Νέα μοντέλα όπλων

Όποτε αλλάζει και το ρητό…Browning Fusion Evolve and dry bread!!!
Στο θέμα αξιοπιστίας είναι ότι καλύτερο. Την έχω 17 χρόνια και δεν έχει κάνει φτου φτου 1 εμπλοκή. Σαν ριξια έχει ιδιαίτερη κάνη και θέλει ψάξιμο σε φυσίγγια και τσοκ δεν είναι χωνευτήρι όπως μια Remi . Αν βρεις όμως τα βλητικα της χούγια είναι πάρα πολύ καλη.
 
Εννοω οι καννες των Remi κρινοντας απο μια 1187 που ειχα αλλα και 1100 δεν διαλεγουν φυσιγγια. Χωμα τους βαζεις και βγαζουν ριξια
Μπορείς να μου πεις 3-4 φυσίγγια που σου άρεσαν πολύ και νούμερα σκαγιών.
Σε τι θηράματα τα ρίχνεις ;;;
 
Δυστυχως λογο χρονου δεν κανω αλλα κυνηγια περα απο τρυγονι και τσιχλα. Οπως σου ειπα με αυτο το οπλο δεν ειχα θεμα με την ριξια. Δεν επελεγε φυσιγγια. Οποια και να διαλεγα τα πηγαινε μπαλα. Να με ρωτησεις για τη Evolve μιας και σε αυτη λιγα ειναι αυτα που μου κανανε πολυ καλη εντυπωση. Σημειωτεον την 1187 την εχω πουλησει , την Evolve την εχω απο καινουρια απο το 2005
 
Καλύτερα μια V3 Kai €500 στο χέρι…εεε για ανταλλακτικά…επικρουστήρες, ελατήρια, διακόπτες, χειρουργικά εργαλεία κτλ κτλ.
Πολύ μαυρίλα όμως... ούτε στο συνεργείο που δούλευα τέτοια μουτζούρα!!!
Την v3 θα την έπαιρνα πριν 20 χρόνια που είχα την κ@υλ@ και καθάριζα το όπλο μετά από κάθε κυνήγι... τώρα δεν!!!!!
 
Δυστυχως λογο χρονου δεν κανω αλλα κυνηγια περα απο τρυγονι και τσιχλα. Οπως σου ειπα με αυτο το οπλο δεν ειχα θεμα με την ριξια. Δεν επελεγε φυσιγγια. Οποια και να διαλεγα τα πηγαινε μπαλα. Να με ρωτησεις για τη Evolve μιας και σε αυτη λιγα ειναι αυτα που μου κανανε πολυ καλη εντυπωση. Σημειωτεον την 1187 την εχω πουλησει , την Evolve την εχω απο καινουρια απο το 2005
Σε ρωτάω γιατί έχω την 1187 και δεν το έχω παρατηρήσει.
Σε συγκριτικές δοκιμές συγκέντρωσης με την Μ2 πάλι δεν έδειξε κάτι το ιδιαίτερο σε φυσίγγια που μου άρεσαν με την 1187.
Οκ ευχαριστώ.
 
Σε ρωτάω γιατί έχω την 1187 και δεν το έχω παρατηρήσει.
Σε συγκριτικές δοκιμές συγκέντρωσης με την Μ2 πάλι δεν έδειξε κάτι το ιδιαίτερο σε φυσίγγια που μου άρεσαν με την 1187.
Οκ ευχαριστώ.
=
Σε ρωτάω γιατί έχω την 1187 και δεν το έχω παρατηρήσει.
Σε συγκριτικές δοκιμές συγκέντρωσης με την Μ2 πάλι δεν έδειξε κάτι το ιδιαίτερο σε φυσίγγια που μου άρεσαν με την 1187.
Οκ ευχαριστώ.
τι να σου πω . Αυτο το οπλο (1187) αμα ειχε την αξιοπιστια της Εvolve ( εννοωντας μηδενικες εμπλοκες ) θα κοιμομουν μαζι του χαχχαχχαχ.
Με τη Remi 1187 εχω το προσωπικο μου ρεκορ τσιχλα στα 67-68 μετρα μετρημενα με ταινια πατσαβουρι. Μπορει να ειναι τυχαιο γεγονος αλλα εβαλε 3-4 σκαγια πανω της. Φυσιγγι Chedditte RC1 33GR No 8 και τσοκ το μαμα Demi πανω
 
Back
Top