λίγο καιρό θα αποκτήσω άλλη μια από ξάδελφο μη κυνηγό με δύο κανες λίγο δουλεμενη η μια κανη αδουκευτη σχεδόν υπάρχει ένα καλό σε αυτό το όπλο ντουφέκιας με φουλ σκοτώνεις και στα 15μετρα ορτύκι και δε διαλύει σκοτώνεις και στο θεό το ίδιο με Ρεμ 1100 φουλ ντουφεκαω ορτύκι στα 15 και πέφτει το 1/3 του πουλιού ενώ η μπραουνιγκ δε το κάνει και είναι και οι δύο κανες αχρωμιωτες 18.5
 
Πήρα μια κούτα 206 formula από Καλκατζακο και πραγματικά κενταει.Βαλτε κανένα λαϊκ ρε γιατί πήρα έκπτωση βαρβατη.
Δεν μου προξενεί εντύπωση... φημίζεται το κατάστημα για τις υπέρογκες προσφορές του... Απορώ πώς αντιστάθηκες και δεν έβαλες ενέχυρο το σπίτι σου...
 
Πήρα μια κούτα 206 formula από Καλκατζακο και πραγματικά κενταει.Βαλτε κανένα λαϊκ ρε γιατί πήρα έκπτωση βαρβατη.
Των 32γρ πηρες?
Εγω που πηρα μια κουτα των 32γρ,σχετικα καλουτσικα μου φανηκαν.Δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστικα κιολας.Μαλλον δεν θα τα ξαναεπαιρνα.Ειμαι υπερευχαριστημενος με τα bp classic 32,αλλα με την τιμη που εχουν τωρα,πρεπει να αρχισω καποια στιγμη να πειραματιζομαι με Ρουμελιωτη...
 
Των 32γρ πηρες?
Εγω που πηρα μια κουτα των 32γρ,σχετικα καλουτσικα μου φανηκαν.Δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστικα κιολας.Μαλλον δεν θα τα ξαναεπαιρνα.Ειμαι υπερευχαριστημενος με τα bp classic 32,αλλα με την τιμη που εχουν τωρα,πρεπει να αρχισω καποια στιγμη να πειραματιζομαι με Ρουμελιωτη...
Εγώ τα έχω βρει πολύ καλά τα 206 32 και τα 33 σε νο7 για ντοπιαρα φάσα και δεντρότσιχλα... μου αρέσουν...
 
Back
Top