Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν τρέχει τίποτα..
Eχεις παραμασχαλα ένα φάκελο που περιεχει φωτο απο κυνήγια με lambro, κρατάς κ δυο τσάντες με 5-6 κουτιά φυσίγγια η καθεμία κ λες..
Πλάκα κάνω κε προεδρε, αν δεν ρίχνω lambro να πεσει φωτια να με κάψει..... .sarcastic.
 
Δεν τρέχει τίποτα..
Eχεις παραμασχαλα ένα φάκελο που περιεχει φωτο απο κυνήγια με lambro, κρατάς κ δυο τσάντες με 5-6 κουτιά φυσίγγια η καθεμία κ λες..
Πλάκα κάνω κε προεδρε, αν δεν ρίχνω lambro να πεσει φωτια να με κάψει..... .sarcastic.
Από την πόρτα της εισόδου θα φάω ισόβια,πριν μιλήσω .big smile.
 
Δεν πιστεύω να σκέφτεσαι να πας κυνήγι αυριο?? .pray to God.
Οχι αλλα ειναι Του Αγιου Κυπριανου
Μεγαλο Αγιος στο χωριο Μενοικο της Λευκωσιας και παμε καθε χρονο προσκυνημα
Να μας εχει ολους καλα
Οποταν δεν φοβαμαι
Κανει τον Μητσοτακη να ψαχνει το τσο δεξια και το τακη αριστερα!!!
 
Μη γρουσουζεύετε ρε σεις! ... αύριο πρώτη μέρα της πέρδικας, καθίστε ήσυχα ...
Εγώ θα παω κόντρα σε όσα λέγονται....
Θα βάλω την φωτο του στο γιλέκο μου κ θα παω κυνήγι να δω τι θα γίνει.....
Αλλά φοβάμαι μην πεταξω τα μυαλά μου στον αέρα..χαχαχα
 
@ PredatoZ να και το μπασκετακι Χρησταρα!!! Με το δεξί στην Ευρωλίγκα και πόνο στους Ισπανούς αποψε!!!!
Έχω να δω ποδόσφαιρο κ μπάσκετ ουτε ξέρω απο ποτε.... Δεν μου κάνει αίσθηση πλεον κ κάποτε δεν εχανα παιχνιδι του γαυρου.. Και ειδικά εναν παικτη της ομαδας να με ρωτήσεις στο ποδοσφαιρο δεν θα ξέρω να σου πω....

Και ένα t shirt vintage από εκείνες τις ωραίες εποχές που ξεθαψα τις προαλλες....

IMG_20210828_133338.jpg
 
@ PredatoZ να και το μπασκετακι Χρησταρα!!! Με το δεξί στην Ευρωλίγκα και πόνο στους Ισπανούς αποψε!!!!
Ε που θα πάει ? Όλο θα ταξιδεύει ο " Τυχερακιας " ? Από το επόμενο παιχνίδι θα σας παρακολουθεί. Και μετά θάχει προκριματικά με την Κουτσούφλιανη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top