Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτογραφίες

Στο γυμνάσιο η καθηγήτρια φυσικής με το που έμπαινε στην αίθουσα πριν πει ακόμα καλημέρα έλεγε εμένα και τον κολλητό μου "η 2αδα στο τελευταίο έξω". Δεν ήθελε ούτε να μας βλέπει. Με xanax έκανε μάθημα. Πάω στο επαλ και στα πρώτα μαθήματα εργαστηρίου που ακόμα μας μάθαιναν οι καθηγητές, διαβάζοντας το επίθετο μου ο καθηγητής λέει "εσένα είχε η γυναίκα μου στο γυμνάσιο ρε κουφοντίνα και την είχες ταράξει" 😂 😂
Τον μουσικο τον ελεγαν Πανο
Εμπαινε μεσα ο ανθρωπος ολη η ταξη
Καθιστε κυριε Πανο!!!!

Κοκκινιζε ο καημενος απο τα νευρα αλλα τι να κανει, να βαλει αποβολη επειδη ειμασταν ευγενικοι;.sarcastic.
 
Τ
Αυτά έχουμε να θυμόμαστε Χάρη.
τι να θυμόμαστε κύριε Γιώργο ήμουν Λύκος σου λέω στο σχολείο
Αφού ο πατέρας μου όταν γεννήθηκαν τα παιδιά τα δίδυμα μου λέει σε δίνω ευχή να σου κάνουν για ένα μήνα τα μισά που έκανες εσυ
Παρτο πίσω γρήγορα του λέω
 
Τ

τι να θυμόμαστε κύριε Γιώργο ήμουν Λύκος σου λέω στο σχολείο
Αφού ο πατέρας μου όταν γεννήθηκαν τα παιδιά τα δίδυμα μου λέει σε δίνω ευχή να σου κάνουν για ένα μήνα τα μισά που έκανες εσυ
Παρτο πίσω γρήγορα του λέω
Οσα παιδιά είναι άτακτα μικρά γίνονται διαμάντια μεγαλώνοντας. Είμαι σίγουρος ότι είσαι πολύ καλό παιδί Χάρη. Φαίνεται από αυτά που γράφεις και ας μην σε ξέρω. Να σου ζήσουν τα δίδυμα.
 
Οχι ο Στελιος
Η πεθερα!
Εμενε επιτηδες για να διαλεξει γαμπρο!
:)
Μπα... Πλάκα έκανα για να τσιμπήσει ένα παλληκάρι από εδώ μέσα κ αμέσως τσίμπησε .sarcastic. κ μας είπε τα κατορθώματα του .my man.ρε τον ξέρω σαν κάλπικη δεκάρα λέμεεεεεεεε .yel.
 
Σωστά , πάντα υπάρχει τρόπος προσέγγισης αρκεί να νοιάζεσαι , αλλά και να .....στρίβεις .
Η σχολικη τσάντα είχε μέσα μόνο κυνηγεσια...
Ο Νικητοπουλος έγραφε τότε ένα σωρό χρήσιμα πράγματα. Με τα μαθήματα θα ασχολούμαστε;;
 
Δεν είχες μεταδοτικούς καθηγητές Παναγιώτη! Και σε αδικούσαν στις εξετάσεις του Ιουνίου.
Μπα στις ξένες γλώσσες αν δεν πήγαινες από μικρός φροντιστήριο δεν μπορούσες να ακολουθήσεις τον ρυθμό του σχολείου .Τότε υπήρχαν και μεγάλες οικονομικές στενοτητες τα είχα φορτώσει και λίγο στον κόκορα και το μόνο που με ενδιέφερε ήταν να βγάλω όπως όπως το λύκειο.
 
Η σχολικη τσάντα είχε μέσα μόνο κυνηγεσια...
Ο Νικητοπουλος έγραφε τότε ένα σωρό χρήσιμα πράγματα. Με τα μαθήματα θα ασχολούμαστε;;
Τα Σάββατα που δεν κατεβαινα στο νησί εκεί την έβγαζα. Ακόμα εχω διασπορας που μου είχε γέμιση ο ιδιος
 
Η σχολικη τσάντα είχε μέσα μόνο κυνηγεσια...
Ο Νικητοπουλος έγραφε τότε ένα σωρό χρήσιμα πράγματα. Με τα μαθήματα θα ασχολούμαστε;;
Στην εποχή μου κυκλοφορούσε το Κυνήγι και ψάρεμα για όποιον θυμάται.
 
Οσα παιδιά είναι άτακτα μικρά γίνονται διαμάντια μεγαλώνοντας. Είμαι σίγουρος ότι είσαι πολύ καλό παιδί Χάρη. Φαίνεται από αυτά που γράφεις και ας μην σε ξέρω. Να σου ζήσουν τα δίδυμα.
Άμα κάτσεις ένα τέταρτο δίπλα μου θα το σκεφτείς πολλές φορές αυτό...
 
Back
Top