Λαγός

View attachment 34769Eνα αξέχαστο λαγοκυνηγι με τις σκυλιτσες μου Ζίνα κ Λίζα να σηκώνουν τρείς λαγούς κ να παίρνουμε τους δύο!! Οι λαγοί καρπώθηκαν με φυσίγγια Imperial 36gr N6.
Μπράβο ρε φίλε!
Εξαιρετική λαγοχρονια φέτος πάνω.
 
View attachment 34769Eνα αξέχαστο λαγοκυνηγι με τις σκυλιτσες μου Ζίνα κ Λίζα να σηκώνουν τρείς λαγούς κ να παίρνουμε τους δύο!! Οι λαγοί καρπώθηκαν με φυσίγγια Imperial 36gr N6.
Μπράβο σας και στα ταίρια τους.
Το σκυλάκι που κρατάς στο αριστερό σου χέρι (δεξιά στην εικόνα) τι ράτσα είναι;
 
ασχετος την καρπωση σημερα περασαμε ωμορφα σηκωνονταστον 3 φωρες αλα δεν εβγαινε ο φουστης εξωωω τα επαιζε τα σκυλια κανωνταστα βωλτα σε μια πλαγια, ,,για πωλη αρσενικος μηλαμε ο μαγκαςςςς στο τελος την πληρωσε μια αλεπα που εφυγε πονηρα τρωμαζωντας απο τα σκυλια.terror.
 
Σημερα το απογευμα καρπωθηκα τον πρωτο λαγο της κυνηγετικης μου καριερας. .hunter. Η χαρα απεριγραπτη. .yelling. Το δικαννο "κελαηδισε" με ενα 7αρι 34gr Ρουμελιωτη και ο αυτιας επεσε σαν κεραυνοβολημενος!! Καλα και ασφαλη κυνηγια σε ολους!!
 

Attachments

  • 249304942_1675033956028571_594760102227687716_n.jpg
    249304942_1675033956028571_594760102227687716_n.jpg
    94,5 KB · Προβολές: 63
Σημερα το απογευμα καρπωθηκα τον πρωτο λαγο της κυνηγετικης μου καριερας. .hunter. Η χαρα απεριγραπτη. .yelling. Το δικαννο "κελαηδισε" με ενα 7αρι 34gr Ρουμελιωτη και ο αυτιας επεσε σαν κεραυνοβολημενος!! Καλα και ασφαλη κυνηγια σε ολους!!
Είναι να μην γίνει η αρχή αφου έγινε θα έρθουν και άλλοι κοντά σε αυτόν τώρα
 
Σημερα το απογευμα καρπωθηκα τον πρωτο λαγο της κυνηγετικης μου καριερας. .hunter. Η χαρα απεριγραπτη. .yelling. Το δικαννο "κελαηδισε" με ενα 7αρι 34gr Ρουμελιωτη και ο αυτιας επεσε σαν κεραυνοβολημενος!! Καλα και ασφαλη κυνηγια σε ολους!!
Και στα ταίρια του :D
 
Σημερα το απογευμα καρπωθηκα τον πρωτο λαγο της κυνηγετικης μου καριερας. .hunter. Η χαρα απεριγραπτη. .yelling. Το δικαννο "κελαηδισε" με ενα 7αρι 34gr Ρουμελιωτη και ο αυτιας επεσε σαν κεραυνοβολημενος!! Καλα και ασφαλη κυνηγια σε ολους!!

Από σήμερα βαφτιζεσαι λαγοκυνηγος. Και στα ταίρια του
 
Σημερα το απογευμα καρπωθηκα τον πρωτο λαγο της κυνηγετικης μου καριερας. .hunter. Η χαρα απεριγραπτη. .yelling. Το δικαννο "κελαηδισε" με ενα 7αρι 34gr Ρουμελιωτη και ο αυτιας επεσε σαν κεραυνοβολημενος!! Καλα και ασφαλη κυνηγια σε ολους!!
Και στα ταιρια του φιλε
Αγαπα τον
Σεβασου τον
Παρατηρα τον
Και θα σου μαθει πολλα αυτο το θηραμα
Ειναι ενας ξεχωριστος κοσμος
Οπως και το καθε θηραμα φυσικα απο μονο του
 
Σημερα το απογευμα καρπωθηκα τον πρωτο λαγο της κυνηγετικης μου καριερας. .hunter. Η χαρα απεριγραπτη. .yelling. Το δικαννο "κελαηδισε" με ενα 7αρι 34gr Ρουμελιωτη και ο αυτιας επεσε σαν κεραυνοβολημενος!! Καλα και ασφαλη κυνηγια σε ολους!!
Μπράβο Λάζο, πες μας αν θέλεις δυο λόγια παραπάνω για το περιστατικό, για τι κυνήγι είχες πάει; :)
 
Μπράβο Λάζο, πες μας αν θέλεις δυο λόγια παραπάνω για το περιστατικό, για τι κυνήγι είχες πάει; :)
Το πρωι περπατησα τα ιδια μερη παρεα με το σκυλακο αλλα δεν ημασταν τυχεροι και ειπα να ξαναδοκιμασω μονος για να μην κουρασω το ζωντανο. Η συναντηση εγινε σε εναν "διαδρομο" αναμεσα σε βαμβακι και δενδροφυτεια δικια μου. Ο μαγκας εσπασε μεσα στα δεντρα αλλα στο πρωτο ανοιγμα που βρηκα τον πηρα. .hunter.
 
Back
Top