Λαγός

Έχουν γλυκαθεί από τα ρεβύθια.Θηρίο !!!!!!View attachment 28508
Η γράψε του μια μαντινάδα.... :p

Τα κοκκαλάκια σου έγλυψα,μια μέρα στη Χαλκίδα,έλα έλα μια μέρα στη Χαλκίδα...

Λαγός: ...............δεν έρχομαι Χρηστάκο μου,γιατί δν θες Κρεμμύδια....βααάρεθηκα να λέω ξανααά,τα ίδια κ τα ίδιαααα........... .yel.
 
Η γράψε του μια μαντινάδα.... :p

Τα κοκκαλάκια σου έγλυψα,μια μέρα στη Χαλκίδα,έλα έλα μια μέρα στη Χαλκίδα...

Λαγός: ...............δεν έρχομαι Χρηστάκο μου,γιατί δν θες Κρεμμύδια....βααάρεθηκα να λέω ξανααά,τα ίδια κ τα ίδιαααα........... .yel.
Σε κόλλησε ο γιατρός; Γιατί αυτός μας κάνει τον ποιητή τελευταία..sarcastic..very funny..big smile..my man.
 
Η γράψε του μια μαντινάδα.... :p

Τα κοκκαλάκια σου έγλυψα,μια μέρα στη Χαλκίδα,έλα έλα μια μέρα στη Χαλκίδα...

Λαγός: ...............δεν έρχομαι Χρηστάκο μου,γιατί δν θες Κρεμμύδια....βααάρεθηκα να λέω ξανααά,τα ίδια κ τα ίδιαααα........... .yel.
Λαγός: ... δεν έρχομαι Χρηστάκο μου, τι θέλεις τα κρεμμύδια ... ξέχνα τα κοκκαλάκια μου και κλ@σε μου τα @ρχιδι@ ....yel.
 
Λαγός: ... δεν έρχομαι Χρηστάκο μου, τι θέλεις τα κρεμμύδια ... ξέχνα τα κοκκαλάκια μου και κλ@σε μου τα @ρχιδι@ ....yel.
Χρηστάκος: T’ @ρχίδι@ σου λαγάκο μου θα κάνω πετραχήλια, το ψάρι όλο τον Αύγουστο μου έψησες στα χείλια… Έλα έλα τον Αύγουστο στα χείλια… .yel.
 
Λαγός: ... δεν έρχομαι Χρηστάκο μου, τι θέλεις τα κρεμμύδια ... ξέχνα τα κοκκαλάκια μου και κλ@σε μου τα @ρχιδι@ ....yel.
Κυνηγός:.....μη λες πολλά εσύ λαγε,πως δήθεν θα στα κλ@σω,γιατί αργά η γρήγορα, σμπάρα θα σε χορτάσω......:cool:
 
Κυνηγός:.....μη λες πολλά εσύ λαγε,πως δήθεν θα στα κλ@σω,γιατί αργά η γρήγορα, σμπάρα θα σε χορτάσω......:cool:
Λαγός: Όποτε με βρίσκεις με το δίκαννο μου ρίχνεις από τρία, απ' την αρχή η σχέση μας ξεκίνησε μ' αγάπη και λατρεία.
t15206.gif
 
Αποψε αμα θελετε
Να πουμε μαντιναδες
Να δουμε ποιοι αντικρυ μου
Κανουν τους ποιηταδες .big smile.

Οποιος κερδισει μια φορα
Βαζει στην χυτρα πραμα

Και ο χαμενος το σουγια
Και κρεμυδιου το κλαμα
.sarcastic.

τον κρητικο βγαζω εκτος
Του διαγωνισμου μας
Κι δυο ζαμπαλα πλαγιο
Ριχνουμε στους λαγους μας
.big smile.


εναν μικρο με το ονομα
Ο κωστας κοντρα δοση
Θα κανω αποψε να θωρει
Ποτε θα ξημερωσει
.sarcastic.
 
Back
Top