Παλιά φυσίγγια


Αν υπολογίσουμε ότι το βασικό μεροκάματο σήμερα είναι τα 25 ευρώ και αυτό περνώ προσωπικά εγώ άρα πάει το 1 μεροκάματο και μισό ακόμα Γιατί για την συλλογή..
Λαμπρό μπλε Μπι τούρμπο
Κ δορκας Greece όλο κάτι βρίσκουμε
 

Αν υπολογίσουμε ότι το βασικό μεροκάματο σήμερα είναι τα 25 ευρώ και αυτό περνώ προσωπικά εγώ άρα πάει το 1 μεροκάματο και μισό ακόμα Γιατί για την συλλογή..
Λαμπρό μπλε Μπι τούρμπο
Κ δορκας Greece όλο κάτι βρίσκουμε
Μπράβο φίλε,χαλάλι για το πάθος μας! Κ γω τα ίδια κάνω! ...φτηνά σου βγήκαν..εδώ κυνηγομάγαζο είχε μέχρι πέρυσι σίγουρα (φέτος δεν έχω πάει) 5-6 κουτιά biturbo προς 19.90 παρακαλώ το κάθε ένα..
 
Μπράβο φίλε,χαλάλι για το πάθος μας! Κ γω τα ίδια κάνω! ...φτηνά σου βγήκαν..εδώ κυνηγομάγαζο είχε μέχρι πέρυσι σίγουρα (φέτος δεν έχω πάει) 5-6 κουτιά biturbo προς 19.90 παρακαλώ το κάθε ένα..
Χαλάλι θα μας λείψουν τα λεφτά Αλλά πες ότι πήγα για 4 ποτά κ θα σε έπιανε Κ το κεφάλι..
Αλλά 38 σήμερα 20 εχθές 50 μεθαύριο δεν μας φαίνεται και κοιτάς την βιτρίνα και λες ωραία και την κοστολογείς θα είχα πάρει ένα δικαννο beretta.. Αλλά και πάλι να ήμαστε καλά και όλα θα γίνουν;).. είναι τώρα με το ίντερνετ και τα παλιά αστα να πανε βγάζουν μεροκάματο εμποραδες και συλλεκτεμποροι
 
Μαπακης 36γρ με συγκεντρωτηρα Ζ2Μ και πυριτιδα ΜΒ36..
Το κουτι ηταν το ιδιο με τα 33γρ ..Αλλα ειχε κολλησει αυτοκολλητακι πανω απο τα "33γρ" αναγραφοντας το σωστο βαρος σκαγιων που περιεχει το κουτι..
20191124_113952.jpg
20191124_114111.jpg
20191124_114347.jpg
 
Μαπακης 36γρ με συγκεντρωτηρα Ζ2Μ και πυριτιδα ΜΒ36..
Το κουτι ηταν το ιδιο με τα 33γρ ..Αλλα ειχε κολλησει αυτοκολλητακι πανω απο τα "33γρ" αναγραφοντας το σωστο βαρος σκαγιων που περιεχει το κουτι..
View attachment 6654
View attachment 6655
View attachment 6653
Τους έχει ρίξει πάτημα....κάργα... :oops:
Ωραίο φυσίγγια και ωραίο κουτί...!!
 
Μαπακης 36γρ με συγκεντρωτηρα Ζ2Μ και πυριτιδα ΜΒ36..
Το κουτι ηταν το ιδιο με τα 33γρ ..Αλλα ειχε κολλησει αυτοκολλητακι πανω απο τα "33γρ" αναγραφοντας το σωστο βαρος σκαγιων που περιεχει το κουτι..
View attachment 6654
View attachment 6655
View attachment 6653
Και πάτημα όσο πρέπει.....στριμωγμενο .love.
 
Σε κυνηγομαγαζα βρισκεις στα ραφια
Σίγουρα θα υπάρχουν εφόσον είναι ακόμη πρόσφατα φυσίγγια στην ουσία... :)
Κώστα εξωτερικά το καψούλι μου μοιάζει για fiocchi;;;
Ναι Βασίλη.
Κάλυκας Nobel Sport με καψύλι 616 της Fiocchi...!! ;)
Ακριβώς σε ίδιο κάλυκα/καψούλι γέμιζε και η Beretta..
 
Τις προ άλλες βρέθεικε σφραγισμένο και ένα κουτάκι από το παλιό
206 Formula 33gr No:6 και προστέθεικε στη συλλογή... :)

View attachment 6949

View attachment 6950
Με την m2 εχω κάνει απίστευτες τουφεκιές με αυτά στα παπιά!!!
Εξαιρετικό φυσίγγι.
Κώστα έχει και άλλα κουτιά από εκεί που το βρήκες;
 
Με την m2 εχω κάνει απίστευτες τουφεκιές με αυτά στα παπιά!!!
Εξαιρετικό φυσίγγι.
Κώστα έχει και άλλα κουτιά από εκεί που το βρήκες;
Φίλος είχε καβάτζα από αυτά και του τσίμπησα 1 κουτάκι Χρήστο...
 
Back
Top