"Δισκοπάθεια"

λοιπόν , ποιός έχει τα κάκαλα να πει κάτι για τον ANDRAS .

και όμως αν προσέξετε την επώμισή του .
πρώτα "καρφώνει" το όπλο στον ώμο και μετά χαμηλώνει το κεφάλι και ακουμπάει το ζυγωματικό.

όποιον δάσκαλο , πρωταθλητή , σκοπευτή πρωταθλητισμού , ρωτήσεις θα σου πει ότι αυτό είναι τραγικό λάθος για διάφορους λόγους ( που βαριέμαι τώρα να τους γράψω ).

Έλα ντε όμως που το παληκάρι τα "σπάει" ..............

Είναι αυτό που έλεγα σε προηγούμενο post ,

υπάρχουν γενικοί κανόνες που σηκώνουν πολυυυυυυυυυυυυυυυ τέντωμα.........
 
Δυό διαφορετικά φυσίγγια ο Jeri .
Ακιδα δεν είδα ουτε στον Andras ούτε στον Jeri .Δέν είμαι σίγουρος
Αυτό το ίντερνετ μας έκαψε τα μάτια
Fixed choke 30cm τσοκ φίλε ,μάλλον 3-2
1-2 ο Αntras , εχει αλλες κανες με U4 -U4 , 32 int , πολυ καλα ειδες κ στους δυο
 
Αυτό το βίντεο είναι πολύ ωραίο να κάτσει κάποιος με θέληση και διάθεση να μάθει αρκετά πράγματα .
Νομιζεις τυχαια τα βαζω ;Θελεις να δεις τον κορυφαιο για μενα στον πλανητη στο σπορτιγκ ; παρα πολυ επιθετικος
 
Last edited:
Ανιατη κ αυτη ασθενεια , οποιος την κολλησει βλεπει το βραδυ δισκακια να φευγουν με 120 χιλ
Ένα θέμα με κανονική ονομασία δν μπορείς να ανοίξεις;;; .yel.
Εμένα έλεγες τις προάλλες πως δν γεμίζω τις πυρίτιδες στο ονομαστικό τους βάρος....yel..sarcastic.
 
Ένα θέμα με κανονική ονομασία δν μπορείς να ανοίξεις;;; .yel.
Εμένα έλεγες τις προάλλες πως δν γεμίζω τις πυρίτιδες στο ονομαστικό τους βάρος....yel..sarcastic.
Κωστα τα off topic βιντεο στην Διοφθαλμη σκοπευση με τους σκοπευτες βαλτε τα εδω αν γινεται φυσικα
 
αφιερωμενο στους τραπαδορους

clay shooting is an act of love ..................... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι άλλο θα ακούσω................... ;) ;) ;)

αποδεικνύεται πέραν κάθε αμφιβολίας ότι όλοι εμείς οι "δισκοπαθείς" έχουμε μιά βιδούλα λιγουλάκι ............. λάσκα......
 
Κάπου είχα δει μια Αμερικανίδα πρωταθλήτρια σπορτινγκ......Ε λοιπόν η συγκεκριμένη όταν τουφεκουσε είχε το μάγουλο δύο δάχτυλα πάνω από το κοντάκι μόνιμα .....Μια τεχνική μόνη της.....
Κ ο Miles Γιαννη δεν κουμπωνει σχεδον καθολου , το κεφαλι παντα πιο ψηλα απο το χτενι εχει
 
Back
Top