Εναρκτήρια μάζωξη

Mπραβο παιδια ητανε πολυ καλα εχθες.....χαρηκα που ειδα ατομα γνωστα και τα ξαναειπαμε, και επισεις χαρηκα που γνωρισα τον Βασιλη και τον Γιωργο με πολυ και καλο χιουμορ...γελασαμε αρκετα λες ηξερε ο ενας τον αλλον πολυ καιρο :) αντε και στην επομενηbbq2
 
Last edited:
Χάρηκα που τα είπα με τον Λευτέρη (pain) ο οποίος μέσα στα προσωπικά του προβλήματα μας τίμησε με την παρουσία του. Επίσης χάρηκα που είδα από κοντά νέα παιδιά όπως ο Βασίλης που τα έχουμε πει μόνο μέσω του φόρουμ. Μακάρι να τα είχαμε πει και με όλα τα παιδιά αλλά η συζήτηση περί όπλων με τον Λευτέρη και τον Ηλία με συνεπήρε! Να είμαστε καλά και αγαπημένοι να το επαναλάβουμε σύντομα! Α και το μαγαζί άψογο κατά την προσωπική μου άποψη και με πάρα πάρα πάρα πολύ καλή τιμή :)
 
Από την μεριά μου να αναφέρω και εγώ πως χάρηκα πάρα πολύ που γνώρισα άτομα που τα λέγαμε τόσο καιρό μέσα από το φόρουμ!η παρέα ήταν πραγματικά λες και γνωριζόμασταν παρά πολύ καιρο.ανυπομονω για την επόμενη φορά!
 
Συμβαίνει τώρα....
xR1ehJi.jpg
Παντα τετοια παιδια!!Ηλια,κλαιω με σενα ρ!!Χαχαχαχαχα...''Ρε γαμωτη...Δεν ειχε τρυγονια στην εναρξη..Μονο καμμια 10αρια πηρα:(.pop.''χαχαχαχαχαχ.yelling.
 
Back
Top