Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλήμερα παιδιά, επειδή βαριεμε να πω την αλήθεια να διαβάσω προηγούμενες σελίδες στο φόρου ρωτάω αν ακούσατε τίποτα για επανέναρξη κυνηγίου, Το λέω γιατί μου είπαν ότι από Δευτέρα θα ανοίξει και θα παραταθεί έως και 15 Μαρτίου, Ισχύει?
Από σοβαρή πηγή
και εγω μονο για αγριοχοιρο ακουσα για 10 μερες τωρα τι θα γινει αυριο θα μαθουμε.
 
ο λέω γιατί μου είπαν ότι από Δευτέρα θα ανοίξει και θα παραταθεί έως και 15 Μαρτίου, Ισχύει?
Από σοβαρή πηγή
Ναι, θα δώσουν κι ένα εικοσαημερο απ' τον Απρίλη,
Λέτε να επιτρέψουν τα απριλιάτικα.......??????

Ότι ναναι παιδιά!!

Χειρότεροι και από καφένειο είμαστε! Ο καθένας το μακρί και το κοντό του!

Με αγάπη... ;)
 
Αν αντιμετωπίσει το κυνήγι με επιστημονικά κριτήρια και μελέτες και παρει αποφασεις βασισμενες σε αυτες τότε ναι ο Αμυρας δικαιούται να φέρει τον χαρακτηρισμό οικολογος. Αν το κάνει με εμμονές και προκαταλήψεις τότε είναι κολλημένος και απλά αντικυνηγος.
 
Ρε παλικάρια καταλαβαίνω την αγωνία σας και την δικιά μου επίσης αλλά εδώ αμφιβάλω αν μας ανοίξουν για το υπόλοιπο και μερικοί βγάλετε απόφαση για παράταση του ,μήπως θέλετε να βάλουν και πούλμαν να μας πηγαίνουν στο κυνηγοτοπο, και αν δεν έχει θηράματα να μας κρατάει συντροφιά καμία αιθέρια ύπαρξη, κάντε καμία βόλτα μην κλεινεστε μέσα έστω μέχρι την πλατεία και βαθειές ανάσες.
 
Δεν μας επιτρέπουν από αύριο να μην χάσουμε το Σαββατοκύριακο;Για παράταση μόνο για τον αγριόχοιρο θα μπορούσε να γίνει λόγο υπερπληθυσμού, ζημιών καί πανώλης .
Να σου πω, εχω μια κρυφή ελπίδα μπας και μας άνοιγαν από αύριο ... αλλά κάτσε να μας ανοίξουν τουλάχιστον Δευτέρα και να κυνηγήσουμε μέχρι 28/2 και για τα υπόλοιπα παρατάσεις κλπ. βλέπουμε.
 
θέλετε να βάλουν και πούλμαν να μας πηγαίνουν στο κυνηγοτοπο, και αν δεν έχει θηράματα να μας κρατάει συντροφιά καμία αιθέρια ύπαρξη, κάντε καμία βόλτα μην κλεινεστε μέσα έστω μέχρι την πλατεία και βαθειές ανάσες.
τώρα που το λες δεν είναι κακή ιδέα!

Βλέπω ρε παιδιά την χαρά όλων των φίλων μου στο facebook που ανεβάζουν φωτογραφίες με το ραντεβού τους για εμβόλιο....ή φωτογραφίες την ώρα του εμβολίασμού!

Τόση χαρά...που και ραντεβού με 2ημετρη Ουκρανή να είχαν δεν θα ανέβαζαν τόσες φωτογραφίες!

Και εμείς ρε παιδιά θα εμβολιάστουμε (όσοι το επιθυμούν) όταν θα έρθει η σειρά μας......αλλά δεν κάνουμε και έτσι! Τι κακό πράγμα αυτό το FB.....δεν έχει πλεόν μέτρο ο κόσμος τι ανεβάζει!

Κουράγιο σε όλους!
 
Last edited:
τώρα που το λες δεν είναι κακή ιδέα!

Βέπω ρε παιδιά την χαρά όλψς των φίλων μου στο facebook που ανεβάζουν φωτογραφίες με το ραντεβού τους για εμβόλιο....ή φωτογραφίες την ώρα του εμβολίασμού!

Τόση χαρά...που και ραντεβού με 2ημετρη Ουκρανή να είχαν δεν θα ανέβαζαν τόσες φωτογραφίες!

Και εμείς ρε παιδιά θα εμβολιάστουμε (όσοι το επιθυμούν) όταν θα έρθει η σειρά μας......αλλά δεν κάνουμε και έτσι! Τι κακό πράγμα αυτό το FB.....δεν έχει πλεόν μέτρο ο κόσμος τι ανεβάζει!

Κουράγιο σε όλους!
Σήμερα το έκανα και μάλιστα είμαι σε άδεια και με πήραν εκτάκτως εάν με δείτε να ποστάρω σε τίποτα (οικολογικα) φόρουμ μην ανησυχησετε παρενέργειες του εμβολίου θα'ναι.
 
Είσαι πάνω 85+??

Μωρέ μπράβο!! Κάλως είσαι εσύ!!
Από ότι βλέπω από τη φώτο προφίλ συνομιλικοι είμαστε, έρχεται η σειρά σου ,όσο γι αυτόυς που γελάνε έχω να τους πω ότι μέσα σε λίγα λεπτά από το εμβόλιο μου ανέβηκε η λίμπιντο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top