Ομαδική παραγγελία

Ωραια η ιδεα σας, ωστοσο πιστευω οτι πρεπει να επικεντρωθειται σε 2-3 φυσιγγια το πολυ, κ οχι σε διαφορα, με την εννοια να μπορει να συγκεντρωθει ενας αξιολογος αριθμος, τετοιος που να δικαιολογει μια καλη εκπτωση... ;)
 
Μπραβο Ηλια γιατι εγω δεν ξερω πως ανοιγουμε θεμα. Αναλογα την τιμη που θα μας κανει γιατι οπως ειπα και στο αλλο θεμα εμεις πονταρουμε στην ποσοτητα αι στο οτι αυτος δεν θα στοκαρει χρηματα γιατιθα παραγγηλει και θα τα δηωξει μπαμ. Εγω λοιπον ενδιαφερομαι για Nsi uno prima 28gr 8/12νουμερο και για τα mp lihgt Β&P 30gr 9αρι.Αυτα...
 
Ηλία δεν θα ήταν καλύτερα να έχουμε και τιμές ; το λέω αυτό διότι δεν θα πέσει κάτω από κάποια συγκεκριμένη τιμή όση ποσότητα και να βάλουμε εμείς γιατί υπάρχει και ο παράγοντας κέρδος,οπότε θα ήταν καλύτερο για τους ενδιαφερόμενους να γνωρίζουν την τιμή για να πράξουν ανάλογα

2.000 και πάνω φυσίγγια η τιμή για τα F2 Classic είναι π.χ €6 αντί €6,5
2.000 και πάνω φυσίγγια η τιμή για τα MB Classic είναι π.χ €5,8 αντί €6,3

και πάει λέγοντας ώστε να έχουμε μια πιο ξεκάθαρη εικόνα / συμφωνώ με τον Άρη μη χαθούμε με τα φυσίγγια 2-3 τύπους και τέλος
 
Μην σας πω ότι και 3 είναι πολλά. Εγώ πάλι προτείνω να συγκεντρωθεί πρώτα ο αριθμός και μετά να γίνει η προσέγγιση στα μαγαζιά. Άλλο διαπραγματευτικο ατου είναι ένας πραγματικός αριθμός και άλλο ένας θεωρητικός.
Ξέρει κανείς πόσα φυσίγγια έχει μια παλέτα;
 
Επίσης μην ξεχνάτε και το ενδεχόμενο αγοράς κατευθείαν από την παραγωγή, αν πρόκειται για ελληνικό φυσιγγι. Είναι δύσκολο αλλά δεν ξέρω αν μας αρνιόταν ο Ναυπλιωτης μια παλέτα euromix προς 5€ το κουτί.
 
Είναι δύσκολο αλλά δεν ξέρω αν μας αρνιόταν ο Ναυπλιωτης μια παλέτα euromix προς 5€ το κουτί.
Αυτο θα το κανονίσει ο Αρις..Γιατί του έχει κάνει κάτι ωραίες παρουσιάσεις-διαφιμησεις στο περιοδικο:).sarcastic.
 
Τασο δεν εχω καμια ιδιαιτερη σχεση με το Ναυπλιωτη, οτι θα εκανε σε καποιον αλλο θα εκανε κ σε εμενα απο αποψη συνενοησης... Καποιες φωτογραφιες μου χρησιμοποιησε μεσω περιοδικου πριν καποια χρονια... Τα φυσιγγια του τα συμπαθω ιδιαιτερα αλλα δεν εχει τυχει να μιλησω ποτε με τον ιδιο για κατι τετοιο...
 
Έχω την αίσθηση ότι ο Ευριπίδης αν δεν κάνω λάθος είχε πει ότι λιανική δεν δίνει αλλά δεν είμαι σίγουρος γι αυτό.
 
Ωραια η ιδεα σας, ωστοσο πιστευω οτι πρεπει να επικεντρωθειται σε 2-3 φυσιγγια το πολυ, κ οχι σε διαφορα, με την εννοια να μπορει να συγκεντρωθει ενας αξιολογος αριθμος, τετοιος που να δικαιολογει μια καλη εκπτωση... ;)
Παντα σωστος ο αρις
 
Ηλία δεν θα ήταν καλύτερα να έχουμε και τιμές ; το λέω αυτό διότι δεν θα πέσει κάτω από κάποια συγκεκριμένη τιμή όση ποσότητα και να βάλουμε εμείς γιατί υπάρχει και ο παράγοντας κέρδος,οπότε θα ήταν καλύτερο για τους ενδιαφερόμενους να γνωρίζουν την τιμή για να πράξουν ανάλογα

2.000 και πάνω φυσίγγια η τιμή για τα F2 Classic είναι π.χ €6 αντί €6,5
2.000 και πάνω φυσίγγια η τιμή για τα MB Classic είναι π.χ €5,8 αντί €6,3

και πάει λέγοντας ώστε να έχουμε μια πιο ξεκάθαρη εικόνα / συμφωνώ με τον Άρη μη χαθούμε με τα φυσίγγια 2-3 τύπους και τέλος
Παυλο θα του κανω μια υποθετικη ερωτηση...αν θελει και καποιος αλλος φιλος να ρωτησει καπου αλλου για να δουμε οτι οντως συμφερει το ολο θεμα!
 
Του ζήτησε ο Ευριπίδης μια παλέτα φυσίγγια; .xm.Εννοείται ότι δεν πουλάει λιανική.
 
Ξέρω ότι ψάχνετε δοκιμασμένα φυσίγγια μιας κ η παραγγελια είναι μεγάλη..
Αλλά γιατί δεν δοκιμάζετε τα κομάντο του τριμμη με ενα ταλιρο?
Ο Παύλος με τον Γεράσιμο είπαν τα καλύτερα πέρσι..
Και στέλνει κ παντού..
Καλά δεν τα λέω ορε Παυλε?
 
Μολις μιλησα με τον παρδαλακη...δεν μπορουσε να μου πει ακομα τιμη γιατι δεν εχει αγορασει για την νεα σεζον ακομα...θα επικοινωνησω παλι δευτερα και θα σας ενημερωσω!
 
Λοιπον.Τωρα μιλησα με παρδαλακη. Οπως τα πε ο Ηλιας τα 32 αρια mp light 6,50 καο τα 30αρια 6.,30 Του ειπα οτι ειμαστε μια παρεα και θσ θελαμε να μας πει μια σλη τιμη α μαζευτουμε. Σε κανα μηνα θα στοκαρει μου ειπε και να τον παρω δευτερα για καλυτερες τιμες απο αυτες που ειπε. Εδειξε καλη διαθεση. Οποτε να δουμε πως θα οργανοθουμε σωστα.;)
 
Λοιπον.Τωρα μιλησα με παρδαλακη. Οπως τα πε ο Ηλιας τα 32 αρια mp light 6,50 καο τα 30αρια 6.,30 Του ειπα οτι ειμαστε μια παρεα και θσ θελαμε να μας πει μια σλη τιμη α μαζευτουμε. Σε κανα μηνα θα στοκαρει μου ειπε και να τον παρω δευτερα για καλυτερες τιμες απο αυτες που ειπε. Εδειξε καλη διαθεση. Οποτε να δουμε πως θα οργανοθουμε σωστα.;)
Αμεση ανταποκριση και οι δυο!
 
Ξέρω ότι ψάχνετε δοκιμασμένα φυσίγγια μιας κ η παραγγελια είναι μεγάλη..
Αλλά γιατί δεν δοκιμάζετε τα κομάντο του τριμμη με ενα ταλιρο?
Ο Παύλος με τον Γεράσιμο είπαν τα καλύτερα πέρσι..
Και στέλνει κ παντού..
Καλά δεν τα λέω ορε Παυλε?

του Τρίμμη τα comando έχουν δοκιμαστεί σε τρυγόνια τσίχλα ορτύκι και όλοι μου ξαναζήτησαν να κάνω πάλι ομαδική - η τιμή ακόμα πιο σουπερ,το να γλυτώνεις €1,5 στο κουτί είναι μεγάλη υπόθεση

για την ομαδική που λέμε από Παρδαλάκη ενδιαφέρομαι περισσότερο για τα F2 ,τώρα αν συμφωνήσουμε για Τρίμμη ευχαρίστως να αναλάβω την παραγγελία - απλά πρέπει να το ξεδιαλύνουμε λίγο το θέμα :)
 
Ασ πουμε λοιπον ποια φυσιγγια μας ενδιαφερουν ....εγω euromix - b&p clasic 32 - sporting lampro η nsi
Πειτε ολοι να δουμε 2η3 φυσιγγια που θα επικρατησουν για να δουμε μετα τις ποσοτητες......συμφωνειτε..?
 
Back
Top