Πάλι κουβά πήγαμε

Status
Not open for further replies.
Οχι ρε λέω. Ψυκτικός είμαι.
Εγώ φιλαράκι το ήθελα χωρίς τίποτα σκετος να του δώσω δύο κροσε να του διαλυθεί το κρανίο να του στείλω τη μασέλα στο αυτί και μια πατητη στη μούρη στο στιμεντο να γίνει χαλκομανια για να δει πως είναι να πατάει με αυτοκίνητο εγώ θα τον πατούσα με το πόδι δεν ήθελα αμάξι .Έτσι είχα κάνει έναν παλαιότερα που είχε κλέψει τη πεθερά μου και την έσερνε από τη τσάντα κάτω από το σπίτι αλλά δεν πρόλαβα να του δώσω πατητη γιατί λιποθύμησε από το κροσε και σώθηκε από τα χειρότερα .Και τον βρήκα μετά από δύο ώρες που τον έψαχνα είχε τύχη που δεν τον βρήκα γρηγορότερα και μου χαν φύγει λίγο τα νεύρα.Εφαγε και 3χρονια φυλακή και απέλαση και του κάτσε καλά.
 
Μπράβο βρε!! Ωραίοι!!!
Είστε για την εκπομπή "Ζητείται χαμόγελο"..

Όλοι η ομάδα βαράει silver η λοξοδρόμησε κάποιος????
Σήμερα όλοι Σίλβερ. Εντάξει ότι και να λέμε δεν παίζεται το φυσίγγι. Με -2 ξεκινήσαμε, με 3 τελειώσαμε. Δεν κατάλαβα διαφορά στην απόδοση...
 
View attachment 40576View attachment 40577
Ελάτε ρε παιδιά νο βοηθήσει κανείς στο μάδημα....tired.
Πάρε κι αυτά,όταν είναι έτοιμα στείλε να έρθω να τα πάρω.. χαχαχαχαχαχαχαχχααχαχα ΚΑΛΉ ΔΎΝΑΜΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΉ...!!!!!!!
 

Attachments

  • IMG_20220123_192311.jpg
    IMG_20220123_192311.jpg
    363,3 KB · Προβολές: 80
Οι Άγγλοι επίσης, γουστάρουν και την πίσω κίνηση. Από την άλλη πάλι, οι Αμερικανοί γουστάρουν υπεργομώσεις. Το να ρίχνει ο καθένας, με ότι τον βολεύει δεν παίζει απ' ότι βλέπω. Πρέπει σώνει και καλά, να παγιωθούν κάποια στερεότυπα και απόψεις, ειδάλλως είμαστε όλοι για τον Καιάδα. Δεν συνηθίζω να μιλάω έτσι, αλλά πολύ πίεση πέφτει και δεν μου αρέσει.
Έλεγα να σου απαντήσω για την πισω κίνηση κ αν την βάζεις καλά την όπισθεν αλλά αστο, αν δεν σου αρέσουν αυτά που γράφω να πατησεις το κουμπί να μην τα βλέπεις
 
Έλεγα να σου απαντήσω για την πισω κίνηση κ αν την βάζεις καλά την όπισθεν αλλά αστο, αν δεν σου αρέσουν αυτά που γράφω να πατησεις το κουμπί να μην τα βλέπεις
Εγώ πάλι θα σε συμβούλευα, να ηρεμίσεις λίγο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top