Αγορές μέσω Internet

βλέπω είναι Κίνα μήπως ήρθε κατευθείαν από εκεί και όχι με τριγωνική αποστολή ,στο μαγαζί έγραφε στην τιμή Vat included ;
Απο κινα εφυγε σιγουρα και πολυ πιθανον να μην ηταν τριγωνικη αποστολη....το φπα πληρωθηκε κατευθειαν κατα την πληρωμη, δηλ.στο buy it now και προφανως μετα εγινε η αποστολη...αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι πριν λιγες μερες σε αλλη παραλαβη απο κινα δεν υπηρξε καποια χρεωση απο ελτα....albanian flag wallpaper
 
Last edited:
χαράτσι από τα ελτά και καλά "εκτελωνισμός"
τουτέστιν:
Ελτα πασα χαρατς
αφερίμ

κι εγώ νόμιζα ότι απελευθερωθήκαμε ότι η τουρκοκρατία τέλειωσε........

με χαρατσώσανε 2,50 € για αγορά 1,0 €!!!!!!
(τουτέστιν αγορές ψιλολόγια από αλιεξπρες κομμένες )

χαίρε ω χαίρε λευτεριά

fgr2
 
Αρχίσανε τα όργανα.
Διάβασα πριν 2-3 μέρες ότι παρέλυσαν τα τρένα σε διάφορες Ευρωπαϊκές χώρες, Ιταλία, Πολωνία και άλλες διότι έγιναν κυβερνοεπιθέσεις από τη Ρωσία στα συστήματά τους και τα αχρήστευσαν.

Σήμερα, επειδή έχω να δω νέα στην αποστολή του δέματος που περιμένω από τις 8 Μαρτίου και επειδή στην ιστοσελίδα των ΕΛΤΑ δε βρίσκω πληροφορίες, πήρα τηλέφωνο τα ΕΛΤΑ για να ρωτήσω αν το δέμα έχει έρθει Ελλάδα.
Στο τηλέφωνο δεν απαντάει κανένας και μία τηλεφωνήτρια στον αυτόματο λέει:
"Τα ΕΛΤΑ έχουν δεχθεί κυβερνοεπίθεση και δεν λειτουργούν".
Ο μεγάλος πόλεμος έχει ξεκινήσει.
Φαντάζομαι το καλοκαίρι δεν θα πετάει αεροπλάνο στην Ελλάδα λόγω κυβερνοεπιθέσεων και θα καεί ότι έχει μείνει άκαυτο.
 
Φτάνει ... Μην με διαολίζετε

View attachment 49364
Οι γυναικιες παντοφλες μπερετα ειναι απαλες στο αγγιγμα, ειδικες για ευαισθητο δερμα και δεν αφηνουν σημαδια ουτε και μετα απο παρατεταμενη χρηση ακομη και αν ασκησετε δυναμη
Aγοραστε τωρα και παρτε δωρο ενα πακετο τσιροτα

.sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
 

Attachments

  • EA0B1C16-D3AD-4E6D-B3C2-0F15729982C6.jpeg
    EA0B1C16-D3AD-4E6D-B3C2-0F15729982C6.jpeg
    20,3 KB · Προβολές: 0
  • 0C684434-1B60-4250-B3EB-9C9F80A3FBF4.jpeg
    0C684434-1B60-4250-B3EB-9C9F80A3FBF4.jpeg
    16,6 KB · Προβολές: 0
Back
Top