Απόψεις για Beretta 690 black sporting

Δεν είπα πετάμε αν δε κάνω λαθος έχει εναλαξειμες έδρες στα σημεία τριβής των κλειδιών
Μια χαρά τα λές.
Απλά το πρώτο εξάρτημα που ζητούν τα όπλα για αλλαγή μετά από πολύ χρήση είναι το συρτάρι-τασέλο το οποίο χρειάζεται οπλουργό.
Μετά οι διακεκομένοι πύροι οι οποίοι είναι αφαιρούμενοι σε όλα τα όπλα και η "καινοτομία"του gouer που τους έχει αν τους πούμε πύρους πάνω στο μπλόκ των καννών.Λένε ότι τους αλλάζεις μόνος αλλά εγώ δεν θα το έκανα.
Πχ.στο bat.rizzini μου οι πύροι λύνουν με ένα αλλενόκλειδο.
Ολα τα όπλα είναι επισκευάσιμα.
 
Μια χαρά τα λές.
Απλά το πρώτο εξάρτημα που ζητούν τα όπλα για αλλαγή μετά από πολύ χρήση είναι το συρτάρι-τασέλο το οποίο χρειάζεται οπλουργό.
Μετά οι διακεκομένοι πύροι οι οποίοι είναι αφαιρούμενοι σε όλα τα όπλα και η "καινοτομία"του gouer που τους έχει αν τους πούμε πύρους πάνω στο μπλόκ των καννών.Λένε ότι τους αλλάζεις μόνος αλλά εγώ δεν θα το έκανα.
Πχ.στο bat.rizzini μου οι πύροι λύνουν με ένα αλλενόκλειδο.
Ολα τα όπλα είναι επισκευάσιμα.
Σωστά εδώ επισκεβαζοντε κάτι παλιό σΑβούρες ιταλικές με περαστο κλειδί κάτι β4 πχ αλλά πρώτα από όλα πρέπει να βρούμε φραγγα να πάρουμε και μετά φραγγα να τα λιώνουμε Πάντως πιστεύω δύσκολα κουνάει ένα όπλο της προκοπής 5000€ και πάνω με σκοπευτικά 24 28 φυσίγγια με cip
 
Σωστά εδώ επισκεβαζοντε κάτι παλιό σΑβούρες ιταλικές με περαστο κλειδί κάτι β4 πχ αλλά πρώτα από όλα πρέπει να βρούμε φραγγα να πάρουμε και μετά φραγγα να τα λιώνουμε Πάντως πιστεύω δύσκολα κουνάει ένα όπλο της προκοπής 5000€ και πάνω με σκοπευτικά 24 28 φυσίγγια με cip
Σωστά.Δύσκολο να κουνήσουν.
Πρέπει να είναι άσωτος ο ιδιοκτήτης.
Αρα δεν είναι κριτήριο να πάρουμε ενα όπλο επειδή αλλάζουν κάποια εξαρτήματα "ποιό εύκολα".

Δεν παύει το c.g να είναι πολύ καλό όπλο.
 
Τα guerini στην αγγλια εχουν 10 χρονια εγγύηση και στην Ελλαδα μονο 2!!
Και εχουν την ιδια τιμη!!!
Δε βλεπω το λογο!!!
Επισης ανταλακτικα με το σταγονομετρο!!!
Για μενα στις 4.500€ τα zoli υπέρτερουν σε ολα τα σημεια έναντι των beretta και guerini!!!
Tα zoli πλεον εχουν 10 χρονια εγγυση!
 
Καπως ετσι μονο που μετα τα 3000 πας 7000 και λες και ευχαριστω. CG και πασης Ελλαδος
Εγω θα έλεγα zoli και πάλι zoli!!!
Πολυ μπροστα σε αυτα τα λεφτα και απο guerini και απο σειρα 694 της beretta!!
Μαλιστα καμια σχεση τολμω να πω!!!
Αλλα ολα ειναι προσωπικα γουστα!!!
Οποιο και να παρεις απο αυτα ειναι καλο!!
 
Back
Top